Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Mari,5510 nudi-traži
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Mari,5510 nudi-traži

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3456>
Korisnik
Poruka
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2011 u 23:31
  za ponudit imam
Euonimus puzajući pogodan za pokrivača tla, šareno lišće mijenja boju od zeleno žute do crvenkaste, obrastao mi je veliki dio u vrtu, jako se širi, imam puno za podijeliti pa ako netko želi neka se javi
isto tako reznice Eonimusa grmolikog koji je pogodan za živice, isto kao i ukrasni grm, a  može se oblikovati kao stabalce
oba podnose niske temperature

tražim: geum - blaženak
            i slične trajnice
            zumbul plavi i roza, može starinski, ako i nije s dupličnim cvijetom
            kozja krv
            pljuskavicu
             biiljka srdašce
sjeme - ukrasnog graška
           - ukrasnog graha
            


Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2011 u 23:40
nudim također : japanska dunja, s korijenom
                         
                         sadnice kasne krizanteme (žuti cvijet)
                         nekoliko gomolja crvene kane
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2011 u 19:17
Mari, ja ti nudim pljuskavicu!!!  Sada ću da provjerim kaj još tražiš!!

Da li si nabavila gliciniju, tužnu vrbu???  Imam i vrbicu sa minivalom-tako je ja zovem!!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2011 u 21:25
Mari ja ti mogu dati reznice kozje krvi ( lonicere). Javi se na pp, adresa...
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2011 u 08:35

Mari, ispunjavam sve tvoje željice:glicinija, pljuskavica-puzajuća, prekrivac tla i pljuskavica visine 1m, te tužna i frčkava vrba!!!! Samo nisi rekla da li još nešto, što ja imam a kod tebe nema, mogu ubaciti u paket!!!  Možeš li i imaš li gdje još nešto zasaditi?smile78
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2011 u 23:45
imam mjesta u dvorištu i vrtu, Freesmile77
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2011 u 19:02
moram odgoditi poštu z neko vrijeme, baš su grozni minusi po noći, pa da se ne bi smrzle biljke (kao što mi se dogodilo jesenas kad sam slala LOVRI i GT)
..smile65 za 10tak dana ću poslati
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2011 u 19:43


Najbolje da svi pričekamo proljeće!!!  Za sada samo zapisujmo željice!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2011 u 12:06
i opet ponovo molim sjeme turskih klinčekaTongue jer nisam uspjela ni prošle godine uzgojiti.. ako netko ima i nije mu teško poslati, bit ću zahvalna

isto tako željela bi imati bijeli ljiljan, onaj starinski kojega u Dalmaciji zovu cvijet sv.Ante
preporučam se sa štovanjemsmile58
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2011 u 13:20
Mari, poslati ću ti ja sjemena ako ga uspijem uhvatiti. sada cvijetaju. za ljiljan ću vidjeti nešto!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2011 u 13:22
Mari poslat ću ti ja rasadu turskih karanfila 
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2011 u 21:24
koji želite narančastu tekomu javite adresu na pp..imam pun vrt grmića s korijenom
Na vrh
dadacvjetić View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 23 Srpanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 362
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadacvjetić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2011 u 23:25
AKO NEKO IMA REZNICU NARANČASTE I CRVENE DATURE LIJEPO MOLIM
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Srpanj 2011 u 13:19
ej koka, već sam ti negdje napisala da sam ti zapelcala pasifloru, lijepo se primila, dobro napreduje, u tegli imaš komada dva...ne znam jesi li pročitalaWink
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2011 u 20:52
R.Sara ovo je ugodno iznenađenjesmile79
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Kolovoz 2011 u 00:04
Originalno poslano od člana dadacvjetić dadacvjetić napisao:

AKO NEKO IMA REZNICU NARANČASTE I CRVENE DATURE LIJEPO MOLIM

ja ti imam sam bijele i jednu blijedoljubičastu, pa bit će sjemena..nemam iskustva sa sađenjem reznica od dature, moje bijele se same obnavljaju u vrtu svakog proljeća...
-------
molim ako netko ima sjemena pakujca


i lukovice šumske ciklame
zatim sjeme turskih karanfila
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2011 u 19:29
Originalno poslano od člana freeland44 freeland44 napisao:


Mari, ispunjavam sve tvoje željice:glicinija, pljuskavica-puzajuća, prekrivac tla i pljuskavica visine 1m, te tužna i frčkava vrba!!!! Samo nisi rekla da li još nešto, što ja imam a kod tebe nema, mogu ubaciti u paket!!!  Možeš li i imaš li gdje još nešto zasaditi?smile78
smile219
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2011 u 19:37

Bolje ikad nego nikad!!

Evo, Mari, ipak sam ispunila obečanje!!!   Nadam se da će se sve primiti!!smile78
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2011 u 23:09
Originalno poslano od člana Mari,5510 Mari,5510 napisao:

Kutina je gradić mali,u njemu nam ništ ne fali,dušičara i smeće to je naše cvijeće-ajme ča ću mu ja..

Mari kako si me samo nasmijala smile96, odmah sam gospon Lantanu pročitala pjesmicu o njegovom kraju LOL
život je more
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2011 u 21:25
Free draga da nisi ti meni onako lijepo zapakirala s karticom Mari 555Big%20smile
došla bi doma kratkih rukavaLOLLOL jer drugo šta sam si izabrala od naših pajdaša ostalo je zaboravljeno kod bigi..lijepi pozdravsmile58
Lantana odakle si samo izvukla taj moj postLOLsmile79

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3456>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,221 sekundi.