Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - kami - decoupage
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


kami - decoupage

 Odgovori Odgovori Stranica  123 33>
Korisnik
Poruka
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: kami - decoupage
    Objavljeno: 27 Rujan 2009 u 19:34
Tek sam sad vidjela ovu temu...
Nisam htjela otvarati zasebnu galeriju, ali evo za početak 3 renovirana stara školska stolca...
Sigurno se sjećate kako su ti stolci strugali po podu učionica pa ima i malo filca ispod svake noge...
Radila sam ih ovo ljeto, sve je fotkano nabrzaka mobitelom pa sam zato spojila po 9 sličica...
Prvi put stavljam slikice, javite ako su prevelike Embarrassed











Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2009 u 19:44

ovdje svatko ima svoju temu sa radovima pa sam ipak tvoje slikice preselila......a nadam se i da nećeš ostati samo na tim nego ćeš napraviti još radova za svoju galeriju Smile

a stolice si ludilo sredila...svaka je lijepa na drugi način....suuuuper  Clap
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2009 u 19:49
smile42 
vidjela sam već ove tvoje radove kad si mi poslala pp, ali kako sam malo sklerotična zaboravila sam ti odgovoriti.
 
e sad, kao prvo čestitike na otvorenju galerije!
stolice su predobre. svaka ti čast kako si ih dobro napravila i s prednje i sa zadnje strane. ne mogu izabrati koja mi je naj
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2009 u 19:58
kami dobro nam doslasmile73,cestitke na galerijismile141..stolice su jako lijepe,ove sa lavandom su mi favoritsmile93,naslon na njima mi se jako dopada,ovo nesto kao mozaik..je li se varam ili je to rizin papir,ma savrsenosmile141
Na vrh
saara View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 900
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje saara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2009 u 20:12
Meni su totalno , totalno dobre.
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2009 u 20:13
Ovaj lavanda stolac ja zapravo zovem tetris stolac jer sam to ručno rezala mozaik u tetris stilu pa fugirala srebrnim markerom, inspiracija mi je bilo ovo
Papir je dijelom rižin, dijelom bambus/tabac (ne znam jeL se smije reći gdje ga kupujem), sve noge su oblijepljenje takvim papirom...
I ovi origami leptirići (ako ih primjećujete) su od tog papira, premazala sam ga decoupage ljepilom prije savijanja...

Drago mi je da vam se sviđaju, boje su ljepše uživo jer mob ne hvata ni detalje ni nijanse dobro...



Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2009 u 20:14
Dobrodošla u ovaj kutak foruma smile73 ...one ružne školske stolice odlično si preuredila, ona s ljiljanima mi je posebno lijepa ...nadam se da tu nećeš stati...
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2009 u 20:54
Originalno poslano od člana kami kami napisao:

Ovaj lavanda stolac ja zapravo zovem tetris stolac jer sam to ručno rezala mozaik u tetris stilu pa fugirala srebrnim markerom, inspiracija mi je bilo ovo
Papir je dijelom rižin, dijelom bambus/tabac (ne znam jeL se smije reći gdje ga kupujem), sve noge su oblijepljenje takvim papirom...
I ovi origami leptirići (ako ih primjećujete) su od tog papira, premazala sam ga decoupage ljepilom prije savijanja...

Drago mi je da vam se sviđaju, boje su ljepše uživo jer mob ne hvata ni detalje ni nijanse dobro...




kami puno hvala na pojasnjenjusmile78,i mozes slobodno rec gdje si kupila papir ili bilo sto,takve informacije nam uvijek dobro dođuThumbs%20Up
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2009 u 21:01
Aha, onda ok, da ne bi bilo da reklamiram dok informiram :P
Tih širokih rola rižinog i bambus i tabak papira sam u najviše nijansi vidjela
u Profilu i Prosvjeti na Cvjetnom (u Zg-u). 1m je oko 13-15kn,
ali kako u Profilu režu i po pola metra, uzmem 0.5m/7kn pa imam više boja doma na raspolaganju.

Sasvim solidno podnosi decoupage ljepilo, može ga se namočiti prije, ali ni ne mora ako se dovoljno ljepilom prođe.
Printala sam na taj bijeli rižin papir laserom i odlično je ispalo, nisam ga ni močila prije lijepljenja makar je deblji od svilenog papira.



Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2009 u 21:10
Thumbs%20Upnista ne brini,tu ima reklame na svakom koraku,i tako bolje funkcioniramo..svileni papir?nikad cula..ili je to drugaciji naziv za neki vec poznati,daj prosvijetli nas malosmile143
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2009 u 21:18
iskreno, ni ja previše ne razlikujem te sve podvrste...
svilenim smatram onaj skroz tanki, tanji od pelir papira...
makar on vjerojatno nije od svile :P
Ali postoje i stvarni papiri od svile i oni su većinom deblji s otisnutim uzorcima i skuplji...
a ovi papiri u Profilu, rižin ima kao zapetljane niti u sebi, a ovaj tabak(ili je to bambus) ima razne smeđo/zlatne grančice, ljuskice i slično u sebi...
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2009 u 21:28
Originalno poslano od člana kami kami napisao:

iskreno, ni ja previše ne razlikujem te sve podvrste...
svilenim smatram onaj skroz tanki, tanji od pelir papira...
makar on vjerojatno nije od svile :P
a ovi papiri u Profilu, rižin ima kao zapetljane niti u sebi, a ovaj tabak(ili je to bambus) ima razne smeđo/zlatne grančice, ljuskice i slično u sebi...

eto, a ja sam bila u uvijerenju da je pelir najtanji smile42..jos cu te malo gnjavit,pretpostavljan da si radila s njim,pa jeli se puno guzva kod ljepljenja.?.i jeli ga ima u papirnicama?za pelir vec znamo da ga nema..
Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2009 u 21:31
vec pola sata gledam tvoje stolce... wow... prekrasni su. Meni je favorit onaj s crvenim nijansma, to su moje boje a i motov mi je krasan. Drago mi je sto si nam ih pokazala i jedva cekam druge radove smile55
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2009 u 21:41
Evo, tu su Prosvjetini papiri ovi zlatni su npr.ti tanki svileni...
Ti su oko 3kn pola metra, jednobojni su 1kn,
ostale sorte papira su dosta skupe (15,30kn metar i slično)...
a kaj se tiče pelira, imaju ga u podrumu za motanje kupljenih papira, samo ga treba užicati ;)
Mene osobno taj pelir nije oduševio, ljepše mi je kad isprintam na bijeli rižin papir...
Ništa od toga se meni ne gužva, tj. ništa ne može nadmašiti koliko je salveta osjetljiva...

p.s. kami = jap. papir Tongue


Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2009 u 22:07
dobro nam došla! radovi su savršeni!smile141
Na vrh
renn View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 435
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje renn Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2009 u 22:08
Kami, dobro nam došla u ekipu!
Stolice su ti super, da poželim vratit se u školu (maznuti koju).
Samo ja ne vidim lavandu?Cry
[IMG]http://i31.tinypic.com/k154t1.jpg" />
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2009 u 22:30
Originalno poslano od člana kami kami napisao:

Evo, tu su Prosvjetini papiri ovi zlatni su npr.ti tanki svileni...
Ti su oko 3kn pola metra, jednobojni su 1kn,
ostale sorte papira su dosta skupe (15,30kn metar i slično)...
a kaj se tiče pelira, imaju ga u podrumu za motanje kupljenih papira, samo ga treba užicati ;)
Mene osobno taj pelir nije oduševio, ljepše mi je kad isprintam na bijeli rižin papir...
Ništa od toga se meni ne gužva, tj. ništa ne može nadmašiti koliko je salveta osjetljiva...

p.s. kami = jap. papir Tongue



ma neman rijeci kami,prava si enciklopedija,hvala ti punosmile55..ni meni pelir nije sjeo u pocetku,dok mu nisam usla u stos,i izvjezbala ravnanje faltica.slažem se da je rizin ipak najThumbs%20Up
Na vrh
Tweety View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 529
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tweety Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2009 u 23:31
Fenomenalno.. osobito tetris stolac!!!!!
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2009 u 07:32
Kami, dobro došla smile73, stolice su fenomenalne. Jedna bolja od druge. Reci jel one krase neku učionicu?
ANĐELKA
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2009 u 09:30
Ne krase učionice (bile su za otpis), nego su redom rođendanski poklon, poklon i poklon meni doma :)
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 33>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.