Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj senjski vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj senjski vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 152>
Korisnik
Poruka
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2009 u 14:38
Bok curke, drago mi je vidjeti vas u mojem vrtu.
Draga Niho-slijedeći put te čeka kafica.
Maslačak, draga, pa zar sama ispod suncobrana, već je otišao?
Kat.rea, krivo sam napisala, sorić, mislila sam na tvoje j.zvjezdane,dakle astere, jedno "e"sam putem izgubila, jer sam se spotaknula u veliki drač u tvojem vrtu.smile156Obožavam astere, ali sam uvijek mislila da kod mene nebi uspijevali zbog suše.Budem pokušala posaditi.
Draga Hoya,drago mi je da ti se svidjela prezentacija vrta, jer mi je bila namjera da najprije pokažem vrt kak izgleda, kao "panorama", a zatim neke od biljaka koje imam posađene sada, pa da onda uz vaše savjete ja to dotjerujem.
Ak misliš na onu plavu kuću blizu Konzuma, odnosno preko puta benziske, onda ćemo svaki dan biti ispod mojih suncobrana.
Bromelina, draga moja, Sara je već sva nabrijana u očekivanju Cezara.
Pozdrav curice, vidimo sesmile79
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
aherts View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aherts Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2009 u 16:27
Čekaj malo, jer to Ante(Davor) svaki dan poslije posla ide u Senj na uređenje vrta i zalijevanje istog!!?!?!!SmileSmileMa, znam da ne( trebalo mu je dva mjeseca da odfura onu kosilicu, hehehe). Jako lijepo, a  s obzirom da je vrt u Senj a vi u ZGB preedivno
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2009 u 18:29
Evo i mene u tvom vrtu:),pored biljki predivna i retriver/ka:))
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2009 u 20:14
Hvala na posjeti Gioiaa, to je moja retriverka Sara.
 
Čekaj malo Aherts, prvi post, prva posjeta u vrt, i to moj???
I otkud znaš za ono s kosilicom?smile181
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2009 u 22:49
Svaki vrt je,barem meni,na svoj način lijep(osim onog di korov prevladavaLOL)pa tako i tvoj.Šteta je da nemaš"slobodne ruke" pa da urediš po svom no i ovako je lijep a kad porastu oleandri,pa yuke pa smlje i sve ostalo..mislim,uvjerena sam, da će suvlasnicima bii žao što ti nisu dopustili da sve urediš.
U jednoj si poruci(vidi me,nisam samo slike gledala nego sam i sve pročitalaBig%20smile)spomenula ruže.Draga moja,odakle ti to da ruže nebi rasle?!
Bi,samo ih posadi.Ima za kupiti prihranu za ruže koja se stavi oko njih i traje 6mjeseci.To ti je idealno jer si same uzimaju hrane koliko im treba.
Ružama suša ne smeta.Ok,bilo bi dobro da im kod sadnje staviš malo nekog komposta no mislim da će ti svakako uspijevati.
Sve u svemu,vrt ti je krasansmile57 ,kolačići na stolu su fini i ...svratit ću ja uskoro opetsmile78
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2009 u 21:05
Ja reko da vidim ima li šta novo da malo izgazamsmile199-a ono nema -idi bolan samo počela stavljati ljepotu i stala -ti nas samo mučišsmile232---------
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2009 u 08:04
Shasha, drago mi je da si virnula malo kod mene, hvala na savjetima, samo dođi opet, uvijek si dobrodošla.
A ti Niho, što si navalila bona, polako. Već svi znaju da MM ne može dobiti godišnji. A do onda, stavit ću popodne malo nekih slikica moga balkona, ako ekipa nema ništa protiv. Pa onda gledaj, ali upozoravam te, nemoj imati prevelika očekivanja.WinkWinkWink
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2009 u 08:16
Sad me malo novopridošlica zbunila!Confused
Živiš li ti u Zg ili u Senju? 
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2009 u 10:20
Jedva čekam samo ti stavi smile213
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
minimode View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1418
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje minimode Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2009 u 11:23

napokon da vidim i tvoj vrt, stvarno je velik i fantastičan za kreiranje, žao mi je što eto ne možeš cijelog srediti-al što je tu je -koristi rubne djelove- bojama i teksturama bilja koje ne traže puno njege, možeš ga stvarno popuniti i uljepšati, iako i ovkav sada ima starinskih čari.....

samo ti stavi slikice, mi ih očekujemo!
smile99
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2009 u 11:54
smile79Niho, Niho,  "ludo" jedna malasmile72. Drago mi je Minimode da si i ti zavirila.
 
Bakić, mora da te muž stalno natjerava i prekida u špijanju vrtova, kad nisi pročitala da živim u Zg. Kad MM konačno dobije taj godišnji/2o dana/ ima da se prva nacrtaš ispod suncobrana. Jasno?
Pozdravsmile78smile56
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2009 u 12:04
Hajmo cvijeće na suncesmile107-i kafica jedna može uz to sve smile120
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2009 u 12:18
Čekaj, bona, tek je podne, odi radi nešto, skuhaj ručak, peglaj, kopaj..Wink
 
Kad zađe sunce, pa onda polako, pa naiđi na kaficuSmileSmileSmile
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2009 u 17:12
Žardinjere pred ulazom u zgradu o kojima brinem
 
 
 
Centrantus ruber
 
Salvije u drugoj žardinjeri
 
Klorofit
 
Tradeskancije
 
 
Viseće begonije
 
 
Englezica pri kraju cvatnje
 
Pogled kroz prozor
 
 
 
Viseći prkosi
 
 
 
 
 
 
 
Novo kupljene Callune
 
 
 
 
 
 
Pelargonija obična
 
 
Gloksinija s tri pupoljka
 
Prvi pupoljak
 
Drugi pupoljak
 
Ahimenes          (Niho- Ahimenes)  tvoj je ljepši
 
Pripreme za proljeće
 
 
MM kupio mi za prvi dan jeseni
 
Sara
 
Moj vrtni pomoćnik Luka, zadužen za pinciranje
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2009 u 17:33
smile227ima tu puno lipih stvari odnosno cvijeća
a Sara očito uživa smile79
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2009 u 17:49
ConfusedTak ti je to s nama starcima. Ja vidjela vrt u Senju i preselila te!
Ali zato ove slike što si sad stavila...
Žardinjere su prekrasno iskombinirane.Ostalo cvijeće jako lijepo.
A pomoćnik je bombončić!
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2009 u 17:58
jako lijepe biljke pogotovu centrantus
Na vrh
Željka23 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka23 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2009 u 17:59
predivno cvijeće, a onaj buketić izgleda mrak!
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2009 u 18:16
Nakon što sam se nagledala predivnih sličica i biljčica samo da ti kažem da u Senju ima još jedna slična tako jako plava. Iza policijske stanice. Tamo ja dolazim, a to je vrlo, vrlo blizu!
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2009 u 19:09
Eto mene sad lude ja navalila i vidi sad šta pokaza-majko moja milasmile39-i šta kažeš čojk ti kupio pola kuruza za prvi dan jeseni smile96-meni je moj natresao punu vreću oraha -pa tako imam i kuruza to sve moje nije se morao trošitismile96-------- a sm reci da ne bi se i on dalje trošio nek se javi ja ću tebi svega poslati--------a što me bolan nasmija svaka častsmile156
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 152>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,359 sekundi.