Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - moj početak..
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


moj početak..

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234>
Korisnik
Poruka
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2010 u 14:05
odlično ana......ovaj (ne mogu se sad sjetiti kako se zove smile42)  za radijatore ti ja jako lijep.......smile71
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
ana_s View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 05 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 95
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ana_s Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2010 u 14:57
Originalno poslano od člana jelika jelika napisao:

jako lijepo... baš mi je drago da si se vratila, tražila sam neki dan ovu pločuod das mase a nisam se mogla sjetiti kod koga sam je vidjela
.... možda ću ti ukrast idejuEmbarrassed
samo naprijed..tu smo da dijelimo i učimo.. ;)Wink
Na vrh
ana_s View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 05 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 95
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ana_s Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2010 u 14:58
da zgodni su imam po dva od svakoga i sad mi lijepo krase radijator..imam ih još samo moram dovršiti započeto...
 
 
Na vrh
ana_s View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 05 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 95
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ana_s Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2010 u 15:26
sad sam se sjetila mojih prvih susreta sa salvetom..malo ali slatko
 
vrećice lavande u mom ormaru
 
 
 
 
ljetni tanjur s dequpage kamenima...
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2010 u 19:56
vrećice su krasne, ali ovaj tanjur s decoupage kamenjem je baš prekrasan, pravi morski štih
ANĐELKA
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2010 u 20:47
jako lijepo,ovaj tanjur s školjkama je odličan,drago mi je da si tu,po datumima vidim da te duže nije bilo,u međuvremenu sa se i ja priključila!Želim ti još puno ovako lijepih radova na tvoje i naše zadovoljstvo!Clap
Na vrh
ana_s View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 05 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 95
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ana_s Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2010 u 09:06
ma dugo me nije bilo...beba je tražila svoje i onda kad sam nekaj mogla riknuo je komp.. al sad sam tu..jurim u nove pohode ..
 
nadam se da se budemo dugo družile i lijepo mackale ;)
Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2010 u 09:14
zgodno,zgodno posebno su mi sjele one posudice za radijator Thumbs%20Up
Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2010 u 10:35
Tanjur s decoupage kamenjem mami me na more,odlična ideja,dobrodošla!
Na vrh
danci-ka View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 18 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 199
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje danci-ka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2010 u 19:27
Jako lijepo....
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2010 u 23:06
Zgodan mi je ovaj tanjur s kamenjem, al one posude za radijator-ne znam ni ja kako se ono zove (sirota nemam radijator), one su mi baš sjele
Na vrh
ana_s View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 05 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 95
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ana_s Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2010 u 11:57
evo me opet...
 
pepeljara...možda sad nebudu pušili ;)
 
 
jedna boca
 
 
ista s druge strane 
 
 
stalak za vinske boce
 
 
 
detalj 1 
 
 
detalj 2
 
 
za vodu na radijatoru...neznam kak bi to nazvala ;)
 
 
neka pločica..
 
 
 
za sada toliko.. pozdravi.. ;)
Na vrh
Felina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 534
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Felina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2010 u 13:10
smile55
Na vrh
andora2 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 16 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andora2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2010 u 21:35
 smile219flaša mi se posebno svidjela
Iskustvo je divna stvar.Omogućava vam da prepoznate grešku kada je ponovo načinite.
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2010 u 22:12
...flaša je iznimna i po obliku i po uredjenju, ali poličica za vino savršena... jako lijepo smile141
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
ana_s View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 05 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 95
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ana_s Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2010 u 10:02
hvala lijepa na pohvalama.. ;)
Na vrh
Biljana 59 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Biljana 59 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2010 u 23:05
smile141smile73smile170
smile170smile73
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2010 u 00:35
Lijepo je sve ali ona poličica za vino mi je prva liga!Thumbs%20Up
Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2010 u 09:56
stalak za boce sa vinčekom mi je broj jedan ,možda zbog vinčeka Wink
Na vrh
ana_s View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 05 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 95
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ana_s Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2010 u 10:36
Originalno poslano od člana file file napisao:

stalak za boce sa vinčekom mi je broj jedan ,možda zbog vinčeka Wink
 
lol..ima ga kod mene jako finoga..navrati..lol
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.