Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - mare-nostrum početak
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


mare-nostrum početak

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1617181920 100>
Korisnik
Poruka
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2009 u 00:30
lilian smile79
Nije tajna kako se radi al mi je sada kasno,napisat ću sutra a do tada pogledaj malo temu Ukrašavanje čipkom-mislim da je u UputamaSmile
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2009 u 18:21
mare genijalno ti je ovo sa cipkom,prekrasno si srihtala rokovnike,odusevilo mewink%20-%20wnk%20-%20funsmile141
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2009 u 19:01
Sjajni rokovnici! Super mi je kad više ljudi radi sličnu stvar, tj. predmet - do izražaja dođu ideje i individualni stilovi, a tvoj mi se jako sviđa! smile71
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2009 u 19:30
Hvala vam  Kaća i Izzy smile79,idem se i dalje igrati ...
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2009 u 19:49
....draga Mare evo me nakon lutanja i izlaganja, konačno i u tvojoj galeriji...kad tamo, prava eksplozija radova Wooow!!...posebno mi je dobar onaj slonek na okrugloj kutiji, stvarno si ga posebno napravila, ali što reći za ove divne rokovnike i upotrebu čipke smile39...doslovce padam u nesvijest koliko je to dobar efekt i dobro kaže Izzy, super mi je vidjeti kako više ruku radi istom tehnikom a ispadnu potpuno različite rukotvorine, sve redom jedna ljepša od druge....oduševljavaš me svojim istančanim smislom za boje i visokom estetikom....bravo majstoricePalac%20gore Palac%20gore
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2009 u 20:04
eto tebe i do mene,a ja se već uplašila da si me zaboravila smile43
uvijek je lijepo pročitati tvoje pohvale začinjene s vrlo zgodnom smajlićima.
hvala primaverasmile219
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2009 u 11:38
...ma nema šanse da te zaboravim isto k'o i ostale drage i talentirane curke s ovog foruma, samo su me obveze oko Pule malo preokupirale, put i sve ostalo...no, opet sam u sedlu i dijelim s vama dobro i zlo...
 
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2009 u 21:22
Ajme Mare ...kako je dobar....pardon kako su dobri... stvarno draga kako si to lijepo zamislila i realizirala.Smile
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2009 u 12:54
lula smile78hvala
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2009 u 13:07
Sad jedna kratka priča stara dva dana.
Dakle prije dva dana u punom "stvaralačkom zanosu" ali ograničena činjenicom da se međufaze moraju sušiti,skuham si kavu.Zvono na vratima,došao susjed i treba pilu.Naravno da ja kao svaka normalna žemska imam sav potreban alat za obavljanje muških poslova. Ponudim ga kavu,on bi radije rakiju,domaću ako imam.Samo domaću i imam.I donesen ja i stavim na stol OVO
 
O užasa,o sramote!! Kraj tolikih boca,boja, salveta meni rakija stoji u ovom.Naravno odmah dohvatim prvu slobodnu bocu i malo poradim na njoj.
Rakija je već uredno pretočena i dobro zatvorena u novoj boci
 
 
 
A večeras sljedi nova priča i jedan gotovo totalni make over
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2009 u 13:13
malo sam se nasmijala ovoj priči,al bca je savrsena!
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2009 u 13:25
Hvala Rosa smile78a to sve sam  napisala zato da ne budu samo slike u galeriji.da bude malo zanimljivije Wink
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2009 u 13:43
Ko bi reko da obična boca od mineralne može dobiti potpuno novi make over, od oblika do boje, uzorka.....smile96. Odlična preobrazba. Super!
ANĐELKA
Na vrh
valliSa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje valliSa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2009 u 14:14
prekrasno Smile
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2009 u 14:19

Jes vidla Anđelka!! Čudo,čudo!!!LOLLOLLOL

Ali hvala ti i tebi valisa

Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2009 u 15:50
smile96e jesi me nasmijala...još mi osmjeh treperi...naročito s onom ...kao svaka normalna ženska imam potreban alat...pusa za to.
 
preobrazba je odlična....i stasom i odijelom...bravo. I hvala na soijehu...baš mi je trebalo...
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2009 u 16:04
Prije par dana bili su mi prijatelji u posjeti.Donijeli salvete o kojima neću ništa reći osim da nisu vrijedne spomenaConfused.Uglavnom spomenem im kako mi baš dobro došli ono veliki file registratori.Drugo jutro evo muške polovice para s dva registratora.Boja "zagrebačko tramvaj"plava mi se nigdje ne uklapa i morala nešto učiniti.
Ovako su izgledali na početku
 
Vanjske kutije sam obložila rižinim papirom,jedna je limun žuta a druga narančasta.Ovaj kraljevski znak Queen Mare je čista zezancija uz pomoć krumpira
 
 
 
 
 
 
 
Sad sigurno mislite da mi sve to treba za neke važne dokumente lil ljubavna pismaLOLLOLLOL
Ali ne,registratori su spremište za salvete.Namnožilo ih se.Neke su toliko lijepe da mislim da ih nikada neću rezati a neke su tako bez veze da mislim da ih nikada neću upotrijebiti.Osai ako me nešto ne lupi po glavi smile42
 
 
 
Još uvijek nije osušio do kraja i malo sve izgleda iskrivljeno.Karton se ipak namoči od ljepila i od laka
 
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2009 u 16:16
 Lula hvalasmile78.Hehe draga ja sam ti još ona generacija koju su školi drilali akcijama "Ništa nas ne smije iznenaditi"smile178
Dođe moj rođak nedavno i ja ga zamolim da mi promijeni plafonjeru u hodniku.U struju i vodu se ne volim petljati.
Počeše se on po bradi i kaže nema problema al nemam bušilicu.Otvorim ja ormar,izvadim kutuiju i kažem -Biraj oš na struju ili akumulatorskusmile96
Na vrh
valliSa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje valliSa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2009 u 16:24
smile96mare sva si vražja, ne da uživam u radovima već i u njihovoj pripremi i izvođenju, ideja sa registratorima je više nego odlična smile55
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2009 u 16:38
AaAaaaaAaaaAaAaaaaAaaa savršeni su! al ovaj sa ružom ima malu prednost!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1617181920 100>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.