Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj senjski vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj senjski vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 136137138139140 152>
Korisnik
Poruka
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2013 u 20:11
Bome si se fest naradila, al se zato vide podovi. Jako ti je lijepo sve!
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2013 u 20:16
Sara, drago mi je da si se vratila i sigurna sam da si puno radila ali i uživala u svom senjskom vrtu.
Vidi se to po tvojim biljkama kojima si napravila lijepo okruženje a one ti vračaju ljubav svojim bojama i cvjetovima.
Želim da ti sve opstanu unatoč burama i suši i da te dočekaju još bujnije i ljepše.

Vidim da imaš puno vrsta i da si posadila biljke koje lakše podnose sunce i sušu.
zanima me da li imaš fratarski papar i da li on raste u senjskoj okolini?
                     
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2013 u 20:34
Super si uredila vrt,naradila si se,ali će ti zato cvijeće uzvratiti svojim ljepotom!Tongue
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2013 u 20:49
Ohoho, sve si zriktala, kao da zime nije niti bilo.
Imam pitanje, meni je samonikla biljka u vrtu i sad vidim da ju imaš i ti, a ja pojma nemam što je to. Znam samo da sam ju već dvije godine pokušavala čupanjem odstraniti misleći da mi je to neki korov, a sad sam ostavila da vidim što će to narasti, pa ako znaš koja je biljka, evo tvoje slike
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2013 u 21:07
Baš si sve lijepo uredila,za svaku pohvalu.Kao što su neki rekli,ne osjeća se da nisi stalno tamo.I kad je najljepše,moraš se vratiti u Zagreb.
Na vrh
Andina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši vrt pod kišom 2014

Pridružen: 31 Srpanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3306
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Andina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2013 u 21:49
Baš sam to htjela i ja reći. Urediš ga, dotjeraš i kad bi mogla uživati promatrajući kako napreduje - moraš otići! No, imaš ti zato i balkončević prepun lijepih biljaka. Čestitam, draga, krasno sui sredila senjski vrt!
“Cvijeće su riječi koje čak i malo dijete može razumjeti”.
Artur C. Coxe (američki svećenik i pjesnik)
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2013 u 22:14
Lijepo si dotjerala senjski vrt Clap, ima tu svakojakog cvijeća, nije mi jasno što radiš čuvarkućama i sedumima da ti tako bujno rastu.
život je more
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2013 u 23:02
Originalno poslano od člana aralija aralija napisao:

Koka vidi se da su tvoje vrijedne ruke sve uredile, presložile, i sve lijepo cvijeta i rastesmile79


hvala koka, drago mi je da ti se sviđaEmbarrassed
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2013 u 23:04
Originalno poslano od člana natalija natalija napisao:

sve odlično izgleda, kao da ima stalnu njegu
šteta što duže i češće ne možeš uživati u svojim gredicama i biljkama

što je ono bijelih cvjetića na 10. slici od kraja?


Natalija, pretpostavljam da misliš na ovu biljkicu za koju ne znam kak se zove, a naravno da ni prodavač nije znao:


...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2013 u 23:06
Draga moon, u društvu kadulje je Euphorbia characias subsp.wulfenii, vrlo česta mlječika na mediteranskom području.
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2013 u 23:08
Originalno poslano od člana Lantana Lantana napisao:

Lijepo si dotjerala senjski vrt Clap, ima tu svakojakog cvijeća, nije mi jasno što radiš čuvarkućama i sedumima da ti tako bujno rastu.


Draga Lantana, možda je tajna u tome da baš ništa ne radim, prepušteni su sami sebiLOLEmbarrassed.
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2013 u 23:10
Originalno poslano od člana Medvjed34 Medvjed34 napisao:

Bome si se fest naradila, al se zato vide podovi. Jako ti je lijepo sve!


Bome jesam, Medek moj dragi... i ne samo ja...ali, to je meni slatki umor nakon kojega nema nesaniceLOLWink.
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2013 u 23:12
[QUOTE=SlavujVk]Sara, .

zanima me da li imaš fratarski papar i da li on raste u senjskoj okolini?

Hvala ti Slavujka...nemam kapare u senjskom vrtu, a bome nisam ni primijetila da rastu u okolici, što ne znači da ne bi uspijevali.
                     

...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2013 u 23:14
mali kaktus, Camellia, Andina...hvala vam drage moje na vašim riječimaSmile.
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2013 u 23:43
Tvoj plavi vrt je sve ljepši i ljepši, sad je već pristojno popunjen. Vidi se da si puno truda tu uložila, a želim ti da ljetne vručine ne povećaju opet prazne prostore pa da uživaš po ljetu kad opet dođeš u svoj raj.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2013 u 00:37
Sad tek vidim , to nije bio godisnji odmor , to je bio godisnji umor ! No , isplatilo se je ! Ja osobno obozavam ovu kombinaciju kamena , morske crvene zemlje i zelene boje bilja ukrasene bijelim cvijeticima ! Jako , jako lijepo ! Dosetati cu ja opet !  Thumbs Up
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2013 u 06:16
e dio sam već vidjela, a sad bolje vidim i tu. Vrt se odlično drži, sve se pomalo puni, jopžš kad bi ti tamo stalno bila, bio bi to začas pravi raj.
belica,zagreb
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2013 u 08:37
Proučavala si, tražila si .... i izgleda da si odabrala prave biljke za senjski vrt, jer sada izgleda odlično.
Lošinj

Ne bojim se juga, ne bojim se bure, ne bojim se neba, dubine ni dna
Podivljali valovi me uzalud jure, na krilima vjetra poletjet ću ja...
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2013 u 12:22
dok sam gledala slike pomislila sam isto što je OTOK napisala! jako mi se sviđa tvoj vrt!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2013 u 14:04
Originalno poslano od člana Retriver Sara Retriver Sara napisao:

[QUOTE=SlavujVk]Sara, .

zanima me da li imaš fratarski papar i da li on raste u senjskoj okolini?

Hvala ti Slavujka...nemam kapare u senjskom vrtu, a bome nisam ni primijetila da rastu u okolici, što ne znači da ne bi uspijevali.
                     



dobro da me natalija upozorila jer sam se gadno zabunila pomiješavši kapare i konopljiku...konopljiku sam sijala prošle godine i kolko mi se čini preživjela je zimu i visoka je oko 15 cm pa ćemo vidjeti.Inače, nisam je primijetila u okolici da raste. Ispričavam se zbog zabuneEmbarrassed!
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 136137138139140 152>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,469 sekundi.