Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj senjski vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj senjski vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 149150151152>
Korisnik
Poruka
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Listopad 2014 u 20:07
Potpisujem šetnjusmile200
:aniwow:bugica je prekrasna kao i košarica.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Studeni 2014 u 12:56
Draga Saro opet sam uživala u tvojim slikicama senjskog vrta, sve sam detaljno proučila i zadivilo me kako su biljčice skladno posađene, raznolikost i kreativnost su ti na zavidnom nivou.A sad malo o balkončeku, jedna jako lijepa cvjetna družina, posebno travice...tako slično i ja hvatam toliko željene zrake sunca na svojem balkonu, pa stalno stražarim da ne puhne kakav jači vjetar!
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Studeni 2014 u 15:57
Malo sam prosetala   . . . . .    pa sad odmaram  . . . .
                                                                                                  Warten cliparts
                                                     

Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2014 u 19:44
Originalno poslano od člana catalpa catalpa napisao:

Prelijepa gužvica na balkonu, draga saro molim te kako se zove bugica?Embarrassed



...catalpa, to je bugica Vera Deep Purple, bude je često u prodaji u Konzumu ili Plodinama za male novceSmile...
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2014 u 19:49
...ja šalabajzam uokolo, a gosti kod mene sami...drage moje Josipa, lucy, bugica, moon, @kaktus, Lantana, Andina, miska, sve vas mi je drago vidjeti da posjećujete moju temu i puno vas pozdravljamSmile
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2014 u 19:50
[QUOTE=gute Fee]Malo sam prosetala   . . . . .    pa sad odmaram  . . . .
                                                                                                 
                                                     
...samo daj draga Gute Fee i navrati opetSmile..
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2014 u 19:53
[QUOTE=temzi]Draga Saro opet sam uživala u tvojim slikicama senjskog vrta, sve sam detaljno proučila i zadivilo me kako su biljčice skladno posađene, raznolikost i kreativnost su ti na zavidnom nivou.A sad malo o balkončeku, jedna jako lijepa cvjetna družina, posebno travice...tako slično i ja hvatam toliko željene zrake sunca na svojem balkonu, pa stalno stražarim da ne puhne kakav jači vjetar!


...draga temzi, drago mi je vidjeti te opet na forumu i na mojoj temi, a s obzirom da si blizu uvijek izvoliš navratiti ...danas sam sjedila na balkonu i pila kavu, tak je bilo toploSmile...
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2014 u 20:04
konačno jedan malo ljepši dan pa biljkice mogu guštati...

Deschampsia caespitosa,  Imperata cylindrica, Uncinia rubra:



Echeveria Perle von Nurnbeg:



malo čuvarkuća:







Agave stricta Nana:



Sedum rubrotinctum Aurora:





...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2014 u 20:05
Oprostite, žao mi je ali ne mogu smanjiti slike.
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
catalpa View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 16 Srpanj 2014
Lokacija: zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje catalpa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2014 u 20:20
Hvala saro na odgovoru,kupila sam tu bugicu ali nisam bila sigurna koja je, slikice čuvarkuća su prekrasne a imperata me oduševila.
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2014 u 21:52


Bude nekaj iz tih teglica preselilo u senjski vrt ili bude ostalo tu gdi je da te podsjeti na more?
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2014 u 22:12
Prelijepe trave Saro!!!!!

Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2014 u 22:37
Kad god svratim na ove stranice, uvijek mi je u glavi pitanje - koliki mora da je taj tvoj balkon, kad je na njemu smješten ovako impozantan broj biljaka?
A biljke redom sve lijepe, njegovane.
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2014 u 10:10
Originalno poslano od člana Carol Carol napisao:



Bude nekaj iz tih teglica preselilo u senjski vrt ili bude ostalo tu gdi je da te podsjeti na more?



...Carol, uvijek nešto ode u senjski vrt, no puno toga i ostane da uživamSmile...
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2014 u 10:13
Originalno poslano od člana dadinica dadinica napisao:

Kad god svratim na ove stranice, uvijek mi je u glavi pitanje - koliki mora da je taj tvoj balkon, kad je na njemu smješten ovako impozantan broj biljaka?
A biljke redom sve lijepe, njegovane.



...hvala dadinica, drago mi je da si svartila i upoznala dio mojih biljaka...a balkon mi nije veliki, dapače, no, sve nekako zbuksam na principu teglom na teglu pa u tegluWink...lijepi pozdravSmile
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2014 u 11:22
Divno si aranžirala čuvarkučice.Veselim se razgledavanju tvojih krasnih biljčica, vidimo se!
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2014 u 14:30
ljepe trave....one su dio vrta bez njih nebi bilo tako lijepo....ljepa setnja...smile67
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2014 u 21:04
Krasne biljčice na sunčanju
Trave su prekrasne!
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2014 u 21:11
Bilo bi dobro prošpancirati tvojim balkonom, svakakvih biljaka bi se tu moglo vidjeti.
Trave su prekrasne!Heart
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Studeni 2014 u 11:18
Predivne su ti travkice!
zamisli, juče nakon puno vremena napišem post, komentiram tvoje cvijeće i kad sam stisla odgovori javlja mi grešku!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 149150151152>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,453 sekundi.