Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Razmjena i nabavka materijala
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Nabavka materijala po gradovima
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Nabavka materijala po gradovima

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 161718
Korisnik
Poruka
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2012 u 20:11
perla me zanima...medaljoncica par sam si htjela narucit al je postarina stvarno prevelika za par komada...35kn  al ako necu imat druge morat cu narucit iako bi za to mogla jos nekolicinu medaljoncica uzeti
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2012 u 16:23
Ja sam isto mislila u Perli uzeti medaljone.Izbor:nula bodova.Čujem da cure kupuju medaljone na ebayu.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
klara46 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 772
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klara46 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2012 u 16:49

od medaljona u Perli nema više ni m...
ista je situacija s lančićima... Confused

zgodnih ima u NB hobby artu,
ali treba potrefiti kad su raspoloživi
(na internet prodaji)...

ja na ebayu nisam uspjela pronaći baš nešto... Embarrassed


učiniti dobro, a zatim otići bez buke...
Na vrh
coraline View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 05 Prosinac 2011
Status: Offline
Bodovi: 21
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje coraline Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Prosinac 2012 u 17:20
Gdje ima povoljnih drvenih kutijica za kupiti? A da nisu baš onako loše kvalitete kao one iz ofertissime.
Na vrh
kikaxdesign View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 19 Lipanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 33
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kikaxdesign Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Prosinac 2012 u 21:57
www.drvene-kutije.com

Cijenik i katalog na linku
http://www.kikaxdesign.hr/download/Decoupage%20program%20-%20dimenzije%20i%20cijene%202012.pdf

Ako tražite kvalitetu po umjerenim cijenama.
Na vrh
TaraBraun View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 05 Prosinac 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaraBraun Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Prosinac 2012 u 14:28
Coraline, dobre drvene kutije imaš za kupiti u Repromaterijal-Suveniri-Nakit(pogledaj na face-u), ja sam jako zadovoljna, a cijena super.
Što je sreća? Znati što se hoće i to strastveno željeti.
Na vrh
TaraBraun View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 05 Prosinac 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaraBraun Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Prosinac 2012 u 14:35
Stavljam sliku spužve kojom sam oduševljena, kupljena u Pevecu, 10 kn, velika, od nje se može izrezati preko 200 komadića(2x2,5 cm), savršena za decoupage.

Što je sreća? Znati što se hoće i to strastveno željeti.
Na vrh
coraline View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 05 Prosinac 2011
Status: Offline
Bodovi: 21
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje coraline Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Prosinac 2012 u 14:21
@Tara - hvala na odg. Baš sam naručila kod njih prošli tjedan, zadovoljna sam, za tu cijenu su sasvim ok.
Na vrh
tanja-66 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 589
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tanja-66 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2012 u 20:05
http://www.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fwww.perlica.hr%2Fhr%2Ftrgovina%2F74-decoupage-salvetna-tehnika%2F511-salvete-i-salvetna-tehnika%2F553-souvenier-de-sagen.html%3Fpage%3Dshop.browse%26sef%3Dccc&h=vAQGnZBgg

Akcija u Perlice
Na vrh
kikaxdesign View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 19 Lipanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 33
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kikaxdesign Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2013 u 23:06
Novi katalog drvenih kutija i podloga za 2013 godinu

http://drvene-kutije.com/download/Decoupage%20program%20-%20dimenzije%20i%20cijene%202013.pdf
Na vrh
emiily View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 13 Rujan 2013
Status: Offline
Bodovi: 4
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje emiily Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2013 u 00:04

Večer cure Smile

Nova sam na forumu i ne snalazim se baš bajno,ako sam fulala molim administratoricu da me smjesti di treba Wink

ugl:već danima švrljam po netu i gledam taj decoupage koji me oduševio..nemam baš neko znanje al probat ću..materijal sam (ljepila,kistove,crakle,salvete...)naručila priko neta,al su mi veeelik problem kutije.zna li netko gdje ih mogu nabavit povoljno (na samom jugu Hrvatske sam,točnije otoku) pa moram uzet u obzir i poštarinu koja i nije baš tako jeftina...Shocked

Ima li kakav link na faceu..ili slično..pomagajte molim vas...

i btw.radovi su vam Clap

Na vrh
TinnčicaM View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 25 Srpanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 248
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TinnčicaM Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2013 u 07:07
Pozdrav Emiily!

Probaj vidjeti na stranici Repromaterijali.com ako se ne varam njihovo sjedište je u Brelima!
Imaju stvarno super ponudu i ok cijene.
Evo link od stranice
LP
Na vrh
emiily View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 13 Rujan 2013
Status: Offline
Bodovi: 4
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje emiily Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2013 u 23:45

hvala puno Tongue

idem bacit oko malo Smile

Na vrh
kikaxdesign View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 19 Lipanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 33
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kikaxdesign Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2013 u 12:44
www.drvene-kutije.com
-proizvodnja i direktna prodaja


Originalno poslano od člana emiily emiily napisao:

Večer cure Smile

Nova sam na forumu i ne snalazim se baš bajno,ako sam fulala molim administratoricu da me smjesti di treba Wink

ugl:već danima švrljam po netu i gledam taj decoupage koji me oduševio..nemam baš neko znanje al probat ću..materijal sam (ljepila,kistove,crakle,salvete...)naručila priko neta,al su mi veeelik problem kutije.zna li netko gdje ih mogu nabavit povoljno (na samom jugu Hrvatske sam,točnije otoku) pa moram uzet u obzir i poštarinu koja i nije baš tako jeftina...Shocked

Ima li kakav link na faceu..ili slično..pomagajte molim vas...

i btw.radovi su vam Clap

Na vrh
leptirek View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 16 Listopad 2012
Status: Offline
Bodovi: 209
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leptirek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2014 u 13:08
Ne znam di bi to više ponudila kad je dosta tema zatvoreno..
Ugl imam doslovno novi (par kapi potrošeno) Pittorico medium za sporo sušenje boje, bočica 50ml pa eto ako kome treba neka mi se javi u pp da meni bzvz ne stoji jer mi fkt ne ide rad s tim Confused
Na vrh
kikaxdesign View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 19 Lipanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 33
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kikaxdesign Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2014 u 23:03
Poštovane,
novi katalog podloga za decoupage za 2014.g na sljedećem linku:
http://drvene-kutije.com/download/Katalog%20podloga%20za%20decoupage%202014.pdf
Nove srednje škrinjice, stalci sa podlošcima za čaše, okviri sa 6 cm širokim rubovima i dr.
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2014 u 13:29

nadam se daće mi proči upozorenje , u trgovini rajčić - ribičić, prodaju tacne u kompletu od 3 komada, meni je bilo super, ali nasjela sam, podloga u tim tacna su toliko loše da ne može se staviti niti 2 ili 3 šalice za kavu.
to je trgovina ispred kemaka

Na vrh
leptirek View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 16 Listopad 2012
Status: Offline
Bodovi: 209
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leptirek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2014 u 16:25
Kak mislite loše?
Raspada se ili?
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2014 u 19:44
Leptirek, dno samo da ne propadne, a tanko je, to dno se vozi na sve strane. To nije prava tacna, to je kineski ne smijem napisati što
Na vrh
leptirek View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 16 Listopad 2012
Status: Offline
Bodovi: 209
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leptirek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2014 u 21:27
Dobro da znam,, jer sam ih i ja gledala.
Super tacne su u offertisimi,, ja uredila jednu i zadovoljna sam :)
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 161718
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,164 sekundi.