Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Identifikacija biljaka
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Koji je ovo korov
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Koji je ovo korov

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
zjerneic View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 20 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zjerneic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Koji je ovo korov
    Objavljeno: 20 Rujan 2009 u 20:43
http://www.cvijet.info/slike_cvijeca/slike_od_clanova/slika_korova/2708.aspx
 
Molim pomoć, kako ga se riješiti jer tvori gust tepih na travnjaku, a nizak je pa ga je teško kositi.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Rujan 2009 u 20:50
ne znam koji je to korov ali korova se možeš riješiti samo na dva načina
prvo pokušaj čupanjem a ako to ne pomogne onda možeš probati sa otrovom.....nije lijepo trovati ali ponekad nemamo drugog načina
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Rujan 2009 u 21:39
pa ja sam to imala u zg-u vrtu..to je došlo niodkuda mislim ipak da su ga ptice posijale..to je kao ukrasna jagoda(nije jestiva) sadi se radi tih ukrasnih crvenih bobica koje su zaista nalik šumskim jagodama ali su baš okrugle..one se izgleda šire kao i prave jagode vriježama..pa ako ti kažeš da je ko tepih mislim da je najbolje da si uzmeš jastučić pod koljena nožić u ruke i na posao iščupat svaku biljkicu...pričekaj možda netko ima bolju ideju od ove moje mazohističke LOL
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Rujan 2009 u 21:52
Ja sam baš htjela pitati što je to, izniklo među cvijećem i meni liči na jagodu.
Imala sam neke jagode pred par godina s malim plodom, ali su bile jestive, pa sam pomislila da je to opet to
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Rujan 2009 u 15:40
Da, to raste i kod mene i ima plodove - ukrasne jagode, ali gadno se razraste i guši sve oko sebe.
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.