Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Razmjena i nabavka materijala
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Nabavka materijala po gradovima
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Nabavka materijala po gradovima

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1213141516 18>
Korisnik
Poruka
Julija D View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 04 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 176
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Julija D Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2011 u 08:22

Hvala Bogu da nisam ja imala takva iskustva. Bila sam par puta i svaki put je gospon bio na radnom mjestu. No...užasno me smeta neurednost i nered koji je u trgovini. Neke boćice imaju prašine još od prošle godine. Sve to pregrmim samo zbog velikog izbora salveta kojeg stvarno nitko nema. 

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
dorina1904 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 12 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 196
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dorina1904 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2011 u 15:40

Iza Uskrsa putujemo za Rim.Zna li možda netko od vas ima li na toj relaciji neka dobra trgovina u kojoj se može nabaviti povoljno materijal za decoupage ili barem salvete???  

Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2011 u 13:22
Originalno poslano od člana LOVRO LOVRO napisao:

Uskoro u Varaždinu, Miškinina 3, trgovina sa "stvarima" potrebne za hoby art i slikarstvo, radionice....!
Više informacija uskoro!!!!Smile

Eto, u petak 06.05., otvorena trgovina!!!
Još za sad nema sav asortiman, no roba polako stiže!
Već je u petak održana i radionica shabby chic!
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2011 u 12:51
Art materijal u Zagrebu, Trakošćanska 17 ima popust na boje , kistove, ljepila... do 15.06 .Bila sam u prolazu pa sam kupila samo ljepilo a 250ml košta 25,20 umjesto 42 kn pa sad jel se isplati?????
Na vrh
tanja-66 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 589
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tanja-66 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Svibanj 2011 u 00:30
Ide li netko od cura iz Zg na radionicu u nb hobby and art ovaj utorak
Na vrh
kikaxdesign View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 19 Lipanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 33
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kikaxdesign Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2011 u 16:53
Originalno poslano od člana Mima35 Mima35 napisao:

Ako netko uoči male, četvrtaste drvene kutijice u Offertissimi, one po 8 kn, dojavite. Ako znate da ih ima i negdje drugdje, dojavite.
Ah, morat ćemo pokrenuti uvoz jednog većeg kontingenta drvenih  kutijica iz Kine. Više ih nigdje nema ni za lijek. Tužno je što se u Hrvatskoj ne isplati ništa proizvoditi. Ovdje samo okovi za takvu kutijicu koštaju više nego cijela kutijica iz Kine.
Dobro, sad je dosta mojih makroekonomskih analiza.


Poštovani,
Mi se bavimo proizvodnjom drvenih kutija i jedini smo specializirani obrt u hrvatskoj za proizvodnju drvenih kutija i škrinjica, pa i onih jeftinih za decoupage.
Što se tiće cijene, da u pravu ste, zatvarač i šarniri za kutiju koštaju u rangu male kutijice, pogotovo ako se radi o klik zatvaraču. A budući da i mala kutija treba zatvarač isto kao i velika....
Mi smo tom problemu doskočili na pomalo ruski način, uvozimo zatvarače i šarnire kao direktni uvoznik iz tvornice u Kini gdje se rade po našim specifikacijama, po smješnim cijenama, pa smo kolko toliko konkurentni cijenama, pogotovo ako se radi o većim dimnezijama kutija.
Iako 90 posto asortimana plasirmo za firme kao ambalažu po njihovim dimenzijama, uvjek se nađe određena količina kutija po nižim cijenama, kao viša pri izradi većih serija po narudžbi, ili jednostavno s vremena na vrijeme napravimo par desetina kutija od resta materijala koji ostane pri izradi većih kutija, pa ukoliko tko treba drvene kutije, slobodno me kontaktira na mail ili mob sa naše web stranice, kutije su u svakom slučaju kvalitetnije od onih kineskih. Robu šaljemo overseasom na vašu adresu, ili je možete preuzeti u našem pogonu u Čakovcu.
Još jedna stvar, radimo sa crnim ili srebrnim šarnirima/zatvaračima, koje su za razliku od svih onih kićastih zlatnih zatvarača po trgovinama dosta neutralne boje.
više informacija na http://www.drvene-kutije.com
na zahtjev šaljem slike kutija za decoupage (običnih neobrađenih), a cijena ovisi o količini i veličini kutije
Na vrh
TaTjana43 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1520
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaTjana43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2011 u 16:10
drage moje u KTC -u u Zaboku ima za kupiti po pristupačnim cijenama kutijice različitih oblika i veličina, različite drvenarije od kućica za ptice, knjiga,dasaka,pladnjeva...pogledajte izbor u prethodnim postovima da se ne ponavljam.
Na vrh
TinnčicaM View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 25 Srpanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 248
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TinnčicaM Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2011 u 11:52
Kralja Zvonimira 13
40 000 ČAKOVEC
TEL.FAX:  040/395-795
TEL.:        040/395-799
 
Oni su uvoznici za drvene kutijice koje imaju u Ktc-ima, cijene su im super a i ponuda je puno veća nego u KTC-u! 
 A sada meni pomoć ako može, trebala bi hitno salvete sa šljivama ali ih nigdje ne mogu pronaći, ako netko zna gdje ih ima molim vas da javite! Hvala
Na vrh
lollipop View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 30 Listopad 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 122
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lollipop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2011 u 17:54
Hvala TinnčicaM, a znaš li možda mogu li se njihovi proizvodi naručiti preko interneta?
I kako se zove tvrtka?
Nažalost za salvete sa šljivama ne znam..
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2011 u 22:17
Tinčica i aj sam imala muke,ali mislim da mi je Tanja ili kčer naštli na interu i fotokopiju napravila, isto je vjerodostojna, ako hočeš pošaljem ti jednu. Imam ih 2 ili 3 kom.
Javi se.
Na vrh
Mima35 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1485
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mima35 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Srpanj 2011 u 23:45
Tinčice, imaš salveta sa šljivama u Perlici (www.perlica.hr). Od njih možeš kupiti i putem interneta, uvijek su korektni i ažurni.
Na vrh
TinnčicaM View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 25 Srpanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 248
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TinnčicaM Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2011 u 09:14

Firma se zove INEXTEA i nažalost nemaju internet stranicu.

Na vrh
TinnčicaM View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 25 Srpanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 248
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TinnčicaM Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2011 u 09:16
Originalno poslano od člana tatjanabajcic tatjanabajcic napisao:

Tinčica i aj sam imala muke,ali mislim da mi je Tanja ili kčer naštli na interu i fotokopiju napravila, isto je vjerodostojna, ako hočeš pošaljem ti jednu. Imam ih 2 ili 3 kom.
Javi se.
Može Tatjana ako nije problem, našla sam nešto u Perlici pa ću vidjeti ako mi to bude odgovaralo!! Hvala unaprijed. Pozz
Na vrh
TinnčicaM View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 25 Srpanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 248
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TinnčicaM Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2011 u 09:18
Originalno poslano od člana lollipop lollipop napisao:

Hvala TinnčicaM, a znaš li možda mogu li se njihovi proizvodi naručiti preko interneta?
I kako se zove tvrtka?
Nažalost za salvete sa šljivama ne znam..
Nažalost nemaju internet prodaju, čak ni svoju stranicu, a firma se zove INEXTEA!
 
Ok za salvete, našla sam nešto!
 
Pozz
Na vrh
Okić View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 09 Ožujak 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 796
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Okić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Kolovoz 2011 u 14:21
Eto, vidi se da sam početnica, otvorila sam temu DRVENE NARUKVICE, umjesto da sam odmah ovdje zamolila da mi netko javi gdje ih još mogu nabaviti, jer očito neću dočekati da stignu u NB Hoby art. I inače kad nestane neki artikal, dugo vremena treba da dođe isti i kod drugih hoby trgovina. Hvala unaprijed.
Na vrh
tanja-66 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 589
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tanja-66 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Kolovoz 2011 u 18:01
cifer petrinja na face-u ima u ponudi narukvice
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Kolovoz 2011 u 22:20
Eto, možda kome pomogne ovaj link!

http://www.svarog-art.com/index.html
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
kikaxdesign View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 19 Lipanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 33
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kikaxdesign Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2011 u 16:47
Originalno poslano od člana kikaxdesign kikaxdesign napisao:

Originalno poslano od člana Mima35 Mima35 napisao:

Ako netko uoči male, četvrtaste drvene kutijice u Offertissimi, one po 8 kn, dojavite. Ako znate da ih ima i negdje drugdje, dojavite.
Ah, morat ćemo pokrenuti uvoz jednog većeg kontingenta drvenih  kutijica iz Kine. Više ih nigdje nema ni za lijek. Tužno je što se u Hrvatskoj ne isplati ništa proizvoditi. Ovdje samo okovi za takvu kutijicu koštaju više nego cijela kutijica iz Kine.
Dobro, sad je dosta mojih makroekonomskih analiza.


Poštovani,
Mi se bavimo proizvodnjom drvenih kutija i jedini smo specializirani obrt u hrvatskoj za proizvodnju drvenih kutija i škrinjica, pa i onih jeftinih za decoupage.
Što se tiće cijene, da u pravu ste, zatvarač i šarniri za kutiju koštaju u rangu male kutijice, pogotovo ako se radi o klik zatvaraču. A budući da i mala kutija treba zatvarač isto kao i velika....
Mi smo tom problemu doskočili na pomalo ruski način, uvozimo zatvarače i šarnire kao direktni uvoznik iz tvornice u Kini gdje se rade po našim specifikacijama, po smješnim cijenama, pa smo kolko toliko konkurentni cijenama, pogotovo ako se radi o većim dimnezijama kutija.
Iako 90 posto asortimana plasirmo za firme kao ambalažu po njihovim dimenzijama, uvjek se nađe određena količina kutija po nižim cijenama, kao viša pri izradi većih serija po narudžbi, ili jednostavno s vremena na vrijeme napravimo par desetina kutija od resta materijala koji ostane pri izradi većih kutija, pa ukoliko tko treba drvene kutije, slobodno me kontaktira na mail ili mob sa naše web stranice, kutije su u svakom slučaju kvalitetnije od onih kineskih. Robu šaljemo overseasom na vašu adresu, ili je možete preuzeti u našem pogonu u Čakovcu.
Još jedna stvar, radimo sa crnim ili srebrnim šarnirima/zatvaračima, koje su za razliku od svih onih kićastih zlatnih zatvarača po trgovinama dosta neutralne boje.
više informacija na http://www.drvene-kutije.com
na zahtjev šaljem slike kutija za decoupage (običnih neobrađenih), a cijena ovisi o količini i veličini kutije


Ako netko ima potrebu, ostalo nam je na lageru nekih cca 10 komada kutija dimenzija 22*18*9,5cm po cijeni od 20kn (+pdv) te cca 20 komada 10*14*6cm po cijeni od 10 kn (+pdv), kutije su napraveljne za decoupage, brušene, sa zaobljenim uglovima, nelakirane, sa klik zatvaračem, debljine stjenke 10mm
moguća dostava overseasom


Na vrh
Creatinas View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 05 Rujan 2011
Status: Offline
Bodovi: 1
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Creatinas Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Rujan 2011 u 16:20
Poštovani Kreativci !

Posetite i Naš sajt :)

CREATINAS
Creatinas Creative Hobby Shop
Puno Pozdrava iz Subotice ¦
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2011 u 10:48
Pozdrav svima,
 
imam pitanje: da li je netko pokušavao naručiti nešto sa ovog gornjeg linka - Creatinas?
 
Da li znate, da li šalju pakete za Hr?
 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1213141516 18>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,285 sekundi.