Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Razmjena i nabavka materijala
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Nabavka materijala po gradovima
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Nabavka materijala po gradovima

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 18>
Korisnik
Poruka
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Prosinac 2009 u 14:46
ovo je smile42smile93smile107!!!!!!!!
ANĐELKA
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Prosinac 2009 u 21:47
Originalno poslano od člana TaTjana43 TaTjana43 napisao:

draga moja Kaća, nije mi bilo teško razveseliti tebe i ostale djevojke!Iskreno i iz sveg srca ti zahvaljujem na toplim i iskrenim riječima.smile169

čovječica(ovaj tvoj izraz mi je mrakLOL) moja znam ja da si ti ziva volja,i puno ti hvala,ljubin tesmile79
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Prosinac 2009 u 22:38
aoj bolje da nisam ovo gledala..koje kutijice..a ja nemam gdje nabaviti..ni offerisime...ma smile43
Na vrh
omnia violet View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 28 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje omnia violet Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Prosinac 2009 u 22:08
Originalno poslano od člana bubi12 bubi12 napisao:

U Dubrovniku jedino Euroshop  i razne trgovine boja i lakova. Ako netko zna još koju neka me ispravi.

nemam što ispraviti, jadno ali tako je, u dubrovniku nema niti jedan hobby shop.
boje kupujem u marinkolora i onom hobby shopu u mercanteu od nedavno, kuglice za bor u sve po 9 kuna, a nešto pjata i kikara u magma home
, spiona..robna kuča, salvete gdje god se stigne tj. ađe

i naravno, za sve ostalo internet...
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Prosinac 2009 u 11:12
Imam potrebu informirati sve vas da sam se jučer iznenadila koliko toga nudi knjižara Libraria na Ilici u Zagrebu.
To vam je tam nakon Vinceka, tj. tik nakon Magme blizu Frankopanske.
Uglavnom, imaju hrpu preeedivnih (poljske marke Paw) salveta i malih i velikih, paket standardne veličine je 14,99kn
što mislim da je pristupačno s obzirom kolko koštaju paketi u nekim hobby shopovima.
Imaju hrpu hobby pribora, slikarskog pribora, kistova, platna, akrilnih i ostalih boja
(većinom marke pebeo i ostalih poznatih; dosta toga vam je sličan asortiman kakav je imao A.G.M. u Gundulićevoj koji je zatvoren)
Cijene su u pravilu ok, neke stvari mrrrvicu skuplje od nekih hobby shopova, ne više od kunu-dvije razlike, ali to je ipak knjižara u centru grada...
Oni inače imaju i hrpu raznih vrsti ukrasnog papira, košara, dekorativnih drvenih stolića i kutija, itd, blabla...

U svakom slučaju se isplati navratiti do njih da znate što imaju ako drugdje ne nađete...

Rekla sam im da su me šokirali jer sam ušla čisto u prolazu, a kad ono konkurencija u Zg-u podivljala, svi nekaj novo uvoze...
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Prosinac 2009 u 11:19
Kami, to JE A.G.M. iz Gundulićeve koji se onda preslio kod Kraša u Praškoj pa su sve prebacili u Librariju - pratim ih stalno! LOL Slažem se, imaju zgodnih stvari i polako ih upotpunjavaju, proširuju asortiman što je dobro za nas u svakom slučaju! Wink
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Prosinac 2009 u 11:22
Zato mi je 80% asortimana bilo poznato i identično AGM-u smile42
Ma, ja sam im odmah rekla da su svi u Zg-u poludjeli s načinima kako pribjeći konkurenciji, ali da meni nije problem ići u 16 dućana u svaki po nekaj drugo LOL
Oni tanki blagdanski ukrasni papiri mi nikak ne odgovaraju za origami jer su valjda rađeni s namjerom da se lako trgaju
(znaš ono da klinci mogu rastrgati poklone ispod bora u sekundi)...
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2010 u 22:29
u DM-u su božićne salvete snizili na 5,90 kn po paketu.
Na vrh
TaTjana43 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1520
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaTjana43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2010 u 13:20
draga moja Asmile78nastazija, hvala ti na obavijeti! danas sam bila u dm-u.pakiranje od 20kom. salveta je 4,90kn a od 40 kom 6,90kn(bile su 9,90 kn).
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2010 u 17:12
Pitanje gdje se mogu nabaviti podlosci ili nosaci za tanjure koji budu stajali.
Obavijest da u Ofertisimi u Sopotu u Erlichovoj ulici
u utorak ce dobiti puno toga, imaju cak i velikih tanjura glatkih, 3oX30 cm, i malo onih nagrespanih

dugoljastih 39X21 cm, ali do utorka kada robu dobiju znaci srijedu, a jeftiniji su nego OFF u Utrinama, jer
oni su direktni, a ovi drugi preko njih, i skuplji su
do 5 kn.,
Imaju i cvijetne salvete po 6 kn.
Teglice u dvije boje manje za ukrasiti su 6 kn.,
Getro ima dosta neobicnih vaza po 29.90 kn.
Ostalo sam procitala , i moram ici vidjeti, a i
u Ilici preko puta Gunduliceve prije je to bila Mladost
ima dosta stvari .
Amadeus knjuizara u Sv, Mateja 127, od velkog semafora
iza Konzuma slijedeci semafor i odmah jedno malo skretanje u desno i to je tamo, ima papir rizin po 15 kuna i moze se vise iskoristiti nego od Kemaka, samo jos bi trebali nabaviti boje razne.
Molim hitni odgovor za postolja za tanjure, negdje sam
jednom procitala za neko poduzece kao Tvinks ili slicno
ali starost je tu i nisam zapisala,.
Na vrh
TaTjana43 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1520
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaTjana43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2010 u 17:34
TB,evo ti link za držače tanjura
http://tapiker.hr
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2010 u 17:34
Je, Libraria u Ilici je prije bila Mladost, samo nisam htjela zbunjivati ljude
(ja sam to uvijek zvala Mladost, tek sam prije 2 tjedna vidjela da je to Libraria službeno Embarrassed)...
A draga tatjanabajcic možda zna da se ta knjižara prije toga zvala - Kugli (ako sam dobro čula) Wink
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2010 u 18:38
Evo odgovara TB, jer mi je to skracenica jer je tu Tatjana 43, pa da bude lakse. Hvača Tanjice na uputstvunadam se da cu to naci, mislim da znam gdje je
jer je tamo bila mislim nekada Diona.
Kami da istina je to je prije bio Kugli, ali mladi ljudi
to ne znaju, mi stari to znamo i mnogo drugih naziva starih.Hvala, ako netko treba nesto iz Novog Zgba tu sam samo se javite.
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2010 u 18:43
TB, iako sam puno mlađa, imam ja izvore informacija oko sebe
i uvijek volim čuti neku novost iz života Zagreba nekad kad je bio kakvog ga duhom mlađi od mene pamte Wink
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2010 u 16:37
Narodne novine u Bogovicevoj / skretanje sa Trga zrtava/
na uglu ima dosta salveta, po 9 kn, zatim glitere vrlo
jeftino i ukrasne boje u tubi ja ih platila 132 kn , a tu su negdje oko 45 kn. Dakle napisala sam Amadeus knjizara u Dugavam ali sam,shvatila da su uzasno skupi.
U Offertisimi u
erlohovoj nisu dobili do danas nista.
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2010 u 18:04
sad sam vidjela da chemaco ima neke interesantne stvarčice (twin color, metalic boje...) na sniženju
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2010 u 17:53
Bila u petak u Chemcoploru i kazu da nemaju nista od snizenja.
Na vrh
turinka View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 25 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 7
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje turinka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2010 u 10:17
TonguePozdrav svima,
ja sam iz Rijeke. Prvi puta sam u životu uspjela uključiti se na neki forum, do sada sam samo čitala Vaše poruke i cprila korisne informacije!
Tek sam mjesec dana zaljubljena u salvetnu tehniku ( malo je reći zaljubljena, bolje rečeno LUDA).
Ima li netko iz Rijeke za razmjenu informacija i salveta?
Na vrh
omnia violet View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 28 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje omnia violet Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Siječanj 2010 u 12:10

Cure iz Dubrovnika!! Poljoprivredna apoteka iz robne kuče Minčeta, poviše postolara ima super staklenih boca,,svakakvih oblika i dimenzija,,jedno 20- tak različitih modela i nisu skupe,,najskuplja 10 kn.....pa eto ako koga zanima....

Na vrh
tea... View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 24 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 40
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tea... Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2010 u 10:37
ja sam iz Pule i tamo imamo samo jedan dućan Aquamarin i to je to!Blago Vama iz metropole
Carpe diem

Iskoristi dan
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 18>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.