Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj senjski vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj senjski vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6667686970 152>
Korisnik
Poruka
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2011 u 21:25
smile78
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Olja View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Siječanj 2011
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Bodovi: 842
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Olja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2011 u 23:22
Kako imas puno lepih i divno odnegovanih primeraka ali FITONIJE su mi favorit smile84
Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2011 u 06:47
Originalno poslano od člana manči manči napisao:

......
 
 


Ne mogu razaznati koja je biljka sa ovim lijepim cvijetom?

Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2011 u 16:31
cure, zahvaljujem svima na posjeti, a sada pogledajte  heuhere koje krase moj balkon u ove zimske dane. Danas sam ih malo istuširala pa su bile spremne za poziranje. Dio sam nabavila od BB, a dio sam dobila kao male bebice, također porijeklom BB. Primijetila sam da neke uopće ne napreduju i da su iste već godinu dana pa ću ih preseliti u senjski vrt, možda će tamo bolje rasti.
 
Srebrni princ je naraskošniji:
 
 
ova je kao mala curica došla kod mene od goge-zg, ali mi baš ne želi pocrveniti, zelena je i ljeti i zimi:
 
 
 
 
ova je iz shashine kolekcije:
 
 
karamelka je kao malecki picmoljak stigla ljetos iz skitničinog vrta:
 
 
ne znam kako se zove, ali ju obožavam:
 
 
 
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2011 u 16:38
Ženo, što su ti lijepe te heuchere!
Fino si ih priprala i baš su lijepo pozirale.
Ova što je došetala od skitala mi je najljepša, ipak.
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2011 u 16:45
smile227preljepe su !!!!
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2011 u 16:46
volim sve heucere,svaka je divna na svoj nacin!
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2011 u 18:16
Sarice,prelijepe su,čekaj malo da zatopli,kakve će tek onda bitiTongue
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2011 u 19:52
prelijepe su ti ove tvoje hauchere! i ja san se zaljubila u njih! danas san pravila spisak šta ću naručiti u decori buzet, njih san 5 zapisala i još svašta nešta, račun je izišo 430 kn, moran smanjiti! mm će me zbog cvijeća iseliti iz kuće!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2011 u 20:00
Cry Nije mi RS odgovorila...Cry
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2011 u 20:26
Odlična kolekcija sukulenata i kaktusića. Lijepo posađeni u odgovarajuće ukrasne teglice WinkClap

Nataly ja mislim da je na ovoj slici od Manči cvijet neke krasule, jako je zumirano pa izgledaju veliki.
život je more
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2011 u 08:40
Originalno poslano od člana Nataly Nataly napisao:

Cry Nije mi RS odgovorila...Cry
 
 
Molim te Nataly, oprosti, zaboravila sam napisati da je fotku stavila manči i da ne prepoznajem cvjetićSmile. Opraštaš?
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2011 u 10:18
Nakon "vječnosti" svratila. I zadivila se kolekciji vaza i vazica!Clap
A hauchere su divne.... i njih si skupila lijepu kolekciju!Thumbs%20Up
Na vrh
tomica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Listopad 2009
Lokacija: Mostar
Status: Offline
Bodovi: 939
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tomica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2011 u 10:38
smile39
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2011 u 10:51
Sarice, baš si nam zgodno prezentirala heucere!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2011 u 11:55
Originalno poslano od člana baka baka napisao:

Nakon "vječnosti" svratila. I zadivila se kolekciji vaza i vazica!Clap
A hauchere su divne.... i njih si skupila lijepu kolekciju!Thumbs%20Up
I mene su zadivile sve tvoje lončanice, posebno ta krasna kolekcija hauchera! LOL
Ja imam jednu, prezimila je u lončanici ali na dvorištu. Čini mi se da lakše podnose zimu nego pretoplu kuću Shocked
Time is something you can never get back..
Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2011 u 20:13
Originalno poslano od člana Retriver Sara Retriver Sara napisao:

Originalno poslano od člana Nataly Nataly napisao:

Cry Nije mi RS odgovorila...Cry
 
 
Molim te Nataly, oprosti, zaboravila sam napisati da je fotku stavila manči i da ne prepoznajem cvjetićSmile. Opraštaš?



Oprostiti ili ne oprostiti? smile155
Ajde neka ti bude oprošteno, ali samo ovaj put Wink. Sreća da je Lantana pokušala riješiti dilemu pa mi je ipak jasnija slika onog cvijeta...
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2011 u 22:58
ma karamelka mora biti naj kada je od skitala došla do naših capica LOL

Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Cikas View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 20 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 499
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cikas Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2011 u 13:11
Bože moj koja lipota. Pregledala sam od prve do zadnje stranice. Divim ti se kako se nosiš sa burom, kod mene puše ali ne ko u Senju pa nikako na kraj.
Idemo dalje!
Baška Voda
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2011 u 13:49
baš zdravo izgledaju heuhereBig%20smile, još će se više  šareniti tvoj senjski vrt kad
ih tam presadišHeart
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6667686970 152>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,313 sekundi.