Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Zanimljivosti o cvijeću i biljkama > Literatura o cvijeću i biljkama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Literatura o cvijeću
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Literatura o cvijeću

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 456
Korisnik
Poruka Obrnuti redoslijed
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Rujan 2007 u 13:13
Ja skoro pa redovito kupujem"moj lijepi vrt".Floru sam prije kupovala ali se,ili pokvarila ili su se druge novine poboljšale.
Nisam je ni ja toliko proučila enciklopediju  da mogu neki komentar dati,no sviđa mi se.O svemu ima nešto.Ono šta meni najviše treba su ideje,a toga ima.Sve u svemu,nisam požalila što sam je kupilasmile138
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Rujan 2007 u 22:33
Evo, budući u rukama već imam časopis - specijal"Moj lijepi vrt - Mediteranski vrt" koji je ujedno i mjesečnik...
Zanima me koje časopise vi pratite (naravno, ako da), a ima ih par na našem tržištu, koje knjige preporučujete za savjete o bilju i slično!!!
Doma smo jedno dugo vrijeme obavezno kupovali četvrtkom "Večernji list" zbog priloga "Vrt", ali u zadnje vrijeme baš i ne tako redovito.
Jeste li posjednici enciklopedije "Vrt", vjerujem da mnogi znaju na što mislim, te koliko ste njome zadovoljni?
Ja, nažalost, je nisam dovoljno proučila da bih mogla napisati  svoje mišljenje o istoj, iako je u  posjedujemo u kućanstvu!Embarrassed
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 456
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 1,578 sekundi.