Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj Vrt - Phoenixx
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj Vrt - Phoenixx

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234>
Korisnik
Poruka
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2009 u 06:40

Ne znam što je ljepše cvijeće ili jabuke!Clap

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
pHoEnixx View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 12 Kolovoz 2008
Status: Offline
Bodovi: 54
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pHoEnixx Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2009 u 18:05
Bio sam malo u kupovini,sitno nešto..gledam kaj ima po tim velikim centrima trgovačkim koji imaju za vrt dio..Nađe se super stvari sniženih...koje su ocvale,trajnice neke,grmovi..nađe se dosta jeftinije pa imam za drugu godinu..Vrtlarima ionako nije problem čekati da nešto procvate,,kad znaš da hoće..
Kupio sam samo nekoliko glinenih tegli, baš su jeftine, po 10 kuna(manje ali kolko mi trba taman), a lijepe su masivne..i malo zemlje za katuse..pa ih idem presadit sad .
No premda star, mladac sam kao vrtlar
Na vrh
lika1 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lika1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2009 u 18:21
Bravo,bravo vrt je prekrasan,cvijeće lijepo i zdravo,a o jabuki da ne pričam!!Dobro nam došao i jedva čekam da vidim što si to napravio sa kaktusima,i ja svoje moram presaditi pa možda pokupim koju ideju od tebe!!!Wink
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2009 u 18:42
Pridružujem se dobrodošlici i sve pohvale za vrt i cvijeće i jabuku.Smile
Na vrh
pHoEnixx View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 12 Kolovoz 2008
Status: Offline
Bodovi: 54
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pHoEnixx Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2009 u 19:16
Evo ih.Tri su zasad došli na red..

No premda star, mladac sam kao vrtlar
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2009 u 20:21
lijepo  cvijece  a na jabuke bi mogla na degustaciju posto nisi dalekoLOLLOLLOL
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2009 u 21:21
Dakle pored svega ima i kaktusa i to predivnih.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2009 u 22:24
Pored svega lijepoga prekrasni primjerci kaktusa  Clap
život je more
Na vrh
pHoEnixx View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 12 Kolovoz 2008
Status: Offline
Bodovi: 54
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pHoEnixx Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2009 u 15:16
Hvala na pohvalama. Idem sad ja malo do vaših vrtova da vidim kaj se radi...
No premda star, mladac sam kao vrtlar
Na vrh
pHoEnixx View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 12 Kolovoz 2008
Status: Offline
Bodovi: 54
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pHoEnixx Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2009 u 18:08
bok ljudi,nije me bilo jedno vrijeme..nisam u toku..idem pogledati o cemu se priča ovih dana kod vas..naći ću i par sličica da stavim gore..nešto se ipak radilo..
No premda star, mladac sam kao vrtlar
Na vrh
pHoEnixx View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 12 Kolovoz 2008
Status: Offline
Bodovi: 54
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pHoEnixx Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2009 u 18:19
No premda star, mladac sam kao vrtlar
Na vrh
pHoEnixx View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 12 Kolovoz 2008
Status: Offline
Bodovi: 54
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pHoEnixx Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2009 u 18:25
Ovogodišnja trubljica se odvažila procvasti..

No premda star, mladac sam kao vrtlar
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2009 u 18:58
smile227"zalutala"i ja u tvoj vrt i ostala bez riječi.Ne znam šta bi prije pohvalila,božuri i surfinije prekrasni,jabuke izgledaju sočno a kaktusi su me oborili s nogu.
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2009 u 19:02
Imaš jako lijepo, bujno i njegovano cvijeće. Sviđa mi se sedum te boje, nije mi takav djelovao u katalogu. A u gredici uz božur jesam li dobro uočila allium giganteum?
Na vrh
pHoEnixx View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 12 Kolovoz 2008
Status: Offline
Bodovi: 54
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pHoEnixx Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2009 u 20:08
Hvala najljepša mare-nostrum i Horti..
Dobro si primjetila allium..taman je ocvao bio..al inače je prekrasan,to mu je prva godina..Jedva čekam proljeće opet....božuri..alliumi a tulipani,narcise i ostalo duštvo da ne govorim kolko su lijepi
No premda star, mladac sam kao vrtlar
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2009 u 07:25
Originalno poslano od člana pHoEnixx pHoEnixx napisao:

 
Kaktusi su prekrasni primjerci, al' što je ovo? neka (meni) nepoznata ljepotica!
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2009 u 08:20
Ni ja se ne mičem od ovog,žutog, cvijeta.Kaj ti je to?I di ga nađe????
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2009 u 08:30
Krasno PhoenixClap, baš su ti lijepe biljčice....Bakić, Shasha....ovo lijepo žuto vam je dupli prkos (Shasha...bila sam ti poslala sjeme...sjećaš se...)
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2009 u 09:03
Flavia,naravno da se sjećamsmile79i ovo mi je ličilo na prkos no sa ovim zimzlenim grančicama...jooj skroz me zbunio.Aj nek,tako sam i ja druge zbunila sa cvijetom fuksije u vazi Big%20smile
Na vrh
pHoEnixx View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 12 Kolovoz 2008
Status: Offline
Bodovi: 54
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pHoEnixx Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2009 u 16:59
Prkosić je stvarno preslatki u toj maloj teglici,e...izmami osmijeh...vani je bil na stolu na balkonu i sad se bil potkraj ljeta zainatil i eto ga...
No premda star, mladac sam kao vrtlar
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,218 sekundi.