Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Razmjena i nabavka materijala
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Nabavka materijala po gradovima
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Nabavka materijala po gradovima

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1415161718>
Korisnik
Poruka
renn View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 435
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje renn Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2011 u 23:13



[IMG]http://i31.tinypic.com/k154t1.jpg" />
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Prosinac 2011 u 18:56

Art materijal u Zagrebu, Trakošćanska 17 ima popust cca 40% do 31.12.2011.
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2011 u 10:42
Originalno poslano od člana Creatinas Creatinas napisao:

Poštovani Kreativci !

Posetite i Naš sajt :)

CREATINAS
Creatinas Creative Hobby Shop
Puno Pozdrava iz Subotice ¦
 
Cure, da li itko zna kakav je tečaj dinara i kune?
I da li je itko naručivao od njih...kako to ide sa poštarinom?
 
 
 
Na vrh
Ahote View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 24 Ožujak 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 8
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ahote Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2011 u 20:39
Gdje najpovoljnije kupovati škrinjice i ostalu drvenariju, prvenstveno me Zagreb zanima?Za ofertisimu znam..Vidjela sam na faceu da neki naručuju čak iz Srbije pa ako netko ima takva iskustva zanima me da li je to isplativo i kako ide?Vidjela sam ovdje da kod nas prodaju Renata Barić i cifer petrinja pa me zanima ako je netko naručivao od njih kako to ide, je l se šalje poštom?Je l poštarina ispadne preskupa?
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2011 u 22:23
Ja sam znala kupovati drvene tacne u 3 ili 4 veličine na sajmu u Samoboru,subotom.Škrinjice nisam vidjela,ali tamo stvarno ima svega.
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2011 u 08:33
Pogledaj na Renata Barić-Renn- možeš naručiti kutije to je u Splitu,i Željka Vojak isto ima drvenariju u Zgb.
Na vrh
Ahote View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 24 Ožujak 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 8
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ahote Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2011 u 14:50
Originalno poslano od člana tatjanabajcic tatjanabajcic napisao:

Pogledaj na Renata Barić-Renn- možeš naručiti kutije to je u Splitu,i Željka Vojak isto ima drvenariju u Zgb.


Da ali koliko to ispadne za platit kad se naručuje poštom?ako ispada da bi za te pare npr. u Lumosu ili negdje drugdje mogla duplo kupit, onda mi je lakše kupit tu..Znam za Željku, samo čekam da uvede i škrinjice :) jer ja sam se zapravo bazirala na škrinjice.Je l itko naručivo to iz Splita preko pošte, kolko ispadne poštarina??
Na vrh
TaTjana43 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1520
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaTjana43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2011 u 17:48
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Prosinac 2011 u 15:45
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Prosinac 2011 u 15:47
Netko mi je poslao ovu salvetu, molim ako tko ima bar još jednu, meni je bila izvrsna za uklopiti

Drugo molim ako netko je vidio okrugle tanjure promjera 36 cm, ali molim na hrapave nego glatke, ili da mi kupi ili objavi gdje ih ima.
Moj mob je 091 597 1435
Hvala
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Prosinac 2011 u 15:57
evo stavljam salvetu da se vidi koliko mi promjera treba -znači oko 36 cm a može i više, ali mora biti gladak i gore i dolje

Na vrh
renn View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 435
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje renn Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Prosinac 2011 u 21:09
Poštarina  obično bude 30 kn, ovisno o naručenoj količini robe.,
[IMG]http://i31.tinypic.com/k154t1.jpg" />
Na vrh
TinnčicaM View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 25 Srpanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 248
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TinnčicaM Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Prosinac 2011 u 06:58
Vidjela sam jučer u Pevecu tanjure ali nisam sigurna koliki im je promjer, ne znam koliko Vam je Pevec u blizini!
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Prosinac 2011 u 09:50
Tinčica probati ču u njihovom katalogu vidjeti, jer i jedan i drugi su mi jako daleko nakraju grtada.Ako slučajnon ideš tamo pogledaj dali je 35 cm minimalno
Na vrh
TinnčicaM View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 25 Srpanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 248
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TinnčicaM Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Prosinac 2011 u 12:54
E pa da katakoga se nisam sjetila,  može ako budem išla, ali ne obećavam da ću ići ovih dana.
Na vrh
ElzaBuba View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 19 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 576
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ElzaBuba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Prosinac 2011 u 18:41
Nama ima takve ravne tanjure, ja sam jedan radila upravo sa takvom okruglom salvetom, ali nisam mjerila veličinu.
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Prosinac 2011 u 08:19
Hvala curke, Namu sam zvala i nema,sad sam čula za jednog staklera u V.Gorici
Na vrh
kikaxdesign View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 19 Lipanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 33
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kikaxdesign Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Prosinac 2011 u 22:24
Poštovani,
ostalo je nešto kutija na lageru od božićne serije, cijene su nešto snižene, nekih ima još samo par komada, ako netko treba molim da nas kontaktira na mail o trenutno raspoloživoj količini:
20*15*9,3- 21kn
22*18*9,5 - 23 kn
37*24*9,3 - 35 kn
16*9*8 - 15,5 kn
16*14*9 - 18 kn
ima još dimenzija ali u količinama od 2-3 kom,
Dimenzije su vanjske a cijene bez pdv-a - robu šaljemo overseasom na vašu adresu li je možete vidjeti i preuzeti u Čakovcu.
Inače radi se o kvalitetnim kutijama, kupci sa foruma znaju o čemu pričam, pogotovo oni koji su radili sa uvoznim kineskinjama.

Lijep pozdrav,
Kristijan Jambrosic
Izrada suvenira i drvene ambalaze
"Kikaxdesign"
I.Gundulica 27, Mihovljan
40 000 Cakovec
Croatia
www.kikaxdesign.hr
www.drvene-kutije.com
cell .091 722 8818
http://www.cvijet.info/images/galleries/640-480/61ce93bc-Decopage%2028-9.jpg


Na vrh
kikaxdesign View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 19 Lipanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 33
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kikaxdesign Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Prosinac 2011 u 22:30
Na vrh
Mima35 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1485
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mima35 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Prosinac 2011 u 11:09
Vidjela sam na stranici Lumosa da danas imaju veliki novogodišnji popust od 30% na sve.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1415161718>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,227 sekundi.