Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - mare-nostrum početak
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


mare-nostrum početak

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6364656667 100>
Korisnik
Poruka
sanjam View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanjam Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2010 u 09:31
Mare čestitke i od mene na osvojenom prvom mjestu, kadica je slatkiš pravi!!!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2010 u 09:49
hvala vam svima smile79
hvala svima koji su učstvovali,svima koji su glasovali i svima koji su se zabavljali u novom natlecanju......
zahvalila bi i onima koji su osmislili ovaj natječaj......da malo razbijemo monotonijuWink
vidim da sam dobila i peharček........jal to prelazni?
mima slatko sam se nasmijala tvom prijedlogu da prošetam u kupaćem........u takvom natjecanju nemam šanse ući ni u užu konkurencijuLOLLOL
 
Na vrh
Felina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 534
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Felina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2010 u 10:14
Pridružujem se čestitkama!!!!smile120
Vidiš da sam dobro rekla da Tebe moramo zvati s VI.
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2010 u 11:08
nema ne neko vrijeme, kad ti u međuvremenu gospođa br.1, odnosno slavodobitnica.
Iskreno, iskreno mi je drago da su dame prepoznale tvoju neizmjernu kreativnost i sposobnost za istančan i bogato profinjen izričaj.
Bravo umjetnice naša draga!
Velika pusa!
 
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2010 u 12:00
vec sam cestitala,ali nije zgorega ponovitWink..bravo mare,od srca iskrene cestitkesmile120
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2010 u 12:40
smile57Big%20smile
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2010 u 13:00
hvala,hvalasmile79
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2010 u 18:14
mare,iskrene cestitke od srca.smile120
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2010 u 13:49
Mare, moram ti i ovdje čestitati!!!
 
Bravo, rad je zaista zaslužio prvo mjesto!!!smile79
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2010 u 13:55
hvala,hvala smile79..........a sad idemo dalje vrijedno mazati,brusiti,rezati ,lakirati..........smile202
ako se tko god nije uspio da sada okupati u kadici nek slobodno navrati Wink.......kadica je postala javno dobro,ne naplaćujem....
Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2010 u 17:09
Cestitam draga na pobjedi... malo sam bila zauzeta nekim drugism stvarima, ali za mene uopce nije bilo dvojbe tko ce i s kojim radom pobijediti, meni je vec ooodavno sve bilo jasno TongueTongue
Love rescue me, come fort and speak to me... rise me up and don't let me fall. No man is my enemy, my own hands imprisson me. Love rescue me.
Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2010 u 10:05

smile55bravo draga,volim tvoje radove!!!

Na vrh
Dorina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 834
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2010 u 16:32
Čestitke na pobjedi, zaslužila si smile78
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2010 u 19:38
hvala drage moje  smile79
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2010 u 21:27
Ma vidi vraga!Mi ćemo ovdje pisati i pisati a ona će spavati na lovorikama!E neš!Izlazi Mare ohladi se voda u kadi!
Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2010 u 21:40
mare -sad kad je kadica postala javno dobro mislim da bi trebala otvoriti javno kupatilo smile96znaš ono ko u starom Rimu
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2010 u 22:51

slavice radim je ponešto ali moram se doći zahvaliti......slava je naporan posaoWink

file ova ti je dobra.......zamisli nas kokoši u javnoj kupaoni........smile96
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2010 u 00:06
Zaboravila sam pitati-gje ćemo mi ostali sudionici naći tvoju adresu za poslati ti salvetice?Poslat ću ti svoje najljepše -od srca!
Na vrh
Sasha View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 237
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2010 u 10:25
Mare čestitke na pobjedi!smile55 Nikako da stignem čestitati! Pošalji mi samo tvoju adresu na PM pa da ti pošaljem zasluženi paketić! 
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2010 u 17:36
još jednom se zahvaljujem svima smile79........ali idemo sad malo raditi,drugi mjesec se polako bližći kraju......
 
u nekakvoj sam fazi........uostalom vidjet ćete po radovima........svaštarim .....
ove okvire sam kupila na totalnom sniženju.......a tak su i izgledali posuti umjetnim pjeskom i nacifrani (kao sad nisuWink).......prije nakog vremena sam vidjela rad sa zgužvanom salvetom i pokušala sam napraviti tako nešto.........ali salveta se previše namočila i sad izgleda kao da je baš ovako moralo bitiWink......
 s ovim svjetlim okvirom je bilo povuci-potegni.........nisam imala odgovarajuću boju i smješala sam narančastu,smeđu i žutu a kad se to osušilo ispala je doslovno drek boja.......pa sam to onda prefarbala u narančasto......ali nemam tu žuto narančastu nego crveno narančastu i sve je izgledalo ko prst u okoOuch........na kraju sam pofarbala u tamno smede,suho dobro navoskala i prešla ovom kremastom bojom........pošmirglala.......
s crnim okvirom nije bilo nikakvih problema.....crna mu je bila suđena.........na oba okvira je 2k sottile.......na crnom punjen zelenim a na krem je punjenje tamno žuto......
 
 
 
 
 
a malo sam radila i na staklu.....jedan tanjur,proljetni i pepeljaru kao poklon prijatelju pomorcu........maslačak mi je poslala  salvetu s jedrenjakom,hvala dragaHug
pepeljaru sam s donje strane premazala s cristal lakom i dobila taj efekt stakla......a može se i prati.....
 
 
 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6364656667 100>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,406 sekundi.