Početna stranica Početna stranica > Drveće, živice, palme ruže i bonsa -Forum o drveću > Egzotično grmlje i drveće
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Dipladenia
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Dipladenia

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2930313233 46>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Monna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
3. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Pozega
Status: Offline
Bodovi: 2376
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2013 u 23:45
smile42....pa ja vise necu imati gdje kavu popiti na ovoj mojoj terasici-balkonu, a tako je lani djelovao velikWink
pozdrav iz Zlatne doline
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2013 u 00:00
Originalno poslano od člana Monna Monna napisao:

smile42....pa ja vise necu imati gdje kavu popiti na ovoj mojoj terasici-balkonu, a tako je lani djelovao velikWink
Ovo mi je poznatosmile61
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
stefica.n View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 09 Ožujak 2012
Lokacija: Sl.Brod
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefica.n Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2013 u 12:29

još ove godine dajem joj šansu,kupila sam je
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2013 u 12:42
steficaHug baš ti je slatkicaSmile
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2013 u 18:24
Šarena ljepoticaThumbs%20Up

još sam jako malenaEmbarrassed
 

TrioTongue bijela, crvena i roza
 

Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
Monna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
3. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Pozega
Status: Offline
Bodovi: 2376
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2013 u 16:58
preslatke suThumbs%20Up
pozdrav iz Zlatne doline
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2013 u 18:35
Evo još jedna bijela damica od formataSmile
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2013 u 18:47
Dobar ti je format zdravo i lijepo,a sada samo cvijet
"Mića rožica" sa otoka Krka - Omišalj
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2013 u 06:08
Bebolina divne su ti, ja ih već godinama kupim i uvijek baš kao i Štefica izgubim zimi. Bljak.

Štefi nasmijala si me do suza jutros, ja sam sebi čvrsto obećala da ju ove godine neću više kupovati... i naravno da jesam. Isto to sam sama sebi utješno rekla.... još ove godine joj dajem šansu.

Shvatila sam da sam glupa što ju unesem tako rano u kuću... već u 10 mj. Ima kod mene jedna susjeda koja svoju mrtvo ledeno ostavi vani na nedaćama skroz do minusa i snijega i prasica joj još i cvate u takvim uvjetima. Odlučila sam da ću tako i ja ove godine, da što više skratim period boravka u zatvorenom, jer mi uvijek preživi od 10- 3 mj i onda taman kad treba krenuti van... krepa Confused
belica,zagreb
Na vrh
MermaidDreamer View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 10 Prosinac 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 343
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje MermaidDreamer Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2013 u 08:44
Stigla meni jedna ljepotica. Crvena :), jeij
Hvala Bebolina

Idem joj sada pripremiti cipelice. Kako krasna biljka. Moja prva mandevilla u životu.
Nikada ga nije bilo, nikada ga neće biti, a još malo ga ima.
Na vrh
Vlatkich View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 04 Svibanj 2012
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 262
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Vlatkich Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2013 u 11:56
Predivne su!!!! Jedva čekam da moje procvatu, ali sve mi se čini da me čeka još duuugo do prvih cvijetova...
 
MermaidDreamer, želim ti puno uživanja u 'tvojoj prvoj mandevilli' smile57
Think green, dream in colours!





Varaždin
Na vrh
MermaidDreamer View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 10 Prosinac 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 343
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje MermaidDreamer Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2013 u 14:15
Hvala, Vlatkich
Presretna sam jer je to stvarno krasna i velika biljka


nije da se vidi dobro i nije još na svome mjestu, radim joj lojtrice iliti skaline. Ovo mjesto je samo privremeno, kao i ova žuta vrečica .
Nikada ga nije bilo, nikada ga neće biti, a još malo ga ima.
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2013 u 14:35
Ni list joj se nije zgužvao u transportu...yeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeesmile126
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2013 u 19:19
Originalno poslano od člana belica belica napisao:

Bebolina divne su ti, ja ih već godinama kupim i uvijek baš kao i Štefica izgubim zimi. Bljak.

Štefi nasmijala si me do suza jutros, ja sam sebi čvrsto obećala da ju ove godine neću više kupovati... i naravno da jesam. Isto to sam sama sebi utješno rekla.... još ove godine joj dajem šansu.

Shvatila sam da sam glupa što ju unesem tako rano u kuću... već u 10 mj. Ima kod mene jedna susjeda koja svoju mrtvo ledeno ostavi vani na nedaćama skroz do minusa i snijega i prasica joj još i cvate u takvim uvjetima. Odlučila sam da ću tako i ja ove godine, da što više skratim period boravka u zatvorenom, jer mi uvijek preživi od 10- 3 mj i onda taman kad treba krenuti van... krepa Confused
@belicaHug ima jedna "kvaka" kod njihovog uzgoja a to je da je s prvim jesenjim zahlađenjem prestaješ zalijevati, da je s prvim hladnim danima spremiš na sigurno sa potpuno zasušenom zemljom. Tijekom zime je samo nekoliko puta sasvim malo zali da preživi i dobro odmori, a kad je s toplijim danima proljeća staviš van, tada započni s češćim (škrtim) zalijevanjem sve dok ne vidiš mlade izboje. Ona ti ima skladište za vodu u svom korijenu,Embarrassed a ako joj je korijen stalno vlažan, biljka garant ugiba.
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
MermaidDreamer View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 10 Prosinac 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 343
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje MermaidDreamer Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2013 u 23:10
Originalno poslano od člana bebolina bebolina napisao:

Ni list joj se nije zgužvao u transportu...yeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/emot177.gif" height="54" width="60" align="absmiddle" alt="smile126" />


Došla je bez ikakve štete. Svaka čast Bebolina.
Sada je unutra (kiša i sl, hladno), ne bi voljela da jadna nadrapa zbog vremena.
Nikada ga nije bilo, nikada ga neće biti, a još malo ga ima.
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2013 u 00:15
@M.D. samo je ne zalijeva dok se supstrat potpuno ne zasuši, a ta temperatura vani joj neće smetatismile73
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
vijolica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 1265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vijolica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2013 u 00:21
Pozorno pratim sve savjete jer moja ima jako dobar razlog da mi duuuugo potraje!
Bebolina
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2013 u 00:34

@vijolicaHug fotni nam je da je vidimosmile73

Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
vijolica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 1265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vijolica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2013 u 00:36
Hoću,hoću kad uhvatim vremena!
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2013 u 00:51
Originalno poslano od člana vijolica vijolica napisao:

Hoću,hoću kad uhvatim vremena!
Dogovorenosmile78
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2930313233 46>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.