Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Razmjena i nabavka materijala
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Razmjena salveta - komentari
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Razmjena salveta - komentari

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4243444546 48>
Korisnik
Poruka
RIDRIDRID View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 13 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 96
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje RIDRIDRID Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2011 u 13:45
Molim da mi se jave zainteresirani za razmjenu salveta na pp
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
patty View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 25 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 5
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje patty Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2011 u 19:11
Ako je netko zainteresiran za razmjenu salveta neka mi se javi na pp, pa mu pošaljem slike...
Na vrh
dorina1904 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 12 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 196
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dorina1904 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Rujan 2011 u 06:55
sajam salveta
26.9. ponedeljak
od 17.30 - 20 h
oš trnjanska u trnjanskoj 99
ulaz 5 kn
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Rujan 2011 u 01:59
 Ima li itko salvetu ili papirnatu maramicu s motivom smokve? trebala bi mi...nigdje ne mogu pronaći, a svašta sam vidjela, od gljiva, sveg povrća do šumskog voća, šljiva, grožđa na pretek, krušaka, jabuka, pa čak i šišarki, ali
 SMOKVE nigdje Unhappy
Na vrh
mikica2 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 30 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 30
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mikica2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2011 u 22:36
Drage moje tete salvete, zarazile ste me sa ovom tehnikom, ali pošto sm ja kad sam se udala svoju kutiju salveta poklonila i sad više nemam nijednu,... ah... ko bi znao da će mi jednog dana trebat...,pa vas molim da mi udjelite  koju
ako imate koju viška.
smile143

Na vrh
TaTjana43 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1520
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaTjana43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2011 u 12:27
Originalno poslano od člana mikica2 mikica2 napisao:

Drage moje tete salvete, zarazile ste me sa ovom tehnikom, ali pošto sm ja kad sam se udala svoju kutiju salveta poklonila i sad više nemam nijednu,... ah... ko bi znao da će mi jednog dana trebat...,pa vas molim da mi udjelite  koju
ako imate koju viška.
smile143



draga pošalji mi adresu na pp!
Na vrh
TinnčicaM View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 25 Srpanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 248
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TinnčicaM Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2011 u 13:09
Originalno poslano od člana frida frida napisao:

 Ima li itko salvetu ili papirnatu maramicu s motivom smokve? trebala bi mi...nigdje ne mogu pronaći, a svašta sam vidjela, od gljiva, sveg povrća do šumskog voća, šljiva, grožđa na pretek, krušaka, jabuka, pa čak i šišarki, ali
 SMOKVE nigdje Unhappy


Imaš salvete sa smokvama u chemacu, pod podjelom jesenski motivi!
Na vrh
jelena0611 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 16 Studeni 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jelena0611 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Studeni 2011 u 10:26
drage moje pozdrav,ja sam nova ovdje i u salvetnoj tehnici također a li sam puna ideja...oćre mi netko malo pojasniti kako funkcionira mjenjanje salveta ili prodaja možda?
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2011 u 16:44
21.11.2011. održat će se sajam salveta u Zagrebu, oš Trnje,Trnjanska 99 s početkom u 16,30h!
kupiti u Lumos-u , NB-u, Megacolor-u, Chemaco ili razmjenjivati ovdje na forumu
Na vrh
Ahote View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 24 Ožujak 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 8
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ahote Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2011 u 21:45
I ja bi ako netko ima ove salvetice, pogotovo ovu prvu, malih znam da ima za kupiti u Perlici ali meni trebaju velike 33x33. Please, HITNO!
Originalno poslano od člana Summer Summer napisao:






Na vrh
kikins View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 176
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kikins Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2012 u 13:35
pozdrav svima! nova sam ovde i sad ne znam sta je od ovih salveta dostpno?
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2012 u 23:58
Jelsin - jel imaš još uvijek ove salvete pod brojevima:1, 8, 13 i 22? Ja ću sutra poslikati svoje pa staviti na forum.
PozzSmile
Na vrh
suza1801 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 03 Kolovoz 2011
Status: Offline
Bodovi: 276
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje suza1801 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2012 u 10:00
pozz ...da li imaš još koju salvetu s orhidejama ...prva slika ?
Na vrh
suza1801 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 03 Kolovoz 2011
Status: Offline
Bodovi: 276
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje suza1801 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2012 u 10:11
Originalno poslano od člana dorina1904 dorina1904 napisao:


pozz dorina 1904 ...da li možda imaš još koju ovu salvetu s orhidejama ?
Na vrh
klara46 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 772
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klara46 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2012 u 19:53
ima li možda netko ovu salvetu (ili makar pola iste):



za prodaju, razmjenu... bilo koju opciju...
našla sam ih jedino kod proizvođača u Australiji,
ali naručivati od njih bi bio malo preskup sport, zbog poštarine...




učiniti dobro, a zatim otići bez buke...
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2012 u 22:12
Klara, ove salvete se više se proizvode tj, ovaj uzorak Mislim da su Ashdenove
Na vrh
klara46 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 772
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klara46 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2012 u 02:12
jesu, Ashdenove su...
gledala sam njihov katalog za 2011. i imali su ih još uvijek u ponudi...
iz kolekcije Heidi...
slične njima su Kensington mint...
al te Heidi su mi zakon,
bile bi idealne za medaljone...

zastupništvo za Europu im je u Engleskoj,
a poštarina za Hrvatsku bi došla oko 9 funti...
sve se ja raspitala ...
sve mi se čini da ću poslati meil u UK
pa čekat prvu žrtvu koja će ići u London... Wink LOL

mislila sam da je nekome možda ostao koji komadićak...

thnx...

Smile
učiniti dobro, a zatim otići bez buke...
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2012 u 22:27
mislim da, kada bi ih kupila, ovdje bi ih uspjela i prodati bez problema (naravno da bi si povratila novce). Ja sam prva koja bi uzela nekoliko. Imaj me u vidu ako ćeš kupiti a možda naručiš još neke jaakooo interesantne pa se sve prebije s poštarinom koja je stvarno visoka
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2012 u 23:45
Klara - Slažem se s Gogs - i ja bih uzela par komada.... Nikada još nisam naručivala iz vana i rado bih se priključila u narudžbu.
Da li bi mi poslala link da malo pogledam, još nisam gledala te kataloge a da ne tražim dugosmile143
Na vrh
klara46 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 772
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klara46 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2012 u 06:17
ako kaj uspijem iskemijati - javim...

link na katalog:
http://www.royalalbertpatterns.com/reference%20pages/ashdene_catalogue.pdf


Smile

hm... ne kužim kak stavit link
a da se može odmah ući odavde... Embarrassed

p.s.
gogs, sandučić ti je prenakrcan... Wink



učiniti dobro, a zatim otići bez buke...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4243444546 48>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.