Početna stranica Početna stranica > Drveće, živice, palme ruže i bonsa -Forum o drveću > Egzotično grmlje i drveće
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Clerodendrum ugandense
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Clerodendrum ugandense

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 8>
Korisnik
Poruka Obrnuti redoslijed
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2014 u 14:06
Je, oporavio se, samo mu je na vrhu ostao jedan crnkast listić. Smile Da probam skratiti? Baš mi nekako takve stvari ne idu od ruke. Embarrassed Ali, probati ću, ne može mu se ništa dogoditi. Big smile
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
marta78 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 22 Lipanj 2010
Lokacija: Čakovec
Status: Offline
Bodovi: 285
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje marta78 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2014 u 17:47
Znači oporavio se od predugog puta.Možeš ovu dulju grančicu skratiti, pa s njom pod flašu i imaš dva.Moj stari će za dan dva ako bude sunca procvasti.
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2014 u 16:55
Evo moga, zahvaljujući marti78 Hug Heart
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2014 u 15:51
Originalno poslano od člana enrikova nona enrikova nona napisao:

konačno mi je uspio Thumbs Up


Bravo! smile112smile141
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2014 u 13:53
konačno mi je uspio Thumbs Up
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
stefica.n View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 09 Ožujak 2012
Lokacija: Sl.Brod
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefica.n Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2014 u 13:47
Super Nona,tako mali a već cvijeta,prekrasan je , Clap
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2014 u 12:05
Leptirići su zakon, obožavam plavo cvijeće smile71
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2014 u 11:36
Dobila sam reznice od nbjelov i evo jedna od dvije koje su mi se primile
                                             
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2013 u 14:52
prekrasna biljka Thumbs Up
morati ću malo pažljivije gledati po trgovinama Smile
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
marta78 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 22 Lipanj 2010
Lokacija: Čakovec
Status: Offline
Bodovi: 285
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje marta78 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2013 u 14:12
To je ogromno obečanje (bilo što mi srce poželi),pazi da se ne opečeš neznaš me još tako dobro!!!!!
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2013 u 13:42


Zahvaljujući Marti78 i zadnjoj vž-mđ kavici, leptirići iz njezinog dvorišta sletjeli i u moje dvorište !!

Nakon 3 i pol godine potrage i nekoliko neuspjeha sa reznicama, dobila sam 2 zakorjenjene mladice ! Marta78 uzvračam sa bilo čime kaj ti srce poželi iz mog vrta !!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
nbjelovu View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1582
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nbjelovu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2013 u 06:16
Moj stoji pored plumbaga, baš su lijepi jedan s drugim.
Uploaded with ImageShack.us
 
Uploaded with ImageShack.us
OPG 159365
http://free-st.t-com.hr/hibiskuskodnine/





Na vrh
nbjelovu View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1582
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nbjelovu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Kolovoz 2013 u 22:06
Ma super, divna je to biljcica!
OPG 159365
http://free-st.t-com.hr/hibiskuskodnine/





Na vrh
voki View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Ožujak 2007
Lokacija: Novi Sad
Status: Offline
Bodovi: 4264
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje voki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Kolovoz 2013 u 07:33
Nina i moj Clerko je od Lidije, a najmanje 20-30 reznica sam prosledio dalje, tako da se leptirko širi po našim krajevima.
život je bajka koju sami pišemo...
Na vrh
nbjelovu View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1582
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nbjelovu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Kolovoz 2013 u 16:43
Narnia, pa i ti si ovdje! Bas mi je drago!
 
Moj clero potjece od Lidije, iz tvojih krajeva, i jedna mi je od najdrazih biljaka. Ja je zovem leptiric.
OPG 159365
http://free-st.t-com.hr/hibiskuskodnine/





Na vrh
Narnia View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 18 Srpanj 2013
Lokacija: Nis
Status: Offline
Bodovi: 79
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Narnia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Srpanj 2013 u 21:38
Godinama imam ovu biljku i mogu reci da je jedna od retkih koja opstaje u mojoj kolekcijiWinksto znaci da je izuzetno laka za uzgoj.To je ogroman zbun visok sigurno 1,5m i non-stop u cvetu.Moja iskustva-ne voli direktno sunce!Na prejakom suncu blede mu cvetovi.Najbolja pozicija je sa jutarnjim suncem ili delimicno zaklonjena od najaceg popodnevnog sunca.Voda-obilno tokom letnjih meseci.Prihrana-nista posebno...sta god imate od djubriva za cvetne biljke.Sklon napadu crvenog pauka...ako listovi iznenada pocnu da zute i opadaju to je znak da ga je napala ova stetocina-upotreba acaricida resice problem.Prezimljava u prohladnoj prostoriji bez mraza(moze i u podrumu ukoliko ima barem malo svetla)S proleca treba dobro orezati biljku jer onda lepse cveta.Nadam se da sam barem malo pomogla!Smile
http://s660.photobucket.com/user/zoricavrbic64/media/DSCN7187_zpsdda29917.jpg. -
Na vrh
marta78 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 22 Lipanj 2010
Lokacija: Čakovec
Status: Offline
Bodovi: 285
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje marta78 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Srpanj 2013 u 17:52
http://www.cvijet.info/slike_cvijeca/administrator/plavo_cvijece/61702.aspx -
kod mene doljetjeli plavi leptirići
Na vrh
voki View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Ožujak 2007
Lokacija: Novi Sad
Status: Offline
Bodovi: 4264
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje voki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2013 u 10:31
život je bajka koju sami pišemo...
Na vrh
kamelia View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1016
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamelia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2013 u 22:21
MermaiDreamer,marta78,stefica.n - Hvala vam

Mermaidreamer i ja sam se začudila cvijetu,očekivala sam ga kasnije.
Na vrh
stefica.n View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 09 Ožujak 2012
Lokacija: Sl.Brod
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefica.n Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2013 u 21:22
Kamelia,predivan je Clap
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 8>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,289 sekundi.