Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - kami - decoupage
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


kami - decoupage

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 89101112 33>
Korisnik
Poruka
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Siječanj 2010 u 09:14
piramidal i kaća43: hvala djevojke, svima su se svidjeli pokloni, meni je bitno bilo da nisu konfekcija Heart

Napravila sam nekoliko visilica koje su nažalost nepofotkane...
Evo jedino ova dosta loša fotka, ali čisto da vidite...

Osim što je i meni predraga ona divna snježno-šumska salveta s curicom, ova salveta me osvojila čim sam ju dobila od kaće...

Dodala sam 3D i snijeg po ogradi, krovovima i stablu, šljokice po cvijeću,
nijansirala sve okolo u nježno plave i srebrnakste tonove i nacrtala nekoliko većih i manjih pahuljica prije lakiranja (manje se jedva vide nažalost)...
Naknadno sam dodala dvije prozračne lila-plavkaste mašne od organdi vrpce ispod zvjezdica...



Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Siječanj 2010 u 09:25
Sjaaaaaatkoooooo! smile170
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
prila View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 551
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje prila Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Siječanj 2010 u 23:01
baš ti je medena ova visilica.salvetica je stvarno sjajna,a ti si je odlično doradila sa tim prekrasnim pahuljama.cvijeće u prvom planu tako lijepo svjetluca,a origami zvjezdice odlično uklopljene.smile94
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Siječanj 2010 u 23:11
hvalaaa candy cane Izzy
predraga prila, vidim da si ti itekako uključila svoju maštu i uspjela zamisliti i dočarati si kako visilica izgleda u stvarnosti
sa svim detaljima koji se na fotki ne vide, a neke nisam ni spomenula
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Siječanj 2010 u 09:01
Kami jako mi se sviđa ova tvoja visilica. Salveta je prekrasna baš onako idilična a naravno i tvoja dorada ju dovodi do savršenstva.
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Siječanj 2010 u 09:24
KARMEN, hvala Embarrassed
totalno sam zaboravila (a i ne znam kad bi) napraviti neku visilicu s prozorima na ideju onog tvog printa... ta ideja će čekati neku drugu prigodu Tongue
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Siječanj 2010 u 14:44
meni je ovo prekrasno kao i svi tvoji radovi!!! bravosmile71
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2010 u 22:04
smile141
ANĐELKA
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2010 u 22:30
draga moja ti si prava vrijednica smile55
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2010 u 22:38
 Love%20You ..prekrasna visilica, naročito zbog tvoje umjetničke dorade, a salveta je doista neobično lijepa s tim kukurijekom što izviruje iz snijega...
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2010 u 22:41
hvala vam svimaaa... bila sam vrijedna i ubrzana, ali su zato neki pokloni prebrzo odjurili da bi ih stigla pofotkati Tongue
a sad pak presporo prebacujem neke fotke nekih drugih radova, a neki čekaju da budu dorađeni i dovršeni napokon pa strpljene-spašene...
kukurijek? jupi jeee, sad i ja naučila nešto o cvijeću Embarrassed
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2010 u 22:49
...nisam neki znalac, ali mi smo to uvijek tak zvali kad smo ga brali (dok se još smio brati)  ...sigurno naše vrtlarice točno znaju ...Bako, Mare, Smrčko
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Siječanj 2010 u 08:31
Prekrasna visilica... jako njezna i profinjena... onako nekako prozracna... ma ne znam kako bih je opisala... misim da sam ostala bez teksta smile78
Love rescue me, come fort and speak to me... rise me up and don't let me fall. No man is my enemy, my own hands imprisson me. Love rescue me.
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Siječanj 2010 u 23:13
Nemam riječi ....sve je prelijepo ali one cipelice su nešto najljepše što sam vidjela!Imaš li u planu možda i u Splitu održat koji tečaj origamija? Ašto bi to bilo dobro!!!
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2010 u 08:30
lluvia: hvala puno, drago mi je ako te ostavila bez teksta Embarrassed
Slavica 08: hvala na posjeti i lijepom komentaru Heart
Nemam Split niti tečajeve u planu...jedino što sam držala su bile dječje radionice tu u Zagrebu za Kulturni centar u Dubravi i jedna dječja ljetna radionica na Krku, a i to kad me pozovu u sklopu programa...
Ali neki su se na moj poticaj odvažili sami okušati u origamiju (papučice pogotovo Approve)
tako da slobodno pregledaj moju drugu (origami) galeriju, komentiraj ako ti se što svidjelo za napraviti,
upute sam uvijek spremna proslijediti mailom i objasniti ako nešto nije jasno Wink


Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2010 u 13:23
kami,pregledala sam svih 10 stranica tvoje galerije i nemam rijeci,sve je prekrasno.joooj.kad cu ja znati tako kao ti?
svaka castClap
Na vrh
omnia violet View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 28 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje omnia violet Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Siječanj 2010 u 19:50
Originalno poslano od člana kami kami napisao:

Tek sam sad vidjela ovu temu...
Nisam htjela otvarati zasebnu galeriju, ali evo za početak 3 renovirana stara školska stolca...
Sigurno se sjećate kako su ti stolci strugali po podu učionica pa ima i malo filca ispod svake noge...
Radila sam ih ovo ljeto, sve je fotkano nabrzaka mobitelom pa sam zato spojila po 9 sličica...
Prvi put stavljam slikice, javite ako su prevelike Embarrassed












ovo je fenoooooomenalnoooooo, svaka ćast..nemam riječi ali imam jedno pitanje, nevezano za ovo , nego me zanima kako dobiti ovaj potpis na slici...
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Siječanj 2010 u 23:41
omnia violet, hvala na komentaru i što si me podsjetila na moje školske stolce, oni su mi drugi decoupage zahvat i ujedno najdraži Embarrassed
Potpis možeš dodati na fotku na bar 2 načina:
1. U programu za obradu slika (Paint,Photoshop,Gimp,...) tako da nađeš ikonicu za ubacivanje teksta, većinom je pod oznakom 'T' ili 'A'
2. Tamo gdje pohranjuješ slike na internetu (Photobucket) tako da odabreš fotku pa odeš na Edit > Decorate > Text.
U oba slučaja pazi da nađeš opciju za Transparent tako da ti potpis nema obojenu podlogu, tj. da je prozirna Smile
Na vrh
Dorina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 834
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2010 u 10:30
Kami draga podsjetila si me sa svojim stolicama BDW koje opet moram pohvaliti i reći da su prekokrasne, da imam ja zalihu od 12 stolica koje treba preurediti Tongue
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2010 u 10:33
Tucet stolaca? Auuu, milina... Sad fino jednu po jednu draga Dorina, ili 6 po 6 LOL
Imam ja u garaži trećinu tvoje zalihe, čekaju slobodno,suho,proljetno vrijeme Embarrassed
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 89101112 33>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.