Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Vrtno cvijeće
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Biljke za sjenoviti vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Biljke za sjenoviti vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 456
Korisnik
Poruka Obrnuti redoslijed
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2007 u 20:19
Možeš vodenike staviti,cijelo ljeto cvatu i lijepo prekriju tlo oko nekog grmića ili stabalca.Ne znam koliko ti je velik taj dio vrta i šta imaš već pa je malo i teško reći.Hosta ima dekorativno lišće i cvate a voli hladovinu.I to što dina veli,hortenzije,pa imaš krasan grmić jako dekorativan"pieris japonica"(negdje je topić sa slikom) ....Eto samo trebaš izabratiWink
Kane(uh mislim da su kane one sa velikim listovima i crveno cvatu,sad cvatu,ak nisu kane onda su kaleWacko)koliko znam po pričanju i čitanju,vole sunce ali ja sam ih nekoliko u hladovinu stavila i predivne su.Očito i hladovinu voleBig%20smile
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2007 u 19:28
mozes u hladovinu posaditi hortenziju
to mi je naumpalo ako se jos cega sjetim javim ti
Na vrh
Orhideja View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 28 Kolovoz 2007
Status: Offline
Bodovi: 1
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Orhideja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2007 u 14:31
Poštovani,imam problem već dvije godine za redom sadim lukovice u vrtu u kojem prevladava hladovina, i naravno ništa ne procvjeta. Pa bi vas molila da mi predložite koje se cvijeće, ili neko ukrasno bilje može posaditi, posijati a da mi lijepo uspijeva u hladovini. Jer ove lukovice koje sam posadila su nikle ali još ništa nije procvjetalo, pa sve skupa to jadno izgleda. Unaprijed hvala
Marta
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 456
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.