Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - kami - decoupage
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


kami - decoupage

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1920212223 33>
Korisnik
Poruka
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2010 u 08:54
lluvia: hvala, sjedni 5 za vješalicu Embarrassed normalno da nisi čula za trešnjine cvjetiće
kad si se sigurno pentrala po trešnji dok ima plodova, a na cvjetove nisi obraćala pozornost LOL
Tortu od pelena sam ja prozvala antitortom, zamisli mog oduševljenja kad sam išla vidjeti što je to 'diaper cake' Big%20smile
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2010 u 18:42
stvarno tvoje vješalice imaju po osam strana!  LOL
tako to poslikaš da ljude zbunjuješ... nitko živ više ne zna koliko ih je zapravo.
tu salvetu imam i ja negdje ali nikad mi nije kliknulo što s njomConfused
uglavom, htjedoh reći, jako lijepa vješalica. molim upute za cvjetiće na mail!
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2010 u 19:06
Vješalica je odlična!Nebih ja nju u ormar,smile71 nego kao samostalni izložak na zid!
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2010 u 23:12
Tresnje su jedno od mog omiljenog voca... znala sam sate provesti na drvetu kod bake jeduci ih... a cak sam se okliznula i objesila za glezanj... jedino nisam bas zapamtila cvijetice.. a sada mi je zao Cry
Love rescue me, come fort and speak to me... rise me up and don't let me fall. No man is my enemy, my own hands imprisson me. Love rescue me.
Na vrh
prila View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 551
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje prila Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2010 u 00:11
podmetači,vješalica....divnosmile89
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2010 u 07:32
ja ću imati snage samo zapjevati...
..."izluđuješ me majke mi, to više nije normalno...."
nadam se da to govori viđše od tisuću riječi koje ovog trenutkane mogu pronaći da dovoljno dobro sve opišem....
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2010 u 08:06
@anastazija: hvala ti, pa i kompas ima 8 strana ako gledaš ove dijagonalne LOL
ja sam odmah znala da će ta salveta ići u decoupage-origami combo, samo kaj je prvotna ideja bila ogledalo,
ali još ću vidjeti što s tim jer mi je malo prebeige salvetica Smile
@monna: frendica ima jednu moju lavanda vješalicu na lavanda ogledalu (najljepše ikad, radila ga njena sveki), a Izzy je moju swapovsku držala na zidu pa joj se stanodavac čudom čudio LOL hvala na komentaru Embarrassed
@lluvia: eto vidiš da sam dobro procijenila situaciju Tongue sorti trešnje ima stvarno puno, taman sad negdje u Japanu će oni Cherry Blossom Festivali kad se samo šeću kroz parkove i u tih nekolko dana čak možda markiraju s posla gledati procvjetale grane Smile
@prila: hvala, podlošci i kutija zaljubljeni par, a sa sakurama ću još raditi Smile
@mnatasa: ajme, hvala, kako si me nasmijala LOL ja ti baš ne pamtim riječi pjesama, ali rekla bi da si ovo spontano stihovala Tongue
hvala, ne mogu vjerovati da je tako, ali drago mi je ako je Heart
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2010 u 09:59
Dođite u Dalmaciju,bliža vam je od Japana,upravo je vrijeme cvijetanja badema,u ovo tmurno,depresivno,kišno vrijeme to je praznik za oči!
Na vrh
Felina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 534
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Felina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2010 u 10:00
Ne znam šta više da hvalim!
Vješalica je prava proljetna s 100 lica . Šta je više gledam sve više detalja vidim na njoj.Predivna je . Thumbs%20Up
Cvijetići origami nešto najljepše šta sam u zadnje vrijeme vidjela. Čisto me strah da se ne zarazim i s tim hobijemConfused. Kokiko samo vrsta ili podvrsta ima , a sve jedan ljepši od drugih.Tongue
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2010 u 11:06
Slavica08: pa vidiš da neki (lluvia) ignoriraju cvatnju i čekaju plodove LOL
Bademiii, fino...bravo Slavice, braaavo, išla sam pogledati cvijet badema makar virtualno (evo npr.ovdje i ovdje (klik!)) i to je to, predivno!!!
Odsad sakure zovem bademov cvijet Approve jeL latinski to prunus dulcis kod vas dolje? moram se cvjetno educirati...
Felina: hvala od srca, predivan komentar Embarrassed (dogovori kavu s mare uskoro, dolazi vam pošiljka 2 u 1, danas poslano Wink)
Na vrh
Felina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 534
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Felina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2010 u 12:16
Znam , znam ! Mogu li se pribilježiti za jednu shemu origamija?
Veselilo bi me da svratiš kod nas na more da se malo družimo!Smile
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2010 u 12:17
Javi na pm koju shemicu trebaš ;)
Ah, tko zna kad ću u smjeru mora, ali čim ću ići u smjeru Rijeke, budemo probali nešto brzinski organizirati Smile
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2010 u 13:35
hehe jedna vješalicaLOL......a izgleda ko da ih je najmanje tri......čudo prezentacije.......
vješalica je super.smile75.....kako me svi mamite s tim vješalicama........jedino ne razumijem šta je lijepo u boji mesa..ali psssssst ,o ukusima se ne raspravlja........
cvijetići su slatki morat ću i ja svoje čudo latice poslikatismile96
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2010 u 10:52
vjesalica je za desetku cistu,bravooooooooooosmile93
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2010 u 11:08
mare: hvala, bademov cvjetić na sunce Approve
kaća: hvala puno Heart
ah, još nekolko vješalica čeka doradu i lakiranje,
a i još puno toga drugoga čeka da sve dokrajčim Tongue
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2010 u 11:13
Kolekcija proljeće/ljeto 2010. se nastavlja makar uratke dovršavam i objavljujem na kapaljku...Tongue
Ovo je nešto što je zaslužilo prošetati po modnoj pisti i pokazati se sa svih strana (uz popratni tekst za uz kavicu LOL)...

Jedna prastara pomalo spigana mini klupica koja je provela nepoznato dugo vremena na balkonu, ja sam ju iskopala, ščapila i
odlučila svojoj (kako bi anastazija rekla) nezakonitoj sveki preurediti za ponovno korištenje...
To sam obećala još tamo u predblagdansko doba, ali s njom je bilo toliko muke (klupicom, ne svekrvom Cool)
pa imam osjećaj da je prošla sve stolarske, malerske, kuharske i slikarske radove u malom...Confused



...extreme makeover...




Toliko puta sam ju ručno šmirglala i čistila (svakih nekoliko tjedana) da sam jedan dan stala tome na kraj
tako da sam jednostavno (već obučena za izlazak iz kuće) uzela velur valjak u ruke i prefarbala ju u bijelo...
Samo iz gornje i bočnih strana nije probijala ta nepoznata crvena boje iz bijele pa sam se odlučila na tabac papir na donjoj strani
i ferro boje za noge (ajme meni, kao da sam nožem pokušavala savršeno nanijeti na kolač čvrstu glazuru u kojoj ima pijeska,
a ja vam nikad nisam bila od onih koji picajzlaju izgled slastica, glavno da je za jelo, fino i ukusno)...
Da ne bi sfušala salveticu, fino sam salvetu na gornju stranu zapeglala i sve prešla ljepilom...



Predomišljala sam se neprebrojivo puta jer je klupica isprva trebala biti u lavanda-bijeloj pa crno-lila pa itd. temi,
ali kad sam nabasala na ovu salveticu (poljskog podrijetla Wink), bila sam sigurna da je to savršen odabir jer
će klupica tako po tonovima pristajati i spavaćoj i dnevnoj sobi, a sve te boje i ja naprosto obožavam...

Za vilin-konjice sam zapela jer su mi profinjeniji od leptira, predstavljaju obnovu, životnu snagu
i osjećaj spoznaje samoga sebe koji dolazi sa zrelošću...(to sve u slobodnom prijevodu s engleskog piše na bookmarku)
Oni su mi savršeni ekvivalent za onu poznatu 'carpe diem' i trenutno sam njima opčinjena ...





I za kraj, da vas malo zbunim veličinama jer sam ja često zbunjena proporcijama predmeta...
Ovo su indijski slonići, doslovce teški kao kamen koje je tata donio s puta, a ako bolje pogledate,
obje slonice u sebi nose bebu slona, rezbrane su od neke vrste kamena, pojma nemam čime i kako, ali famozno...Shocked



Nadam se da se niste izgubili u mnoštvu slika i teksta, a opet samo jedan rad u pitanju (to je 1 klupica !) LOL
Bilo je još avantura u izradi, ali zametnula sam ih u sjećanju...
(Lakirano je Caparolovim Capacryl Satin lakom, meni je po teksturi savršen...)
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2010 u 11:19
A joj!predivno i odozdo i odozdo i iznutra!Ja da to imam bogme nebi nitko na nju smio sjest!!!smile99
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2010 u 11:22
Vidjeti ovo na Friško iz pećnice i ovdje popraćeno tekstom nije isto.
Uvijek tako zanimljivo opišeš svoje radove.
Savršeno.
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2010 u 11:28
još jedna tvoja predivna priča i predivan uradak...........divna salveta (sad ju i ja imam,hvala).......a vilin konjic i trakica oko klupice su doslovno šlag na torti.......Hug
predivno djevojčicesmile72
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2010 u 11:40
divno Kami,kako si lijepo uklopila boje.smile55
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1920212223 33>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.