Početna stranica Početna stranica > mojcvijet.com - cvijet.info > Za GOSTE Foruma
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - izvinjenje
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


izvinjenje

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
valjevka View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje valjevka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: izvinjenje
    Objavljeno: 05 Listopad 2009 u 22:36
Postovani administratori,

jako mi je zao sto je moje slanje poruke vasim clanovima shvaceno kao spamovanje sto u neku ruku i jeste....

Ja sam izdvojila sve vase clanove koje interesuje rezno cvece i aranziranje pa sam dala sebi slobodu da ih pozovem na forum posvecen aranziranju, lekcijama, svemu onome sto svakog pocetnika interesuje a nema gde takve stvari da nauci..... danasnji cvecari su skrti u pruzanju informacija i deljenju svojih tajni...na zalost....

Ja nisam ucestvovala u diskusijama na vasem forumu ali sam ga redovno posecivala sto cu i dalje raditi iako sam iskljucena.....

jos jednom se izvinjavam valjevka

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2009 u 20:51

vaše izvinjenje je primljeno i prihvaceno.

Ali u pravilima foruma je napomenito da se zabranjuje slanje spama  PP drugim clanovima, sto ste vi uradil.
 
Da ste zeljeli i bili voljni djeliti savjete to bi onda uciniti i ovdje a ne iskoristavali forum i članove.
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,125 sekundi.