Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Razmjena i nabavka materijala
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Razmjena salveta - komentari
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Razmjena salveta - komentari

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45464748>
Korisnik
Poruka
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Listopad 2012 u 22:00
Ispricavam se Embarrassed evo sad je ispraznjen... 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
ovcica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: okolica Zagreba
Status: Offline
Bodovi: 543
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ovcica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2012 u 13:45
Skroz sam nova u tehnici decoupaga- pa molim one koji imaju za prodati salvete da mi se jave u pp.(tek startam sa radoma!) Hvala svima!
Život je more...
Na vrh
manuelam03 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 28 Ožujak 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 6
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manuelam03 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2012 u 14:23
Prodajem salvete po 1,5 kn, nekih je ostalo i po jedan komad. Ako vas zanima,javite mi se na mail pa vam pošaljem slike, manuelam03@gmail.com ,ako imate FB profil, nađite me Manuela Rukotvorine
Na vrh
fry00 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 24 Studeni 2012
Status: Offline
Bodovi: 1
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje fry00 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Prosinac 2012 u 10:44
da li netko ima salvetu sa tipkama klavira i violinskim ključem? ili molim info gdje bi se ista mogla kupiti (bilo je neko vrijeme na stranicama od perlice i sada više nema)

Na vrh
manuelam03 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 28 Ožujak 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 6
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manuelam03 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Prosinac 2012 u 11:51
Pogledaj u NB Hobby art, mozda oni imaju. I Chemaco
Na vrh
klara46 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 772
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klara46 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Siječanj 2013 u 18:12
Originalno poslano od člana fry00 fry00 napisao:

da li netko ima salvetu sa tipkama klavira i violinskim ključem? ili molim info gdje bi se ista mogla kupiti (bilo je neko vrijeme na stranicama od perlice i sada više nema)



misliš na ovu:


ako je to ta,
dobili su ju u NB hobby&artu,
dostupna je i u njihovom web shopu... Smile


učiniti dobro, a zatim otići bez buke...
Na vrh
butterfly :) View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2013
Status: Offline
Bodovi: 3
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje butterfly :) Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2013 u 14:29
Bok cure, nova sam u ovome... ima pitanje u vezi salvetica, da li to moraju biti baš salvete za decoupage? ili radite i sa običnim salvetama?
Na vrh
manuelam03 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 28 Ožujak 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 6
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manuelam03 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2013 u 14:50
ne moraju biti baš za decoupage, možeš bilo koje salvete, bitan je onaj gornji sloj i da ti se sviđa ;)
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2013 u 15:44
Oodgovor svima novima, salvete su enke loše, ima ih u 4 ili 5 trgovina, negdje su skuplje negdje ne, ali su inače salvete dosta lošeg kvaliteta, pa moše se printati ili salvetu gornju ako je loša - pogledati prema svijetlu, može se posprejati s lakom z a kosu. Na print se kapne voda, i ako se razljeva, loša boja, iako imam original, nije dobra boja, prvi put kad sam stavljala na platno, snijeg mi je poljubičastio, Znači za print is alvetu lošu posprejati.
Imate moju stranu i na pp pitajte što vas interesira
Na vrh
butterfly :) View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2013
Status: Offline
Bodovi: 3
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje butterfly :) Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2013 u 17:11
Originalno poslano od člana tatjanabajcic tatjanabajcic napisao:

Oodgovor svima novima, salvete su enke loše, ima ih u 4 ili 5 trgovina, negdje su skuplje negdje ne, ali su inače salvete dosta lošeg kvaliteta, pa moše se printati ili salvetu gornju ako je loša - pogledati prema svijetlu, može se posprejati s lakom z a kosu. Na print se kapne voda, i ako se razljeva, loša boja, iako imam original, nije dobra boja, prvi put kad sam stavljala na platno, snijeg mi je poljubičastio, Znači za print is alvetu lošu posprejati.
Imate moju stranu i na pp pitajte što vas interesira


hvala =)
Na vrh
cupka1705 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 25 Siječanj 2013
Status: Offline
Bodovi: 3
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cupka1705 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2013 u 16:32
Prodajem salvete po 0,80 lipa . Inače ih sakupljam pogotovo stare. Ako je netko za razmjenu ili kupnju po 0,80 kn javiti na meil.
Pozdrav
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2013 u 22:37
Za razmjenu salveta koja ih samo skupalja i ne radi s njima , kolekcionar je >Tatjana Micak, nadješ je na Fejsu.
Na vrh
cupka1705 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 25 Siječanj 2013
Status: Offline
Bodovi: 3
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cupka1705 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2013 u 13:43
Pozdrav,
Ako imate salveta za razmjenu javite na mail
cupka1705@gmail.com
Na vrh
crni petar View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 17 Veljača 2013
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje crni petar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2013 u 20:05
Pozdrav svima.Nova sam pa mi oprostite početničke pogreške.Pokušat ću stavit slike svojih salveta za razmjenu.






Na vrh
crni petar View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 17 Veljača 2013
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje crni petar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2013 u 23:25
Evo konačno sam stavila salvete za razmjenu.
Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2013 u 12:41
Molim ako netko ima salvetu sa ljiljanima za pokloniti.
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
crni petar View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 17 Veljača 2013
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje crni petar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2013 u 11:59
POZDRAV!Obavještavam vas da više nemam anđela na plavoj pozadini,bijelih magnolija i amarilisa.Stavit ću nekoliko novih kojih još imam za razmjenu.


Na vrh
Fiki View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 11 Prosinac 2011
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2792
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fiki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2013 u 01:14
Salveta imam 8 kutija...kontam se početi baviti ovime! 
Na vrh
nata07 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nata07 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2013 u 11:20
Ako netko ima salvetu sa hrvatskom zastavom ili grbom, molila bih ....
Hvala unaprijed
ako vas nitko ne voli, cvijeće će vam sigurno uzvratiti
Na vrh
Fifika View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 24 Siječanj 2014
Lokacija: Kuca
Status: Offline
Bodovi: 25
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fifika Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2014 u 13:10
Ja imam dosta salveta sa djecijim motivima npr barbie, miki maus, mini, onda medvjedici razni... Da li je neko zainteresovan za njih, ako jeste da stavljam slike?
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45464748>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.