Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ručni radovi i Izrada nakita
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Primavera: Blagdanski izlog
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Primavera: Blagdanski izlog

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 11121314>
Korisnik
Poruka
Lilly Vanilly5 View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 08 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 42
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lilly Vanilly5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2010 u 22:03
smile227Kakve divne pisaniceeee!!!! smile211Prima...majstorice !!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2010 u 23:05
Originalno poslano od člana renn renn napisao:

Ajme, prima di ti se nalazi ovo stado. Fantastično izgleda. I ja bi rado jednu ovčicu u "uniformi" (za predstavit sebe i kolegice)
 
 
 
...hvala ti draga Renn Valentine%20I%20love%20you%20sign.... stado se uglavnom razbježalo na sve strane svijeta (hihi, Zagreba), ali ima još ona u smeđem prsluku pa šalji adresu na PP, pošaljem ti ofčicu...
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2010 u 23:16
@drage moja Rosa i Anđelka, hvala vam puno Thank%20YouThank%20You
 
@Anđelka, ovčice izlijem iz gipsa kupljenog u hobby dućanima, onog najfinijeg, tako da su apsolutno bijele, odmah po stvrdnjavanju poravnam rubove tapetarskim nožem, a kad se potpuno osuše još ih dodatno pobrusim po rubovima tako da nisu preoštri. Bojam ih uglavnom Marabu decor lack bojama, ako nemam neke nijanse napravim ju sama miješajući iste boje, a ponekad koristim i neke akrilne... kistovi su uglavnom oni najtanji 000 ili slično, manje-više svi su od iste tvrtke kao i boje i ima ih u hobby centrima... Na kraju ih prelakiram dva ili čak i tri puta bezbojnim auto lakom (Dupli Color) i dobe odličan sjaj...
 
@Lilly Vanilly, hvala ti od sveg srca Thank%20You
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2010 u 00:37
ma sta reci majstorici,ko zna zna....svaka ti castsmile120
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2010 u 21:10
 Thank%20You ..puno ti hvala draga Sarita...
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
bartolino View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 64
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bartolino Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2010 u 23:48
a šta reć...stvarno me svaki put iznenadiš...di si uvalila ofčice??? ajme super su super super
http://picasaweb.google.com/tfstfs
http://www.facebook.com/?ref=home#/profile.php?ref=name&id=100000681663131
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2010 u 20:40
  ...hvala, hvala draga Bartolino Thank%20You ...razbježale su se uglavnom po Zagrebu
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2010 u 21:06
...znam da ćete misliti da sam prošvikala, ali dugujem vam još par ovogodišnjih pisanica, koje sam napravila s meni omiljenim materijalom - polimernom glinom iliti fimom... budući ih ja uopće ne promatram kao pisanice, već jaja koristim zbog zanimljivog oblika, nadam se da ni vas neće smetati činjenica da je Uskrs prošao....
 
...kokošje ispuhano jaje, presvučeno polimernom glinom, izgled lažnog drveta s par raspuklina, brušeno, polirano i patinirano pastom za cipele...
 
...isto kokošje jaje, presvučeno polimernom glinom, osnova rađena u tzv. tehnici skinner blend (o čemu imate tutorial na vrhu ovog podfuruma), na plahticu aplicirane latice koje sam prethodno priredila i slagala ove cvjetove, nakon pečenja i ovo je jaje brušeno vodenim brusnim papirom, i samo dobro ispolirano električnom polirkom...
 
...i na kraju, poslastica koju sam sama sebi priredila ove godine, jedno jaje radjeno kao hommage velikoj američkoj umjetnici polimerne gline, Donni Kato, čiji rad iznimno cijenim i od koje sam strahovito puno naučila kroz njene 3 predivne knjige... osnova je plahtica napravljena od ostataka gline sličnih nijansi koje sam samo par puta provaljala kroz mašinu za tijesto (slično kao što sam napravila kod onog privjeska "Jupiter" u sekciji nakita), i na nju sam aplicirala ove crveke ili puževe golaće, nemam sretniji prijevod za ovaj oblik... Sljedeći tutorial koji ću vam uskoro prirediti objašnjavat će upravo kako se priređuje tubica iz koje se izrezuju tanke šnitice kojima se prekriva željena osnova, u ovom slučaju je to taj oblik crva...
 
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2010 u 21:07
komentar smile120
ANĐELKA
Na vrh
saara View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 900
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje saara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2010 u 12:33

Joj majko mila....kad god nešto novo napraviš posramiš me....Apsolutno svaki put nadmašiš moja očekivanja. Savršeno!!!

Na vrh
bubi12 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 112
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubi12 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2010 u 16:45
svaki put se sve više i više iznenadim pozitivno naravno i zapitam se gdje crpiš ideje. nisam odavno bila na forumu pa ću tek sad fomentirati snjegoviće, čizmice i ovćice koji su me najviše dojmili. svaka čast skidam kapu
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2010 u 16:51
koje savršenstvo smile94 moram priznat kako sam zapravo pomislila kako je ono jaje od drva. genijalno! majstorice smile211
Na vrh
sandrazg View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Studeni 2009
Status: Offline
Bodovi: 192
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sandrazg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2010 u 20:08
što reći osimsmile227
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2010 u 16:18
 Thank%20You Thank%20You Thank%20You ...drage moje Anđelka, Saara, Bubi, Rose, Sandra ... hvala vam od srca, ideje ponekad divljaju u mojoj glavi, vrlo često me vaši divni radovi inspiriraju i tako... dan po dan, napravi se ponešto, iako ne onoliko koliko bi htjela (i morala Wink )
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2010 u 21:49
Jaja su savršena! Neznam koje bih izdvojila kao najljepše! smile71
Ono koje sam dobila od tebe ljubomorno čuvam na polici!!!
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2010 u 23:26
 Butterfly%20watching ...hvala ti puno draga Monna, i ja pažljivo čuvam sve čime si me darivala, osim onih potrošnih i jestivih poklončića Wink njima smo već osladili nepca smile89
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2010 u 08:03
Ja ne idem često u ovaj dio (što mi je veeelika greška Embarrassed jer ima divota) i tek sam sad vidjela tvoje radove, ova jaja su remek djelo, ma ostadoh bez teksta, sve pohvale Primavera Clap!
Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2010 u 13:33
Za ideje sa jajima: +5
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2010 u 14:15
Kuc-kuc, ima koga doma?
 
Primavera danas ti šetam po galerijama, a budući da je ovo blagdanska galerija ja sam se ponadala da si možda već nešto stavila. Nemoj mi samo reći da je prerano.
Vidim da neki već punom parom rade ukrase za Božić, a ja se već jaaako veselim tvojim novim radovima, jer znam da ću uživati u njima.Smile
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2010 u 01:47
...da, da...malo je bila prazna kuća, gosti došli a domaćice nigdje Wink ...oprostite dragi moji, svi dodjemo u tu fazu da nas okolnosti odvuku od onoga što volimo, pa tako i ja malo "štekam" u zadnje vrijeme... puno vam hvala što zavirujete u moje galerije i ostavljate divne komentare, velika ste podrška i puno mi to znači...posebno zahvaljujem svim cvjetoljupcima koji nadju vremena za virnuti u ovaj dio foruma....hvala od srca drage Ivna, Cimicifuga, Proljeće smile79 smile79smile79
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 11121314>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.