Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Vrtno cvijeće
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Vrtno cvijeće
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Vrtno cvijeće

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 43>
Korisnik
Poruka
Stela View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 20 Kolovoz 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 17
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Stela Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2008 u 14:45

puno hvala!

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2008 u 15:01
Stela   HelloBravo
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2008 u 18:30
Pozdrav Steli!!!!Clap
 
 
 
Nešto se mislim da na jednom mjestu tj. na jednoj temi napišemo samo kratko, u obliku obavijesti  da je vrijeme za sadnju ili sijanje neke vrste vrtnog cvijeća....one vrste koje su uobičajene iz godine u godinu..... 
 
 
Npr.    vrijeme je za sadnju mačuhica....Confused.....(dalje mi ne pada na pamet ništa )
 
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2008 u 18:52
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2008 u 19:11
....manči pošla na osto..... đe je Franjica sa onim antisklerinom?....Wacko
Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2008 u 20:06
.....ovaj topic bi trebao dati svima na znanje ca se svaki mjesec  more i treba sijati.....ima jako puno interesantnih tema, ali je  prava dzungla, na mnoge slucajno zapnemApprove
Čips - umjetnost prodavanja jednog krumpira po cijeni cijelog kilograma
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2008 u 21:01
....ja slučajno zapnem....onda slučajno zaboravim....smile48
Na vrh
gentian(a) View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 119
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gentian(a) Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2008 u 19:21
Originalno poslano od člana marakuja marakuja napisao:

[QUOTE=andrea01]Ova dva grma su mi jako zahvalni u kamenjari, predivno izgledaju uz procvjetale cvijetiće tijekom svibnja...


Bok Andrea, zanima me samo kako se zove ovaj grmić sa narančastim cvijećem, gdje se može nabavit, kada cvjeta i kako se održava u kontinentalnim krajevima? HVALA Smile


Ova trajnica se zove Helianhtemum i oko nje nemaš previše posla, možeš prihranit u fazi cvijetanja i to je to!
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2008 u 18:40
I ja sam ovdje od danas. Pokušat ću odgovoriti na pitanje vezano za dipladeniju.
Imam je od svibnja i mnogo sam čitala o njoj. Uglavnom, osnovno je - ne voli mnogo vode - ja je zaljevam svaki drugi dan.
Držim je na mjestu gdje ima direktno sunce pola dana (jutarnji sati).
Vrlo brzo raste. Njene brojne izdanke prikraćujem i raste mi jako žbunasto.
Nešto mi manje cvjeta (pretpostavljam zbog prikraćivanja), ali se nadam da će slijedeće ljeto kad je "ostavim na miru" obilno cvasti.
 
Stavila bih sliku - ali ne znam :(
 
 
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2008 u 21:51
Thumbs%20UpPročitaj što smo pisali tu, vidjet ćemo dalje ako se ne snađeš.
<>http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=87
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Fermina-Daza View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1594
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fermina-Daza Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2008 u 23:04
Dobro došla, hoya, u društvo cvjetoljubaca.smile75
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2008 u 08:53
U dobru vas našla Big%20smile
Nova sam u ovom forumu, ali su mi biljke, cvijeće i priroda melem za dušu.
Danas se mučim staviti sličice. Trudim se - možda uspijem !
Na vrh
Nana View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2008
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 332
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2008 u 09:09
Dobro nam došla Hoya u ovaj cvjetni rajsmile73
Ma ne sumnjam, sigurno ćeš uspjeti!
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2008 u 13:25

Ajme hoće li uspjeti !? Evo moje dipladenije !!!

Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2008 u 14:03
uspjela si Smile
 
dobro nam došla
Na vrh
Vlatka View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 11 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 49
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Vlatka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2008 u 13:44
Hvala Nekome tko mi je poslao sjeme, vjerojatno cinija a nije se potipsao!! Trazila sam kojekakvo sjeme na privatne poruke a sad mi malo bez veze jer ne znam tko mi je poslao!! kako god, PUSA VEL'KA :)
Na vrh
Željka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 424
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2008 u 15:00
Nekako mi najljepše vrtno cvijeće Anemone, ovih dana sam jako zaljubljena u njih, prepune su cvijeta sad kad je skoro sve ocvjetalo, visok i razgranat grm, nježna boja...

Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2008 u 16:42
Kak se one razmnožavaju?
Na vrh
Željka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 424
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2008 u 17:29
Imaju neke gomoljiće ali ja jednostavno odvojim jedan dio grmića s korjenom i tako je množim, lako se primi i brzo raste ako je na povoljnom mjestu... Ako si zainteresirana rado ću ti poslati jedan mali grmić .
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2008 u 17:55
A kad bih ja bila zainteresirana, dli bi mogao koji gomoljčić, ili jedna s korjenčićem.smile79
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 43>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,563 sekundi.