Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - kami - decoupage
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


kami - decoupage

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 30313233>
Korisnik
Poruka
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2010 u 12:07
dugo me nije bilo na forumu, dugo u dekupažu, ali da će me dočekati ovako lijepa vijest nisam ni sanjala... draga kami, čestitam ti od sveg srca na završnici  fakultetskog života, na svladavanju još jedne životne prepreke!!!
Sretno!
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Linaaa View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 25 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 220
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Linaaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2010 u 14:19


ČESTITAM
Na vrh
mumica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 897
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mumica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2010 u 19:40
smile55
Na vrh
TaTjana43 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1520
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaTjana43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2010 u 20:47
moje iskrene čestitke draga!
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2010 u 23:42
Ajme, drage moje, koliko vas je Big%20smile hvala puno svima na čestitkama, svaku poručicu sam pročitala i promotrila, a nadovezat ću se na Kiki-Ko sa - Aleluja! LOL
Na vrh
Dorina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 834
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2010 u 15:53
Kami dugo me nije bilo i jako kasnim, ali kako za dobre želje nije nikada kasno još jednom i ja Č E S T I T A M na tvojoj diplomi.smile141
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2010 u 14:48

@Dorina: hvala draga, dugo stoji ta čestitka Embarrassed

Kako je Jasenka86 u dopisivanju spomenula da uči francuski, sjetila sam se ove kutijice i odlučila ju dokrajčiti za svoju jesensku swapicu...

Jesen u meni nije siva i tmurna, jesen oko mene je puna lišća toplih boja, a jeseni na meni su najdraže boje grožđa, kupina i kestena izvana i iznutra ;) Zato je takav i moj swap...Doradila sam kutijicu u nekom svom shabby glitter chic điru kad je već toliko dugo stajala (tko se sjeća stolčeka, znat će otkad, vintage Cool)... Fotka pod blicom da se podsjetimo koliko su ljubičaste i roze nijanse zeznute za fotkanje ;)


Umjesto da obložim unutrašnjost, od tkanine je procvao cvijetak za kišne dane, a umjesto leptirića, sletjeli su vilin konjici...Njih povezujem sa strpljenjem, zrelošću i neizvjesnošću o kojem na preneseni način govore zlatnom ispisani stihovi...






Kad biste stihove ubacili u google translator, skoro bi dobili refren ove pjesme grupe Elemental...Ja sam ih prevela s materinjeg na francuski uz male sugestije sa strane...igrom slučaja, u spotu je i origami (u ne baš inovativnom izdanju Tongue)...

Na poklopcu je moj prvi prvcati 2k koji sam fascinirano promatrala kako puca i kako metallic sjenilo nježno budi pukotine :D







Ispod kutijice sam zalijepila izrezak iz nekog kataloga i isprobala ModPodge za papir...
Uz kutijicu sam dodala jednu sklopivu čestitku sa nasmijanim šišmišekom i napisala Jasenki pisamce ;)



Mene je Jasenka obradovala jednom predivnom Mucha dorađenom slikom koju možete uskoro potražiti u njenoj galeriji :)
U ulozi scenografije: moja omiljena jesenska pašmina ;) (mali off: Izzy, vidi, tvoji krugovi s okvira LOL)
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2010 u 15:17
prekrasno,tako je sve lijepo uskladjeno,od izvedbe do dekoracije,cestitke kamismile99
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2010 u 15:20
Jeeee, krugoviiii!!! Ajme, sve mi je divno, nemam riječi! Do detalja razrađeno, a boje - mmmmm... Jedva čekam da vidiš to sam ja dobila u swapu, svidjet će ti se ako ništa drugo onda zbof iste palete boja! Smile I broš ti izgleda fenomenalno!
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
Linaaa View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 25 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 220
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Linaaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2010 u 18:04
Kao i uvijek oduševljena sam tvojim radovima i detaljima na njima, zar baš na svaku sitnicu moraš misliti :))

i naravno prisutna je ljubičasta koju obozavam.

Svaka čast.

:)))))))
Na vrh
Bi-Biljana View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 12 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 702
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Bi-Biljana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2010 u 19:01
smile89 prepreprekrasno!!!! nemam komentara....
Mi žene smo anđeli. Ako nam polomite krila, i dalje letimo - na metli....jer smo fleksibilne.
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2010 u 19:12
          Jako lijepo odrađeno s puno truda i utkane ljubavi.A tek opis i postupak rada, ma tu se nema šta komentirati, samo pohvale       
Na vrh
Biljana 59 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Biljana 59 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2010 u 22:06
smile71 cestitam kami, jednostavno je fantasticna smile169
Na vrh
ElzaBuba View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 19 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 576
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ElzaBuba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2010 u 22:29
Moj duboki naklon, majstorice!!!
 
I ovdje mogu samo ponoviti ono što sam ti već rekla, ne znam imaš li više mašte, osjećaja za lijepo, savršene izrade ili pjesnički opisanih etapa rada.
Sve čestitke.
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2010 u 10:16
Kao i uvijek ukusno i s mjerom.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2010 u 15:27
sarita, Izzy, Linaaa, Bi-Biljana, Gogs, Biljana59, ElzaBuba, Kiki-Ko: hvala od sveg srca na divnim komentarima, pogotovo ovi koji tvrde da sam umjerena LOL

Po provjerenom receptu, frendovima uz dopuštenje uzmem neki predmet, čuvam ga doma dok ne zaborave, preobrazim ga i onda ih iznenadim za rođendan haha Tako je ove stolce (napokon) dočekao mladi bračni par, tj. frendica kojoj sam bila kuma na vjenčanju (fotke kreativnih detalja sa svadbe uskoro u drugoj galeriji ;))
Stolci su iz starog stana frendičine bake, a iako su namijenjeni za balkon, svaki je našao koloraturno idealno mjesto u njihovom stanu...



Kako sam ih odrađivala nekoliko dana mic po mic, nakon nanošenja primera umjesto šmirglanja (jer su prekriveni medijapanom/ultrapasom ili čim već) i rižinog papira na noge umjesto boje, krenula sam peglati salvetice i na kraju sve doradila šabloniranjem...



Frendovi očekuju bebicu pa sam htjela da stolci ne budu "decentni i korektni", nego da budu skroz individualizirani i da ukomponiram osobne elemente sa svadbe...Ono što povezuje stolce (osim očite kombinacije smještaja rižinog papira i salveta) su okviri koji podsjećaju na embossing sa oznaka imena gostiju, šablona koju sam koristila i na pozivnicama, citati ispod stolaca koji su bili na zahvalnicama i bookmark oznaka za goste te njihov monogram koji sam ručno rezala za utiskivanje pa iskoristila kao šablonu (moguće da je još neki detalj zajednički, ali više ih ni ja ne mogu pobrojati haha)





Frendica voli plave nijanse, a u kombinaciji s ružičastom, plava više nije muška ;) Orhideje, ptičice i vitice simboliziraju detalje sa svadbe :)





Možda je nekom previše što uređujem stolce i sa obrnute strane, ali to je istovremeno lijepa uspomena i iznenađenje kad se stolci npr. prenose iz stana na balkon ;)



Frend je dobio svoj stolac na poklon za njen rođendan jer ona je sretna kad je on sretan ;)





Oduševio se kako sam ukomponirala boje bugarske zastave i službeni grb (tata mu je iz Bugarske, a printala sam na papir-salvetu koje sam našla kod frendičine bake). Ruže sam prvo mislila staviti pojedinačno, ali ova crvena salveta mi je savršeno zamijenila crvenu prugu (toliko sam ju zgužvano nalijepila da sam čak morala šmirglati faldice :P)...





Još se malo mučim s razmazivanjem onih glitter olovaka pa sam ovdje krenula lakirati ne vidjevši da sam prstom zamrljala rub :P





Sretna sam da su frendovi bili iznenađeni i oduševljeni, a ja sam se izguštala pri osmišljavanju i predomišljavanju kako stolce urediti.
Ovako zamotani su otišli na rođendan...

Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2010 u 16:00
Ova priča , poruke ispod stolca , decentna izrada,toliko ljubavi u svakom postupku, zavređuju samo najbolji prijatelji, nadam se da to jesu.
Ti si opet dokazala da si jedna topla kreativna i vrijedna osoba
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2010 u 16:41

prekrasno,nemam rijeci,za svaku pohvalusmile99

um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
valliSa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje valliSa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2010 u 16:58
Jako lijepa priča ispričana uz prekrasno urađene stolice....svaka čast kami smile141
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2010 u 17:45
     nakon toga      i što još više hvaliti nego        
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 30313233>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,531 sekundi.