Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Razmjena i nabavka materijala
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Nabavka materijala po gradovima
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Nabavka materijala po gradovima

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 18>
Korisnik
Poruka
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2009 u 09:26
Ne znam da li ovdje mogu staviti ono što sam našla,ali ako ne spada tu, molim da se izbriše. U Ofertisimi ima čipkanih tabletića okruglih, četvrtastih, ovalnih za one koje rade čipkom (da ne moraju upotrebljavati kineske čipkane tange) sve po 5 kn
ANĐELKA
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
morema View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 249
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje morema Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2009 u 13:40
Bog svima, ne znam da li sam na pravoj stranici ali javljam da perlica iz zvonimirove ima internet stranicu http://www.perlica.hr. Pa tko voli nek izvoli Tongue
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2009 u 19:26
Ajde više da su se i oni malo probudili! Prolazim tamo kad idem na posao, budem svratila ovih dana pa vam podnesem izvještaj o zanimljivostima! Inače sam tamo puno obitavala u vezi nakita, ali sam prestala jer su malčice preskupi... Confused
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2009 u 19:41
Pa meni se čine malo skupi i za ostale tehnike, zato i nisam dosad otišla do njih... u svakom slučaju čekamo izvještaj Wink
Na vrh
morema View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 249
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje morema Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Studeni 2009 u 09:25
pa izzy mi smo susjede, i ja radim blizu perlice
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Studeni 2009 u 14:29
Hahaha! Morema, onda jednom prilikom "Perlica" + kavica? Thumbs%20Up
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Prosinac 2009 u 22:59
Narodne novine kod džamije (Trg žrtava fašizma) imaju puno blagdanskih salveta (na etaži -1)
koje nisam drugdje vidjela, a svaki paket je oko 9kn.
Na vrh
zara2605 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 18 Studeni 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zara2605 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2009 u 11:02

Bok!Zanima me gdje nabavljate staklene tanjure, one obicne okrugle!Ja ih nemogu nigdje nac.Hvala

Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2009 u 11:04
Originalno poslano od člana zara2605 zara2605 napisao:

Bok!Zanima me gdje nabavljate staklene tanjure, one obicne okrugle!Ja ih nemogu nigdje nac.Hvala

 
 
Zara kao prvo dobro nam došla i duuuugo se s nama družila Smile
 
A staklene tanjure najčešće nabavljamo u Offertisimi, ali mislim da ih u zadnje vrijeme i nemaju nešto....
 
Na vrh
zara2605 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 18 Studeni 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zara2605 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2009 u 11:13
HvalaSmile
Budem pogledala, kod nas nema baš neki izbor ducana tako da cu morat do Zg-a ocito!
 
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2009 u 11:16
U kauflandu ja često naletim na jeftine tanjure pa virni tamo.
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2009 u 18:15
sutra, u četvrtak dolaze nove salvete u Lumos (navodno iz Poljske)
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2009 u 18:24
Originalno poslano od člana zara2605 zara2605 napisao:

Bok!Zanima me gdje nabavljate staklene tanjure, one obicne okrugle!Ja ih nemogu nigdje nac.Hvala



Ako si iz Zagreba, pogledaj u NAMI na katu gdje je posuđe, skroz na lijevoj strani, imaju velik izbor staklenih tanjura raznih oblika i veličina i cijena (naravno), malo skuplje nego u Offi, ali prihvatljivo...
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
zara2605 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 18 Studeni 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zara2605 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2009 u 21:43
Bila sam danas u kauflandu i izbor tanjura nikakav!
Na polici samo par tanjura od akropala i to je to!
Jedino sam našla jeftinih božicnih salveta, pakiranja su od 3 kn do 14 kn!
Na vrh
morema View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 249
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje morema Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Prosinac 2009 u 08:35
Originalno poslano od člana Izzy Izzy napisao:

Hahaha! Morema, onda jednom prilikom "Perlica" + kavica? Thumbs%20Up



sismile176 , samo se moramo dogovoriti kad ćemo se naći na mjestu zločina...
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Prosinac 2009 u 12:16
Hitno i bitno: Ima li itko ovakav kalup (za gipsane odijevke) ?

Knorr-Prandell je marka, nema ga više u Lumosu ni u Zagrebu ni u Zadru,
Prodali su se zadnji primjerci, a planirala sam ga kupiti za poklon Ouch
i sad ne znam što ću jer mi se jedini taj sviđao od božićnih zvijezda...
Najgore kaj se ne sjećam jeL od plastike bijele, jer ako je, onda ne bi žalila toliko za njim...
Navodno su oni od gel-plastične mase od Eberhard Faber-a puno kvalitetniji...

Ako ga itko ima, nek se javi tu ili na pm...
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Prosinac 2009 u 22:05
moram vam se pohvaliti... danas sam u KTC-u našla drvenih kutijica raznih veličina i oblika... cijene od 11,50 do 30-ak kn. naravno da sam se raspametila... sutra vam poslikam i stavim slike mog ulova za cca 100 kn.
dakle svi koji imate KTC u blizini i koga zanimaju kutijice znate kamo treba poći...
 
(nadam se da ovo nije reklama. ako je neka moderatori brišu)
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Prosinac 2009 u 22:08
Kog vraga je KTC?! Neće biti reklama ako ćeš mi poslati par tih kutijica, u suprotnom ti šaljem policiju na vrata jer ti post nije u pravoj temi! Tongue
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Prosinac 2009 u 22:13

KTC je neki domaći trgovački centar. K kao Križevački čini mi se...

i šta nije u pravoj temi? "Nabavka materijala po gradovima" - dalje slijedi logiku: u gradovima gdje ima KTC nabaviš kutijice. što bi rekli: prosto ko pasulj!LOL
 
e ovaj post stvarno briši...
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Prosinac 2009 u 22:17
E baš neću! LOL Morat ću naću neki obližnji grad gdje ima taj tvoj dućan... Ta drvenarija je tako skupa, grrrr! Post ti je na mjestu, šalim se malo, naravno... Embarrassed
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 18>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.