Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ručni radovi i Izrada nakita
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Primavera: Blagdanski izlog
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Primavera: Blagdanski izlog

 Odgovori Odgovori Stranica  123 14>
Korisnik
Poruka
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Primavera: Blagdanski izlog
    Objavljeno: 19 Rujan 2009 u 12:57
Evo drage moje, ljeto polako odlazi, jesenji plodovi dozrijevaju, vrijeme je da počnemo promišljati o najljepšem blagdanu u godini - Božiću...već smo ga dozivali s motivima anđelaka i u decoupage sekciji, a ja ću danas početi s prikazom mojih andjelčića-lutkica koje sama radim, od glave do pete Wink 
 
Ove sam radila lani...
 
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2009 u 13:00
predivni su smile71
Na vrh
saara View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 900
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje saara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2009 u 13:06
Divni su. Baš su umiljati i dragi. Pravi anđelki. Koja svestranost
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2009 u 13:09
Brza i transformirana iz mišića u metlu čistilicu, moja draga Iris Kissespuno ti hvala. Malo sam se mislila kud s ovim radovima, nekako mi to ne ide u isti izlog s nakitom, naročito sada kada smo dobili posebne sekcije, pa ću ovdje stavljati uz andjeleke i neke druge radove na temu blagdana, uglavnom ukrase, ako se slažete, ipak je preglednije Smile
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2009 u 13:10
naravno da se slažemo Smile
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2009 u 13:16
anđeli su prekrasni smile95
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2009 u 13:19
ja odusevljena anđelčićimasmile94smile141
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2009 u 13:21
Ajmeee, što su slatki!!!!!smile71
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2009 u 13:34
Joooj, kak ste brze....ja mislila svi negdje po vrtovima i šumama Wink 
 
skupni%20hug ...puuuuno vam hvala drage moje Iris, Saara, Rose, Kaća, Monna smile78smile78smile78smile78
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2009 u 17:03
Preslatko smile78smile78
Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2009 u 17:54
ma sta da napisem... divota jedna smile93
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2009 u 22:35
Predivni su!
ANĐELKA
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Rujan 2009 u 00:38
Drage moje, anđeoske puse vam šaljem za svaku lijepu riječ smile222smile78smile78smile78...Mare-nostrum, Lluvia, Anđelka...
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
tajčica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 385
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tajčica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Rujan 2009 u 08:05
preslatki su
 
 
smile149
Na vrh
orca View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 207
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje orca Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Rujan 2009 u 12:35
anđeleki su predivni...smile79
jako cijenim kad netko cijelu umjetninu izradi sam...svaka čast...
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Rujan 2009 u 12:50
Draga Tajčice 
 
 
Draga Orca, puno ti hvala, ja si i inače volim zakomplicirati život...ima gotovih kuglica s već nacrtanom facom, ali meni to nije lijepo, volim da mi svaki andjelek ima pomalo svoj izraz lica, mada se i ja ponavljam jer su, na moju veliku sreću, jako traženi i već sam ih jako puno napravila....
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Rujan 2009 u 15:40
Opet  i opet ih gledam, baš su mi slakiši!!!! Kooiko su veliki?smile71
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Rujan 2009 u 16:25
predivni su ti ovi anđelčići..
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2009 u 10:02
Puno hvala drage curke, Monna, Štefkaja smile78smile78
 
@Monna draga, lutkice su cca 14 cm od vrha glave do čvora na kraju, imaju tanku zlatnu nit na kojoj vise, tako da mogu biti bilo gdje u prostoru, čak i na bor ih ljudi stavljaju jer su lagani...
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2009 u 21:31
Evo, nastavljam s punjenjem izloga...čarapice visilice u raznim bojama, uz dodatak malo perlica i žice, zgodne su za na bor, ali i kao zgodan dodatak poklončićima, onako zakačene za ukrasnu mašnu...
 
...roze..
 
 
...zelene...
 
 
...smedje..
 
 
...plave...
 
 
U pripremi su i ljubičaste, žuto-naranđaste i možda još koja verzija....
 
Kao i sve drugo što radim, i njih radim isključivo rukom, iz tzv. light mase (efi-plast) tako da su vrlo lagane, sve su pojedinačno bojane svaka za sebe i na kraju lakirane zaštitnim lakom....Nadam se da će vam se dopasti Smile
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 14>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,422 sekundi.