Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Razmjena i nabavka materijala
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Nabavka materijala po gradovima
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Nabavka materijala po gradovima

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1112131415 18>
Korisnik
Poruka
Angell View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 225
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Angell Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2011 u 21:26
Mene zanima di da kupim kalupe za obična slova,nema u lumosu,hobby artu,ama nigdje,di ih vi nabavljate...već sam ludaaa..pomoć.hvala svima:-)
Slab je onaj koji je izgubio vjeru u sebe.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Mima35 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1485
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mima35 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2011 u 23:04
Kakve kalupe za slova? Misliš šablone? Šablone sam kupila u Milleru a ima ih i u Lumosu.
Na vrh
Angell View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 225
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Angell Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2011 u 09:09
Originalno poslano od člana Mima35 Mima35 napisao:

Kakve kalupe za slova? Misliš šablone? Šablone sam kupila u Milleru a ima ih i u Lumosu.

Ja bih baš kalupe pa da ih radim od glinamola i lijepim,bilo je u lumosu ali već duže vremena ih nema,a meni hića:-(
Slab je onaj koji je izgubio vjeru u sebe.
Na vrh
tanja-66 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 589
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tanja-66 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2011 u 15:59
Planiram put u Sloveniju.smile199    Javite ako znate za neku art butigu od Krškog do Celja.Može i savjet o cjenama  Confused
Na vrh
Mima35 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1485
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mima35 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2011 u 22:38
Ako netko uoči male, četvrtaste drvene kutijice u Offertissimi, one po 8 kn, dojavite. Ako znate da ih ima i negdje drugdje, dojavite.
Ah, morat ćemo pokrenuti uvoz jednog većeg kontingenta drvenih  kutijica iz Kine. Više ih nigdje nema ni za lijek. Tužno je što se u Hrvatskoj ne isplati ništa proizvoditi. Ovdje samo okovi za takvu kutijicu koštaju više nego cijela kutijica iz Kine.
Dobro, sad je dosta mojih makroekonomskih analiza.
Na vrh
Tatjana_bg View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Ožujak 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 268
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tatjana_bg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2011 u 21:08
Curke ja sam jucer kupila drvene kutuice ,jeste jako malecke po 8 kn, ali u trgovine ya sve po malo kuna [IMG]smileys/smiley2.gif" align="middle" />ima i proyirne okrugle vaynice po 12 kn
Na vrh
Mima35 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1485
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mima35 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2011 u 22:34
Tatajana, gdje? u Osijeku?
Na vrh
Tatjana_bg View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Ožujak 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 268
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tatjana_bg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2011 u 12:32
Originalno poslano od člana Mima35 Mima35 napisao:

Tatajana, gdje? u Osijeku?

ne u Valpovu,al kazu da u svim tim trgovinicama ima
Na vrh
Mima35 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1485
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mima35 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2011 u 23:39
Problem je što ne znam gdje u Zagrebu ima takva trgovina i da drži kutije. Ovdje je vjerovatno sve po malo više kuna nego kod vas. I ja najbolji šoping obavim kad odem u Brod. Eeee, tamo ima svega po malo kuna.
Na vrh
Tatjana_bg View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Ožujak 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 268
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tatjana_bg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2011 u 09:18
Originalno poslano od člana Mima35 Mima35 napisao:

Problem je što ne znam gdje u Zagrebu ima takva trgovina i da drži kutije. Ovdje je vjerovatno sve po malo više kuna nego kod vas. I ja najbolji šoping obavim kad odem u Brod. Eeee, tamo ima svega po malo kuna.

kod nas ima samo jedna mala trgovinica, ali uvek nesto nađem kod njih, sad sam kupila i kutiice kartonske u pakovanju 3 komada, razlicitih dimenzija za 10 kn, vaznicu prozirnu okrugllu za 12,samo treba da redovno da ne nailaze u tako nesto, i uvek se nađe..jer i brzo se prodaje
Na vrh
TaTjana43 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1520
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaTjana43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2011 u 16:23
drage moje, dobila sam informaciju da su stigle drvene kutijice u Ofertisimu
Na vrh
Tatjana_bg View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Ožujak 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 268
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tatjana_bg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2011 u 21:39
Originalno poslano od člana TaTjana43 TaTjana43 napisao:

drage moje, dobila sam informaciju da su stigle drvene kutijice u Ofertisimu
da li neko zn il ima ta trgovina u Osjeku ja bih bar jednu, nisam nijednu imala dosada, nisam uhvatila nigde
Na vrh
Mima35 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1485
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mima35 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2011 u 22:15
Stigle su kutije u Offerissimu. Ja sam već opustošila jednu trgovinu (a i još neki s foruma, kako sam načula). Tatjana, kako vidim na Internetu, na žalost nemaš Offertissimu u Osijeku. Najbliža ti je u Brodu što i nije baš jako blizu.
Na vrh
Okić View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 09 Ožujak 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 796
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Okić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2011 u 07:09
Pozdrav forumašice,  jučer sam otkrila novi dučan u Vrbanima, bivša NAMA, na Rudeškoj,  sad u toj zgradi ima Vemil. Na drugom katu dućan NKD ima vrlo povoljno metalne stvari (ne znam kako se zove taj materijal), kantice za zalijevanje i više dimenzija vaza od istog materijala od 20 kn na dalje. Vidim po galerijama da mnoge radite takve stvari.  Super su. Pa pohitajte!
Na vrh
TaTjana43 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1520
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaTjana43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2011 u 12:29
drage moje, danas sam bila u KTC-u u Zaboku, sjetivši se vas!








Na vrh
TaTjana43 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1520
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaTjana43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2011 u 12:32
slike su malo mutne, jer sam slikala mobom.










Na vrh
Tatjana_bg View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Ožujak 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 268
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tatjana_bg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2011 u 20:06
TaTjana43 joj kako da dođem do tog blaga
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2011 u 16:00
Uskoro u Varaždinu, Miškinina 3, trgovina sa "stvarima" potrebne za hoby art i slikarstvo, radionice....!
Više informacija uskoro!!!!Smile
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2011 u 11:26
Ja sad da napišem što sam danas doživjela. Perlica radi od 10sati, gazda je došao u 10,40 i bezobranim tonom je rekao da je on tri putu prolazi kraj radnje, ato sam i ja vidjela čekajući ga. Imaju asortiman, ali bezobrazluk im je na visini. Tako da više nema šanse za bilo koju salvetu idem tamo.
Tako da se znate ravnati.
Na vrh
Okić View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 09 Ožujak 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 796
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Okić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2011 u 16:28
Draga Tatjana, ja bila prošli tjedan, naišla oko 13,30 pisalo da se vraća odmah, ja se vratim za 15 min., a ono piše da se vraća oko 15,30. Bezobrazno i neodgovorno, jer znam da trgovine trebaju poštivati radno vrijeme. Sad znam da nije bilo slučajno. Eto i za njih malo reklame!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1112131415 18>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.