Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Vrtno cvijeće
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Vrtno cvijeće
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Vrtno cvijeće

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3536373839 43>
Korisnik
Poruka
Silvy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 28 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2406
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Silvy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2012 u 02:50
Triša,pogledaj malo
ovdje

Koliko znam korijenko je rekla da je posije vani, pa presadi (razrijedi), a i sama joj se rasije, ili sakupi sjeme za drugo proljeće.Može se i osušiti za suhe cvjetne aranžmane.Ja je još nisam posijala (čekam kišu), ali izgleda da ću morati.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2012 u 09:03
Hvala Silvy, nisam znala pod što tražiti, ali evo dobila sam uz tvoju pomoć neke informacije.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Stonka View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 31 Ožujak 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 124
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Stonka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2012 u 02:26
Molim za pomoć iako nisam sigurna da li sam pogodila topic. Naime interesira me ima li itko iskustva s brovalijom (browallia ) kupila sam sjeme na ebayu prije dva dana posijano, u isčekivanju da nikne . Nisam sigurna s obzirom da sam je na netu pronašla i u teglicama i vrtovima pod koje bilje spada balkonsko ili vrtno te ima li itko iskustva s uzgojem . Hvala.
Na vrh
JEKA FRA View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 710
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JEKA FRA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2012 u 12:36
JELENA FRANIC
Na vrh
Baka Bea View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 19 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2451
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Baka Bea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2012 u 09:41
Originalno poslano od člana maya maya napisao:

Ne znam da li sam na pravom mjestu,ni da li se radi o vrtnom cvijecu,ali ne mogu naci ni jedno mjesto da postavim ovo pitanje.Ako mjesto nije dobro molim administratore da post premjeste ili obrisu.Dakle kupila sam sjeme ukrasne rize,moze li mi ko reci sta o toj biljci? www.semenarna.si/podrobnosti-artikla-pridih-azije-v-vasem-vrtu/category/pridih-azije-v-vasem-vrtu/article/okrasni-riz-black-madras-oryza-sativ


Na slici djeluje vrlo egzotično svojim crnim vlatima, a takve su biljke "in". Uzgaja se kao jednogodišnja. U pošiljci tek nekoliko klijavih sjemenki,mlade biljčice je stalno nešto jelo, puževi ili kakve druge beštije nisam uspjela ustanoviti, a na kraju ih je ubila suša. Možda ćeš ti imati više sreće, maya.


Na vrh
JEKA FRA View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 710
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JEKA FRA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2012 u 13:05
JELENA FRANIC
Na vrh
JEKA FRA View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 710
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JEKA FRA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2012 u 13:06
viburnum opolus meni medu najdrazim grmovima
JELENA FRANIC
Na vrh
huskybucka View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 20 Kolovoz 2010
Lokacija: VelikoTrgovišće
Status: Offline
Bodovi: 234
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje huskybucka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2012 u 20:42
Moze mi netko pomoci s trazenjem imena i gdje i kako se kupuje to cvijece..
Po skoro svim dvoristima vidam roze grmice, kao za kamenjare,,,
Kako se zove to??
Na vrh
dado_84 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Srpanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dado_84 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2012 u 21:14
Originalno poslano od člana huskybucka huskybucka napisao:

Moze mi netko pomoci s trazenjem imena i gdje i kako se kupuje to cvijece..
Po skoro svim dvoristima vidam roze grmice, kao za kamenjare,,,
Kako se zove to??


phlox subulata?
Spasimo Hrvatsku kupujmo domaće!
Na vrh
huskybucka View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 20 Kolovoz 2010
Lokacija: VelikoTrgovišće
Status: Offline
Bodovi: 234
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje huskybucka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2012 u 09:46
Originalno poslano od člana dado_84 dado_84 napisao:


Originalno poslano od člana huskybucka huskybucka napisao:

Moze mi netko pomoci s trazenjem imena i gdje i kako se kupuje to cvijece..
Po skoro svim dvoristima vidam roze grmice, kao za kamenjare,,,
Kako se zove to??
phlox subulata?


Cini mi se da je
Hvala
Gdje to kupiti?
Dal ima sjeme ili?
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2012 u 13:00

Ima ga svagdje - vrtni centri, Bau.....
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
huskybucka View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 20 Kolovoz 2010
Lokacija: VelikoTrgovišće
Status: Offline
Bodovi: 234
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje huskybucka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2012 u 13:17
Originalno poslano od člana Anastazija_ Anastazija_ napisao:

Ima ga svagdje - vrtni centri, Bau.....





Hvala, zavirit cu
Na vrh
snupy View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 30 Travanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 1
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje snupy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2012 u 12:52

prije sam imala određene vrste cvijeća koje su mi bile najnaj ,ali s vremenom sam zavoljela puno toga jer svaki cvijet je prekrasan na svoj načinEmbarrassed

Na vrh
Cojle View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 07 Ožujak 2011
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 19
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cojle Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2012 u 21:45
Ja bih pitala jedno blic pitanje.
Sta se radi nakon sto cvijet narcisa i tulipana (Lale) prodje tj. otpadne. Da li se nekako sijece da izraste drugi ili...
+ pas mi je odgrizao lalu do pola (zajedno sa cvetom) i sad je taj najvisi dio stabljike pobijelio/ Kako da se vrati u prijasnje stanje?
Na vrh
janette View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 45
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje janette Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2012 u 13:18
Potrebna mi je pomoc!! Kako se zove ova biljka lijevo, sa vecim listovima? Ako moze ukratko nacin uzgoja i sta ona voli, odnosno sta joj smeta... Ako ima na forumu otvorena tema o ovom cvijecu, zamolila bih za link. Hvala

Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2012 u 13:21
Janette ovo je Hosta.Evo imaš ovdje link,pa malo pročitaj o njima.

http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=1742
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
janette View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 45
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje janette Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2012 u 13:37
Brzi ste... hvala puno!!!
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2012 u 13:41
Nema na čemu! Ovdje smo da pomognemo jedni drugima!
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
Božica-baka View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 03 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 193
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božica-baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2012 u 07:52
i moje trajnice cvatu li ga cvatu
Na vrh
Božica-baka View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 03 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 193
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božica-baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2012 u 07:52
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3536373839 43>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.