Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ručni radovi i Izrada nakita
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - lepoglavska cipka i nesto idrije
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


lepoglavska cipka i nesto idrije

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 14>
Korisnik
Poruka
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2009 u 11:17
Originalno poslano od člana anastazija anastazija napisao:

čestitke svim lepoglavskim, hvarskim i paškim čipkaricama!smile73

lepoglavska, paška i hvarska čipka ušle su na UNESCO-vu listu zaštićene nematerijalne baštine svijeta.
 
 
Pridružujem se čestitkama, sretna sam što je konačno nešto pozitivno i lijepo dovelo Hrvatsku u sam vrh europske i svjetske scene...Nadam se samo da će oni kojima je to posao voditi računa da tako i ostane. A naša draga Rosa2 svojim spretnim i vrijednim rukama svakako pridonosi očuvanju sada već ne samo hrvatske, nego i baštine svijeta....Braaaaavo!Bravo%20!  Bravo%20!
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2009 u 21:08
smile227 ovo je prekrasno, a ja to tek danas otkrila. Da si mlada skužila sam na cvjetnom dijelu, ali sa ovim radovima si me oborila s nogu. Mogu se samo duboko pokloniti, jer moji prsti više nisu za takve fine radove, a ni oći.....
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Listopad 2009 u 13:30
jedna nova u nastajanju


novi%20rad
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Listopad 2009 u 16:32
Svaka čast!
ANĐELKA
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Listopad 2009 u 18:42
Ajme što je krasna! Ja bih se sva spetljala u te konce! Bravo! smile58
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Listopad 2009 u 14:01
hvala vam na pohvalama ,ma nije to tak tesko kak izgleda samo moras imati zivaca i puno ljubavi za to
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Listopad 2009 u 18:46
Rose 2 stvarno si majstorica prve klase. Konačno sam i ja svratila pogledati!ClapClapClap
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2009 u 22:19
evo i mene sa nekim novitetima . ova je otisla za poklon ovako sa svime


CIPKA
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2009 u 22:20
ova se radila zadnja tri dana


cipka
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2009 u 22:20
cipka
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2009 u 22:22
ovako je izgledala jucer, a slika kako izgleda gotova slijedi sutra


cipka
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2009 u 22:51
ajmeee, nisam još vidjela tvoju galeriju, a baš sam nedavno naletjela na stranicu jedne mrvicu starije ženskice koja na skroz sličan način radi ako se dobro sjećam...

divno, divno, stvarno majstorski...(Prima,morala sam ovaj smajlić uzeti)
obožavam naše "autohtone" čipke makar se nisam nikad okušala u tome,
zato mi je nekako najsimpatičnije bilo vidjeti ovu tvoju:
"evo i mene sa nekim novitetima . ova je otisla za poklon ovako sa svime"
kakav divan poklon, to će netko nastaviti taj rad ili je bio dovršen?
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2009 u 01:13
Big%20WOW...draga Rosa, već sam se pitala što je s tvojim čipkama, kad ono vrijedna si ti i još kako... već unaprijed guštam ovu zadnju koju dovršavaš, a i ona kaj je išla u kompletu za poklon je predivna...samo i ja, isto ko i Kami imam isto pitanje: jel' to nekome za suvenir ili će znalački nastaviti gdje si ti stala?
 
PS. Kami draga, smajlići su na slobodnom tržištu, samo uzmi kojeg god hoćeš
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2009 u 07:42
smile120
ANĐELKA
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2009 u 10:18
draga kami ,primavera, anđelka hvala vam puno na vasi rijecima koje mi daju dodatnu motivaciju za rad.Ona cipka poklonjena je tako kako izgleda na slici sa priborom za rad,i nitko je nece vise dirati jer je bila zelja da ju zapocnem i tako ostavim kasnije je jos ustakljena cijela i poklonjena kao suvenir .
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2009 u 11:08
Znas Rosa... meni ovo granici s znanstvenom fantastikom... u najljepsem mogucem smislu smile211
Love rescue me, come fort and speak to me... rise me up and don't let me fall. No man is my enemy, my own hands imprisson me. Love rescue me.
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Studeni 2009 u 22:29
kao sto sam obecala evcipkao je gotove
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Studeni 2009 u 22:36
evo jos jedne al to nije lepoglavscipka%20na%20baticeka cipka vec cipka na batice ili idrija koja je radena za jednu moju jako dragu dugogodisnju prijateljicu
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2009 u 22:46
fantasticni radovi..ja sam odusevljena,to znas...
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2009 u 08:59
Originalno poslano od člana lluvia lluvia napisao:

Znas Rosa... meni ovo granici s znanstvenom fantastikom... u najljepsem mogucem smislu smile211
 
 
...jednostavno ne mogu a da se ne složim s Lluvijom u potpunosti ..smile211
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 14>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.