Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj senjski vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj senjski vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1314151617 152>
Korisnik
Poruka
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2010 u 22:24
i j sam mislila da se u tvom senjskom vrtu sad ništa ne događa ali vrt je tamo gde je je srce.........imaš lijepu kolekciju kaktusa i sukulenata.......i biljke na stubištu su lijepe samo se čudim da ih nisu već sve pokrali......meni je nezamislivo da stavim biljku u hodnik,sigurno bi za dan-dva dobila noge
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2010 u 22:02
Ivna, proljeće, bromelija i Triša veseli me što ste me posjetile.
Hvala na lijepim riječima.
Triša, imaš pravo, ovo nejde u Senj, to bu domeka, da stalno uživam u tome.
Cure, kad vam je dosadno navratite opet, ima pive, gemišta, kave kapućina i puno dobre volje za druženje i klafranje.
Sve vas lijepo pozdravljam
                  
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2010 u 09:12
Hvala na lijepim riječima niho, korijenko, lika-1, gio, samo vi navratite...
 
Sada vas želim upoznati s rezultatima moje sjetve, niknulo je:
 
- zijevalice (zečeki, lavići, žabice...),pregusto sam sijala, puno ih ima, grozno
 
- rumenika, isto ih ima puno,  ali samo na jednom mjestu
 
- 1 klijanac Lantanine žute kamenjarke
 
- 1 klijanac kalifornjskog maka
 
 
Mislim da je ovo ipak posljednji puta što sijem.                  
                                                                           
 
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2010 u 08:05
DRage moje dame, hoya, Štefki, Otok, Makk, Štefica, baka,Maslacak7, Katica, Lantana, Konte, Saša, Smrcko i Mare, veseli me što vam se sviđaju moje nove biljkice. Hvala vam svima na lijepim riječima. svima nama, pa i meni je uvijek drago čuti ih.
Dakle, da vam otkrijem "tajne":
 
- srčeka na crvenom tanjuru su fini, domaći, sitini kolačići koje mi je poklonila kći moje prijateljice
- zumbul je poklonio MM koji obožava zumbule, a uvjeren je da je i samnom tako. POklanja mi ih već godinama za Valentinovo, a ja ga ne žel im rastužiti. Nije da ih ne volim, volim ih, ali ih ne obožavam.Inače, kupio ih je s nerazvijenim cvijetom, sličnim onome što izvire iz središta biljke, iza vrpce.
- Shasa, iskreno ti hvala na savjetu za novu kalanhou, tvoja je savršena.
- Smrcko, zahvaljujem na identifikaciji. Mislila sam da bi možda mogao biti Burittov rođak, možda bratić, no nisam bila sigurna. Najviše mrzim kada na teglu stave naljepnicu na kojoj piše sukulent.
- Mare, krade se i kod nas na stubištu. Zato bolje primjerke čuvam u stanu. a ssve ono kaj imam na stubištu, imaju i moje susjede, jer jedni od drugih uzimamao pelceriće. A, tko krade, onda?
 
Dame moje, bilo mi jedrago, posjetite me opet, željno vas očekujem.
Lijepi pozdrav
 
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2010 u 09:06
Lora, Mari, hvala na posjeti i lijepim riječima.
Samo da kažem da je prelijepa Kalanchoe Bells nešto nezadovoljna kod mene. Sve sam joj priuštila da joj bude lijepo: dobro društvo, ukrasne kamenčiće, prelijepu ukrasnu teglicu, svjetlo, glazbu, a ona molim vas nešto protestira - zvončići se ne otvaraju i polako se usukavaju.
Što mislite, možda joj je prevruće u stanu? Help me!
                                                 
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2010 u 08:58
Sara,samo da ovo iskomentiram (bila sam ja u tvom vrtu ali prstići lijeni odjednom iskomentirati par vrtova Wink LOL), nasmijalo me je ovo o zumbulu. I mm je lud za zumbulima (valjda nostalgija) ali mene toliko ne oduševljavaju kao njega,predivno mirišu a ja ih toliko valjda ne gotivim zbog njihove kratkotrajnosti, ma ne znam.. Uglavnom kad god smo u vrtnim centrima on se zalijepi od svog cvijeća za zumbule i onda se pojavim sa nekom mrcinom od cvijeta tako da ga jedva nosim (rasprodaja uvijek, naravno) tako da njegov zumbul nikada ne dođe na dnevni red Wink. Inače,prekrasne si poklončiće dobila Clap
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2010 u 10:36
smile99--smile79
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2010 u 07:49
Originalno poslano od člana Lantana Lantana napisao:

Ivana i Sara ta "žuta kamenjarka" tako sam je ja prozvala, bila sam i našla njezin naziv, ali nisam zapisala, je ova na slici, nadam se Sara da ti ne smeta malo žutog na tvojoj temi, prekrasna je i nezahtjevna biljka, može i u Senj.

 
Lantana,oprosti, zaboravila sam zahvaliti  što si stavila ovu fotku i svima nama koji smo na zg i vž kavi dobili sjeme u vrećici na kojoj je pisalo "žuta
 kamenjarka" pomoći u identifikaciji.
I, molim te, a kaj bi me smtalo, čak dapače, a i žutiu boju obožavama.
Hvala, hvala  
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2010 u 18:46
drago mi je da si okružena cvjetnim prijateljima i da te vesele
nadam se kako ti i sa zdravljem ide na bolje
Na vrh
Athena View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 11 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 283
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Athena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2010 u 17:59
E sad sam pogledala sve od početka do kraja. I vidim da si ti jedna od sretnica jer imaš mediteranski vrt o kojem se možeš brinuti. Mi ostali kontinentalci možemo samo gledati mediteranske vrtove. 
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2010 u 10:30
Draga RS vani polako pada snijeg a ja jedem jabuku i šetam tvojom temom. Mali je reći da sam uživala!!!
I senjski vrt, slike plaže ( u kojima sam uživala jer obožavam more) i kućno i balkonsko cvijeće ma sve ti je prekrasno.  Između tona betona našla se tvoja zelena oaza. Morat ćeš me malo savjetovati kako si uspjela toliko cvijeće staviti na balkon ( koji mi se čini manji od moje terase).
Sve izgleda jaaako lijepo i sa ukusom napravljeno, vidi se da uživaš u cvijeću ...
A i pokloni za Valentinovo su ti prekrasni.
Meni su MM i sin kupili buket cvijeća  u kojem je bila i ruža. Reznicu sam odsjekla i odmah je jučer posadila (nadam se da će se primiti) htjela bih napraviti stablašicu za uspomenu.
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2010 u 12:00

Predivni pokloni i novice....Thumbs%20Up

Dankinja je predivna..... neka ti naraste ko Shashina Hug
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2010 u 13:32
prekrasni valentinovski pokloni a i ostali noviteti su smile227
ali Lukin poklon je najljepši a vjerujem i najdraži smile78
Na vrh
lika1 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lika1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2010 u 20:02
Draga moja predivni su ti tvoji pokloni,ali unukov poklon mi je super vidiš kako je on pažljiv.Pa nije niti muž za baciti zumbul je stvarno ogroman i vidi se da je kupljen sa ljubavlju.E a najljepša mi je ona rascvjetala kalanhoa!!!!smile93
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2010 u 22:12
Sukulentići pod upitnikom su Echeveria i slavni Burito ( nek me netko ispravi ako grješim).

Tebe Sara netko jako voli, prekrasne biljčicesmile141
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2010 u 14:49
Luka je pravi frajer, a sve ostalo je baš medeno, vjerujem da to neče ići u senjski vrt, ali ćeš uživati u tome stalno.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2010 u 22:17
dobila si divne poklone
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2010 u 22:39
e pa Shashina je živa i kod mene..jupiiiiii LOL
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2010 u 23:46
noviteti - pokloni su preprelijepi,ClapClapClapClap ali  Klanchoa me oborila s nogusmile227.

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2010 u 09:29

Neee....Neeee, nemoj odustati samo ih pusti da malčice narastu i onda ih prepikiraj u malene vazice ili "jogurt" vaze....ne moraš po jednu, stavi tri-četiri zajedno, brže će ti ojačat da budu spremne za u vrt Smile

Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1314151617 152>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,328 sekundi.