Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Razmjena i nabavka materijala
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Razmjena salveta - komentari
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Razmjena salveta - komentari

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 48>
Korisnik
Poruka Obrnuti redoslijed
Jall View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 13 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 5
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jall Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2012 u 07:34
Pod temu slike bez komentara, stavila sam slike salveta koje imam za razmjenu,pa ako je tko zainteresiran saljem, mene bi zanimale salvete većih cvijetnih uzoraka. Pozz
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2012 u 13:49
Hitno mi treba salveta sa baby motivom ( za curicu koja se rodila) ako tko ima....u zamjenu šaljem svoje dupliće ( 3 za 1)
Na vrh
Dada31 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 19 Travanj 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dada31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2012 u 00:52
Lijep pozdrav,oduševljena sam decoupage radovima i stvarno sam sada razočarana što sam svoj hobi skupljanja salveta prije 15 godina podjelila jednoj curici prije koju godinu a kolekcija je bila zavidno velika..sad bi ja pokušala svoju umorne živce od 24 satnog posla biti SAMO MAMA povremeno opustila uz ovakve predivne ,za početak pokusne, stvari...molim vas ako koja ima koju lijepu salveticu da bi mi ako treba ili prodala ili poklonila jer uz klince ne mogu često biti po forumima ..moja mail adresa je davorkasn@hotmail.com ako imate koju viška da mi se javite...hvala vam
Na vrh
manuelam03 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 28 Ožujak 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 6
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manuelam03 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2012 u 21:26
možete mi se javiti na mail : manuelam03@gmail.com
Na vrh
SolarWindKiss View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 100
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SolarWindKiss Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2012 u 16:44
Trebaju mi salvete sa motivima radjenim u jarkim bojama i/ili jakim kontrastima, pa ako neko ima takve neka mi se javi na pp   
Na vrh
manuelam03 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 28 Ožujak 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 6
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manuelam03 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2012 u 15:07
pozdrav svima, ja sam nova na ovom forumu.
Već se duže vrijeme bavim decoupageom pa imam dosta salveta za razmjenu. Slike svojih duplih ću vam slati na mail jer nisam još skužila kako se postavljaju slike ovdje.
 
A ja sada trenutno tražim nešto sa kalama,ali u ljubičastoj, crvenoj ili tamnorozoj boji.
Na vrh
magaly View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 11 Ožujak 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 62
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje magaly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2012 u 12:51
drage moje,
 
tražim salveticu s gitarom i notama, pa ako je tko ima bilježim se :)
Na vrh
magnolija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 691
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje magnolija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2012 u 12:46
ok. hvala klara. postaviću slike šta imam, pa pm neka mi se javi tko želi da se razmjenjujemo
Na vrh
klara46 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 772
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klara46 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2012 u 11:05
isto ko i da jesi... Wink

slala sam u mostar,
danas šaljem u sloveniju...

tako da s razmjenom nema nikakvih problema...
za svaki slučaj dobro je na koveru napisati "salvete-razmjena"
(zbog carine)...

adresu na pm
i to ti je to... Smile



učiniti dobro, a zatim otići bez buke...
Na vrh
magnolija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 691
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje magnolija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2012 u 13:22
a kako funkcionira razmjena koja nisam iz hrvatske.pretpostavljam da ne bi trebalo biti problema jer dobivam koverte iz drugih država.evo danas slikam salvete i postaviću šta imam za ponuditi.
Na vrh
magaly View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 11 Ožujak 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 62
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje magaly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2012 u 12:47
Yess a možemo se i upoznati,
 
čim više korisnijih savjeta tim bolje :)))))))
Na vrh
morema View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 249
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje morema Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2012 u 11:35
magaly, u Zg tako da ih možeš uskoro dobiti. I onda na posao.
Na vrh
magaly View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 11 Ožujak 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 62
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje magaly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2012 u 09:54
Originalno poslano od člana morema morema napisao:

magaly, jučer su otišle salvete prema tebismile230
 
hvala ti draga Smile jesi u ZG ili?
 
 
Na vrh
morema View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 249
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje morema Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2012 u 07:45
magaly, jučer su otišle salvete prema tebismile230
Na vrh
magaly View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 11 Ožujak 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 62
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje magaly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2012 u 21:20
Originalno poslano od člana morema morema napisao:

Mislim da imam nešto, pošalji adresu na pp pa ti pošaljem.



poslala
Na vrh
morema View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 249
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje morema Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2012 u 20:45
Mislim da imam nešto, pošalji adresu na pp pa ti pošaljem.
Na vrh
magaly View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 11 Ožujak 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 62
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje magaly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2012 u 18:37
meni trebaju salvete s motivom lavande ako ima tko :))))
Na vrh
dorina1904 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 12 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 196
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dorina1904 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2012 u 22:53
Imam ja , ali bojim se da mi je ostala samo jedna, ako ti to nešto znači?

Na vrh
suza1801 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 03 Kolovoz 2011
Status: Offline
Bodovi: 276
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje suza1801 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2012 u 13:13
stavila sam par slika salveta koje ja nudim LOL

...Big%20smile  a ovu salvetu tražim ako neko ima za razmjenu  ...ostao mi je još samo komadić Cry



happy ...happy ... :))
Na vrh
groficalv View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 13 Veljača 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje groficalv Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2012 u 12:18
imam novijih i nesto starijih salveta, ako ste za razmjenu, javite se na mail groficalv@hotmail.com
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 48>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,279 sekundi.