Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Razmjena i nabavka materijala
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Razmjena salveta - komentari
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Razmjena salveta - komentari

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4445464748>
Korisnik
Poruka
manuelam03 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 28 Ožujak 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 6
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manuelam03 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2012 u 21:26
možete mi se javiti na mail : manuelam03@gmail.com
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Dada31 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 19 Travanj 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dada31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2012 u 00:52
Lijep pozdrav,oduševljena sam decoupage radovima i stvarno sam sada razočarana što sam svoj hobi skupljanja salveta prije 15 godina podjelila jednoj curici prije koju godinu a kolekcija je bila zavidno velika..sad bi ja pokušala svoju umorne živce od 24 satnog posla biti SAMO MAMA povremeno opustila uz ovakve predivne ,za početak pokusne, stvari...molim vas ako koja ima koju lijepu salveticu da bi mi ako treba ili prodala ili poklonila jer uz klince ne mogu često biti po forumima ..moja mail adresa je davorkasn@hotmail.com ako imate koju viška da mi se javite...hvala vam
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2012 u 13:49
Hitno mi treba salveta sa baby motivom ( za curicu koja se rodila) ako tko ima....u zamjenu šaljem svoje dupliće ( 3 za 1)
Na vrh
Jall View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 13 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 5
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jall Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2012 u 07:34
Pod temu slike bez komentara, stavila sam slike salveta koje imam za razmjenu,pa ako je tko zainteresiran saljem, mene bi zanimale salvete većih cvijetnih uzoraka. Pozz
Na vrh
klara46 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 772
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klara46 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2012 u 18:01
Originalno poslano od člana Jall Jall napisao:

Pod temu slike bez komentara, stavila sam slike salveta koje imam za razmjenu,pa ako je tko zainteresiran saljem, mene bi zanimale salvete većih cvijetnih uzoraka. Pozz


na žalost,
slike se ne vide...
barem ih ja ne mogu vidjeti... Confused  Embarrassed


učiniti dobro, a zatim otići bez buke...
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2012 u 15:11
Velika molba, dali netko ima salvete sa uzorkom, škara, konaca i tome slično. Negdje sam vidjela da je netko napravio ali ne sječam se tko, a meni sada treba za kutiju za šivanje.
Na vrh
ana_zg View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 30 Kolovoz 2012
Status: Offline
Bodovi: 3
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ana_zg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2012 u 20:20
Bok cure, evo da vam se i ja pridružim u razmjeniWink
Bavim se decoupageom u slobodno vrijeme, a svoje radove cu rado u skoro vrijeme podijelit s vama. Smile
Sad cu vam pokazati slike salvetica, pa ako je neka od vas za razmjenu neka se javi na pm.
Na vrh
klara46 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 772
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klara46 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2012 u 18:24
curke,
zna li netko gdje nabaviti (tj. kupiti) ovu salvetu?



tražim već duže vrijeme,
ali bezuspješno...
ni potraga za prodajom na fejsu nije urodila plodom...
čak ni Monart nema u ponudi...
na par profila sam pitala cure koje su radile s njom
(mislim da smo na jednom od profila pitale i jani i ja)
- al ni jedna nije htjela odgovoriti di ju je nabavila ... Confused  Unhappy

zahvalna sam na bilokakvoj informaciji, linku na webshop...


učiniti dobro, a zatim otići bez buke...
Na vrh
Julija D View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 04 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 176
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Julija D Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2012 u 08:28
Klara, žao mi je što nemam trenutno vremena da ti ja potražim, no šaljem par linkova da sama pregledaš.
 
Ovdje ih je bilo...sad više nema:
 
 
pogledaj i ovdje:
 
 
i ovdje:
 
 
..tu sam kupila 20-etak salveta i bila sam prezadovoljna. Plaćenje paypalom, i rok isporuke 14 dana.
Klara, ako nađeš - javi da se udružimo u kupovini! Sretno u potrazi!
"Život nam vraća samo ono što mi drugima dajemo." I. Andrić
Na vrh
kerber View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Siječanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 278
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kerber Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2012 u 09:09
Klara a da ju probaš  sprintati  na  salvetu  ili  ržin  papir!?!
Ako  ju  negdje  pronađeš  javi Smile
Na vrh
klara46 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 772
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klara46 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2012 u 12:35
hvala ti, draga julija, na trudu...

ove iz svetcz sam ranije već za nešto kontaktirala,
ali  su htjeli 30 eura za troškove slanja Shocked i plaćanje isključivo
putem bankovnog transfera, što je narednih 100 i nešto kn...

na ova dva druga linka ju nisam uspjela pronaći... Embarrassed

problem u printanju na salvetu je što su
bijele dosta porozne i kad se motiv zalijepi
onda je čitav na bijele sitne točkice (ili koja je već boja podloge)...
i to više nije to...
a za to kanim raditi mi ne odgovara rižin papir,
zato i jesam u potrazi baš za originalnim salvetama... Smile

možda će se konačno netko smilovati
i otkriti odakle ih naručuje... Smile


učiniti dobro, a zatim otići bez buke...
Na vrh
manuelam03 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 28 Ožujak 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 6
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manuelam03 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2012 u 13:26
Na vrh
Lily54 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 08 Kolovoz 2012
Status: Offline
Bodovi: 404
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lily54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2012 u 12:19
Htjela bih mjenjati salovete sa Jelsin, slala sa i poruku na pp ali nisam dobila odgovor ako još ima cvjetnih uzoraka rado  bih mjenjala ja imama neke iz Švedske sa motivima uskoro stavim slike.
Na vrh
Lily54 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 08 Kolovoz 2012
Status: Offline
Bodovi: 404
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lily54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2012 u 18:00
Evo upravo sam  stavila slike svojih saloveta pa koje raspoložen za razmjenu neka se javi, mene zanimaju uzorci sa ruzama i ostalim cvijećem.
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2012 u 11:25
Prve dvije slike salveta imam paketice, a druge dvije slike su po komad. Krepao mi fotic pa su slike malo losije.
Na vrh
JelenaDunja View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 26 Rujan 2012
Status: Offline
Bodovi: 1
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JelenaDunja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2012 u 23:17
Cao devojke,
 
ja sam Jelena i nova sam na forumu. Prijavila sam se prvenstveno radi razmene salveta ako ima zainteresovanih.
Malo sam citala poruke na ovu temu ali i dalje nisam bas sigurna kako da okacim slike svojih duplikate da ih zainteresovanu mogu videti. Ako bi neko bio dobar da mi objasni rado cu ih okaciti, ili mi se zaonteresovani jednostavno mogu javiti preko e-mail adrese: jelenamaki@yahoo.com
 
Pozdrav svima!
 
Na vrh
klara46 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 772
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klara46 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2012 u 07:59

u temi Galerija slika za decoupage
je video kako postaviti slike...

Smile

sretno...



učiniti dobro, a zatim otići bez buke...
Na vrh
Lily54 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 08 Kolovoz 2012
Status: Offline
Bodovi: 404
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lily54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2012 u 20:01
Maslacak7, zainteresovana saqm za salovetu pod br.1 bijelu magnoliju, ali nisam svatila da li je ona samo jedan komad?
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2012 u 14:20
Imam u paketima salvete do broja 1-8  ostalo su po jedan komad.... javi se na pp pa se dogovorimo Wink
Na vrh
Lily54 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 08 Kolovoz 2012
Status: Offline
Bodovi: 404
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lily54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2012 u 22:20
Pokušavasm da ti ti pošaljem pp ali neuspijeva ,zašto nije mi jasno možda je tvoje sanduće puno.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4445464748>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.