Početna stranica Početna stranica > Drveće, živice, palme ruže i bonsa -Forum o drveću > Egzotično grmlje i drveće
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Dipladenia
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Dipladenia

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 444546
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2015 u 11:36
merryflower,  to je račić ili beloperona i lat. Beloperone guttata

Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
merryflower View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 12 Svibanj 2015
Lokacija: solin
Status: Offline
Bodovi: 3
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje merryflower Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2015 u 12:41
Hvala!!
Na vrh
24crogirl View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 13 Ožujak 2012
Lokacija: Zg
Status: Offline
Bodovi: 59
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje 24crogirl Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2015 u 20:57
hello,imam reznicu,ali sto sada dalje s njom?za sada mi je u casi s vodom,ima i 3 cvijeta
Na vrh
Sunlight View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 14 Lipanj 2014
Lokacija: BiH
Status: Offline
Bodovi: 147
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sunlight Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2015 u 21:48
Jako ju je tesko razmnoziti reznicom, jednom otkinuta reznica jako brzo propada, pa je  najbolji nacin razmnozavanje dipladenije da se vitica zatrpa zemljom a ostavi vrh van zemlje i kada se zakorijeni samo cviknes viticu da je odvojis od maticne biljke i tako dobijes novu biljku. 
Najbolje je da zamolis nekoga ko ima ovu lijepu biljku da ti je na taj nacin zakorijeni. 
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2015 u 07:59
24crogirl, na moje veselje prošlu jesen sam uspjela uzgojiti dipladeniju iz reznice koja je imala "petu". Moj prijedlog je da otkineš sve cvjetove, zapikneš u zemlju, zaliješ umjereno i staviš u kuću na toplo dok ne dođe sunce...onda može i van ali u hlad... pazi da ti uvijek bude umjereno vlažna zemlja. Držim ti fige.
Na vrh
kacunak View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Kolovoz 2013
Lokacija: BiH
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kacunak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2017 u 10:10
Evo ja iščitah cijelu temu, pa me sada ludo zanima šta je nakon ovoliko vremena bilo sa Bebolininim vjenčićem na ulazu?
Bebolinaaaa, javi nam!

Dipladeniju sam dobila kao mali pelcer, držim je vani od polovine ožujka/marta, već 4 mjeseca je imam, sporo raste lišće ali juče ugledah mali pupoljak :-)
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 444546
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,197 sekundi.