Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj i njegov vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj i njegov vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 118119120121122 137>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 3,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2013 u 14:08
Originalno poslano od člana tikvić tikvić napisao:

Draga Mari malo sam svratila, prošetala i uživala!!smile71 Šteta što nisi bila tu Confused, da popijemo kavicu u ovom carstvu mira i tišine.

eto, sad moram napisati komentar: ja sam pozivala da se okupimo kod mene u vrtu (znala sam da će biti lijepo vrijemeWink) ali niste se odazvali..
to ti je kao ono iz biblije: s čime da usporedim ovaj naraštaj? zasvirasmo a vi niste zapjevaliLOL
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Betty Boop View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Prosinac 2012
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 1660
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Betty Boop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2013 u 22:01
Draga Mari,baš sam uživala šetajući tvojim vrtom u kome nema šta nemaClap Oduševili su me elegantni beli ljiljani,prelepe mirisne ruže,fantastična procvetala juka,božanstvene anemone,a tek voćkiceThumbs Up...jako mi se dopalo što ima puno zelenila,ono tvoj vrt čini tako bajkovitim.Heart
The impossible is often the untried.
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2013 u 08:54
Evo mene opet,LOLLOLLOL ,prijatna setnja kroz tvoj vrt malo sam degustirala smokve,mmmm,bas su ti lepe,opet ponavljam sarene dalije su bas bas lepe,a sad ti je slicica na avataru preslatka.smile79
Nije isto covek u pustinji
i pustinja u coveku
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2013 u 21:43
Hvala svimasmile92smile92
Leona jela sam smokve i jučer, na Svetu Katu, kad su zalepršale prve pahulje snijega, još su i slatke, to ti je bio baš pravi doživljaj..
još sam slikala i procvalu forzitijuSmile no sad će valjda nastupiti mirovanje do proljeća, lakše ćemo prebroditi ove nadolazeće zimske dane misleći na ponovo buđenje


image upload






Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2013 u 10:18


ova slika mi je predivna!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
Betty Boop View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Prosinac 2012
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 1660
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Betty Boop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2014 u 21:05
Draga Mari,i mi u novembru videsmo malo snega i to beše to što se zime tiče...kakva je sada situacija kod tebe,daj koju sličicu WinkHeart
The impossible is often the untried.
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2014 u 14:26
Draga Betty Boop, hvala ti što se ponekad sjetiš mene i mog i njegovog vrta. Pa, evo protekla dva mjeseca nema baš nekih velikih promjena.
Budem slikala ponešto, kod slijedećeg mojeg pohoda. Znaš, ni ja baš ne odlazim često tamo, osim kad sam u prolazu.
Evo jedna slika od prije (kad su komunalci posjekli veliko stablo catalpe ispred kuće) kojih mjesec dana.


Na vrh
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje sunceeee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2014 u 20:39
Originalno poslano od člana Lantana Lantana napisao:

Oleandar, ruzmarin i lantana, bravo Mari, ti ko da si na moru. Wink
Dobar stolnjak Clap



He, heh.. stolnjak a ja mislila majica!     

Potiho ti ostavljam trag u tvome vrtu, da slučajno nešto prerano ne probudim.
Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2014 u 01:49
Mari, navratila i do  tebe i samo da ti smile113
Rijeka

Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2014 u 00:44
Samo sam snimala situaciju, nisam još počela s nekim većim radovima. Snijeg koji je zadnji pao, brzo se otopio, tako da nema zimske idile. Evo nekoliko slika.







tu je jedna crvena bubamara, malo je mutno




..tmurno vrijeme, pa su i slike takve

Wink

Na vrh
panda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2010
Lokacija: Dalj ( Osijek )
Status: Offline
Bodovi: 852
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje panda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2014 u 11:04
mari 5510 sve pohvale smile64
Nihil agenti dies longus est. - Ništa ne radeći, dan je dug.
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2014 u 19:15


Mari, samo da nam se pojavi sunce i sve bude vedrije, pa onda i ove narcise brzo rastvore svoje pupoljke.
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2014 u 19:55
Došetala i ja malo do tebe.
Neka,se je otopio snijeg,a sada će sunce sve razveseliti...
smile57
"Mića rožica" sa otoka Krka - Omišalj
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2014 u 20:37
vidi se da će biti boja kod tebe sada stidljivo ali za par dana sve puno bojaSmile
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2014 u 21:58
Konačno sam uspjela poslikati..prošli put ponijela fotić bez baterijeLOL...a i ovo je prvi posve vedar, sunčan dan u zadnje vrijeme















anabistrica ovo je ona "jabuka" šta sam stavljala na raspoznavanjeWink






Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2014 u 13:12
samo da probam jednu sliku staviti, neka mi ne zamjere administratori, nešta me izbacuje s fotobuketa

Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2014 u 21:12
mari forzicija ti je prekrasna,ja je imam ali mi nije nikada tako puna cvijeta kao ova tvojasmile55
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2014 u 21:16
blue sky, hvalaHug forzitija je mladi grm, možda 2 god.


Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2014 u 22:06
Proljece je stiglo i na tvoja vrata , super !
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2014 u 20:10
Krasne proljetne slikice smile55
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 118119120121122 137>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,469 sekundi.