Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - mare-nostrum početak
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


mare-nostrum početak

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 100>
Korisnik
Poruka
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2009 u 00:04
smile78
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2009 u 07:54
Boce preslatke,a što se tiče registratora, ja ne bi ništa više dirala. Kako se kaže "manje je više". Meni je super, a vidim da se novom vlasniku sviđa
ANĐELKA
Na vrh
Božica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 565
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2009 u 08:02
Boce, kutija registrator...savršeno, uredno i lijepo izabrani motivi...ne diraj ništa....smile141
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2009 u 08:43
Hvala svima na lijepim riječima,to mi samo daje poticaj.
 
Samo pusa Anastaziji i Primaveri sinoć znači samo da ne funkcioniram poslije ponoći.Jutarnji tip sam. smile213
Anđelki i Božici jutarnji smile78
A za registrator sam poslušala vaše savjete i jutros ga polakirala - nema više nikakvih dodavanja i intervencija
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2009 u 08:57
Originalno poslano od člana mare-nostrum mare-nostrum napisao:

jučer je bio dan za boce
Ova mi je super..baš mi je prelijepa i one prije su slatke i preslatke.
Registrator djelim mišljenje s tobom....malo je prazan, ali ako se potomku sviđa ostavi mu ga takvog...
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2009 u 09:13
Hvala Lula,da ova boca je ok
.A one bijele bočice su iz kolekcije "Mali cvjetići na malim bočicama".
Na vrh
renn View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 435
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje renn Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2009 u 16:06
Originalno poslano od člana anđelka anđelka napisao:

Boce preslatke,a što se tiče registratora, ja ne bi ništa više dirala. Kako se kaže "manje je više". Meni je super, a vidim da se novom vlasniku sviđa


potpisujem u cjelini!
[IMG]http://i31.tinypic.com/k154t1.jpg" />
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2009 u 00:11
krasne su i boca i bocice,ali meni kutija favorit..a za registrator mislim da je i bolje da nisi nista dodavala,ovako je skroz oksmile141smile141
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2009 u 00:22
Hvala draga kaća.Ti si dobri duh ovog foruma Hug
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2009 u 01:14
smile141Mare. Prekrasni radovi. 
Dođe i meni da nešto radim. Ali poznajući sebe ne bude dobro završilo. Zadnji moj povig su bili obaci preko cijelog zida sobe i flurescentne zvjezdiceLOL
Željela sam da se budim i zaspem na nebu.Wink
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2009 u 07:57
O Smrcko tebe nisam očekivala ovdje zato tvoja pohvala vrijedi dvostruko.TongueTongue
Potpuno te razumijem zato što su se moji dosadašnji dometi s četkom i bojom svodili na izvlačenje rubova između stropa i zida.A onda MPSx2 odrade valjkom ostatak.
Ali evo primilo me,samo tražim salvetice,mjenjam se kao u najboljim godinamaI tražim boce,kutije,vaze.......I uživam.
Ti imaš vrt,biljčice,gljive.....smile160.ali tko zna,možda se uskoro nas dvije budemo mjenjale i za salvete.
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2009 u 11:14
bravo mare...sve je baš lijepo  smile141
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2009 u 11:41
A netko je dobio inspiraciju i to kakvu!!!
 
Boce ti super izgledaju...super mare!!!Smile
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2009 u 12:14
Bravo Mare i što si nam Smrcka "dovukla" u ovaj dio foruma...u Brbljaonici uvijek uživam u njenim komentarima, a ovdje ću i dalje u tvojim krasnim radovima smile71
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2009 u 12:38
Sve proljertne cure!!! Hvala,hvala!
 
Iris bila si u pravu,što više radim bolje mi ide.Sve manje nabora je na salvetama,lakiranje je pjesma i sada me samo muči nedostatak vremena.
 
Ah Proljeće inspiracija i ja tako-tako.Malo se volimo a malo se i ne volimo.
.
Primavera i tebe je smrcko iznenadila.Ostala sam jutros bez teksta.Kad vidim da je ona nešto napisala najprije pogledam smajliće.Uvijek nađe neke posebne
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2009 u 13:18
Radovi sa tako-tako inspiracijom su ti super, sada čekam da vidim kako će izgledati radovi kada te uhvati prava inspiracija...
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2009 u 14:12
smile169( bez teksta ) ( a to je rijetka pojava )
Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2009 u 14:58
Boce su ti baš slatke,volim te salvetice sa sitnim cvjetićima.
Registrator je isto jako lijep i ako se potomku sviđa,niš ne diraj
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2009 u 15:16
Hvala piramida,te bočice su tako male da su jednostavno same privukle te male cvjetiće Tongue
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2009 u 20:40
Registrator je sasvim o.k. Mislim da ne treba ništa dodavati, a boce su prekrasne!
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 100>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,313 sekundi.