Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - mare-nostrum početak
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


mare-nostrum početak

 Odgovori Odgovori Stranica  123 100>
Korisnik
Poruka
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: mare-nostrum početak
    Objavljeno: 14 Rujan 2009 u 18:40
Vrijeme je da i ja pokažem moje radove,svaki dobronamjeran komentar je dobrodošao.Zato drage moje neka vam ne bude neugodno.Uostalom na greškama se uči a ja sam raspoložena za učenje
 
Ovo je moj prvi,prvi rad-stalak za kišobrane u novom ruhu
 
 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2009 u 18:42
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2009 u 18:51

 
 
 
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2009 u 18:53
ovaj etui sam sinoć napravila
 
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2009 u 18:55
čestitam! smile141 
jako lijepo za početak, stvarno ne znam šta bih ti rekla kao kritiku ili savjet. jako lijepo radiš i vidim da si savladala sve što ti treba za uživanje u salveticama. posebno mi je lijepa kutijica s anđelekima.
a sad kad si probila led možeš nastaviti, na pravom si putu.
 
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2009 u 18:56
još jedna kutijica
 
I neuspjela šalica
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2009 u 18:57
I prvi rad na staklu
 
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2009 u 19:05
hvala anastazija,ta kutijica s anđelima je moj prvi pokušaj rada s cracle lakom i nisam baš zadovoljna.Ne kužim kako ga nanijeti pa da lijepo popuca.Probala sam na nekim drugim stvarima kao npr na šalici ali to nije to.
Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2009 u 19:31
sve ti je lijepo i uredno, nemem sto kritizirati.
Za oko mi je zapela zadnja kutijica... jako lijepo smile141
Na vrh
dori-st View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 689
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dori-st Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2009 u 19:38
Dakle,  etui je savršen, nigdje se ne vide prelazi, kutijice su ti baš slatke, i dobro su skombinirani motivi!
E sad crakle što kažeš da ti se ne sviđa, ne znam, meni to izgleda dobro, a ako hoćeš pravilnije pukotine tete ovdje uvijek govore da treba paziti smjer nanošenja craklea i boje, dakle uvijek u istom smjeru, pa ne bi trebalo biti problema. Ili tupkati spužvicom. Ja sam s cracleom pokušala samo par puta, pazila sam na smjer, nije bilo problema.
Jedinu zamjerku imam na stalak za kišobrane, po meni nisi dobar motiv izabrala za izrezivanje jer se nije stopio s podlogom, inače ta salveta je super kad se cijela iskoristi, teško je izrezati motiv, jer ispadne nekako okrnjen.
Krigla  i kale na staklu je isto odličan rad!!!!!
Za početak je odlično, hoćemo još! 
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2009 u 19:43
Mare, radovi su ti zaista prekrasni! Od motiva do izrade.....savršeno. Bravo!
ANĐELKA
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2009 u 20:05
hvala dori,hvala anđelkaClap
slažem se s tobom dori u vezi stalka za kišobrane.Njega sam stavila tu da se vidi napredak.To sam radika vikendom a nisam imala pojma kako se radi,samo volju.Pofarbano je temeljnom bojom za drvo i lakiran je lakom za čamce.Fuj smrada!! Ali stalak je bio neugledne smeđe i ovakav kakav je sada je osvježenje u hodniku.Neka bude takav još par tjedana a onda ću ga prešmirglati i sve ponovo.
ja sam se zaljubila u etui,u stvarnosti je baš,baš ......
Na vrh
lilian View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 21 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilian Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2009 u 20:58
Sve pohvale za tebe od mene! :)
Svi radovi su prelepi i sa puno truda radjeni..stvari koje ti vidish kao greshke su samo stvar vezhbe...
Ono shto ja mogu da ti kazhem u vezi cracklea..svuda ga radish kistom... kad ga nanesesh (kistom u jednom smeru) i kad dodje vreme da se stavi boja preko cracklea uzmi spuzhvicu, umochi u boju i tapkaj redom..bice ujednachenije, mada mi je i ovako kako ti radish lepo
Svako dobro, veselim se tvojim novim radovima :)
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2009 u 21:14
opa......draga moja.....ovo su prekrasni radovi...vidi se ljubav ugradjena u njih....ma jako lijepo
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2009 u 21:35
Hvala leonarda, ljubavi se uvijek nađe....a ja sam sretna da sam pronašla nešto što mogu raditi.Ovo mi je dvostruki užitak,zaposlim ruke (a i glavu ) a kao rezultat imam nekakav poseban predmet.A uz sve to i podršku svih vas.
Hvala lilian i tebi.To s craclom ću još vježbati.Nisam sigurna ali čini mi se da si se ti žalila da ti se na bocama boja guli kao da je od lateksa.To se meni,o užasa,danas dogodilo.
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2009 u 21:39
Oprosti luvija sad sam tek vidjela si pohvalila moje uratke.Hvala ti Smile
Na vrh
Božica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 565
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2009 u 08:03
Pridružujem se svemu rečenom...prekrasni radovi, rađeni s ljubavlju i voljom..nastavi samo takosmile120
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2009 u 08:51
ClapClapClapPrekrasno!
Na vrh
renn View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 435
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje renn Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2009 u 08:55
mare, radovi su ti predivni!
ne bi ja rekla da si ti početnik, ti si magistrirala!!!Tongue
[IMG]http://i31.tinypic.com/k154t1.jpg" />
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2009 u 09:51
E Mare...vidi se napredak u svakom slučaju.
Puno lijepih radova, kako ti kažeš etui za naočale je super, dopala mi se jako i ona kutija sa kućicom...
Ideja za stalak...mžda netrebaš ispočetka...probaj sa sjenčanjem motiva...tako ćeš prikriti nedostatke i stopiti motive....
veselim se novim radovima...Smile
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 100>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.