Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Vrtno cvijeće
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Vrtno cvijeće
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Vrtno cvijeće

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 43>
Korisnik
Poruka
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2009 u 09:14
Baka Bea pa Vi imate sve ono što ja želim bijele kukurjeke imam i ja (možete pogledati fotografiju u "Moj gradski vrt" tu na forumu) ali za ove druge sam vrlo zainteresirana. I dobro je Shasha na kavi u Varaždinu rekla da posjeti k Vama "ne završavaju dobro". Zanima me cijena.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2009 u 09:31

Baka Bea,pa znaš da se šalim,nema tu pravih,opasnih,dvoboja,samo razmjena mišljenjasmile79.

Gle sad Tiju,opet bu ispalo da sam nekaj loše rekla(ja se samo ispričavam i ispravljamConfused).To je bilo u pozitivnom smislu,mislim u negativnom za moj novčanik i MM kad vidi koliko toga nosimShockedi onda muku mučim kud to sve posaditiLOL.No sreća da idem busom pa ne mogu previše toga natrpati .Zato stalno pratim kad bu nova kava da opet nešto lijepo i neobično donesem domaEmbarrassed

Ok,nebum se više ispričavala da opet nešto krivo ne velim.Drage moje,koliko volim sve vrste i podvrste cvijeća toliko volim i sve vasHug
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2009 u 09:48
Pa naravno da nije dobro dok kupiš i onda neznaš kud sa svom tom ljepotom i onda imaš slatke brige i tako to. Ne ljuti se Shasha ništa loše nisam mislilasmile161
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2009 u 09:55
Kako da se ja na bilo koga od vas naljutimHug
smile79
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2009 u 10:02
Hvala Shasha
Na vrh
Baka Bea View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 19 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2451
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Baka Bea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2009 u 14:56
A drage moje, ovo naše dopisivanje mi je uljepšalo dan, od srca sam se nasmijala. I mene muče iste brige. Baš sam objasnila Tiji. Odlučim ove godine ništa novo, onda mislim 'samo malo', i uz silne limite završim na 85 novih vrsta i x podvrsta. Kako bi tek bilo da se nisam suzdržavala. Sve načičkano kutijicama, teglicama, a da stvar bude još gora, stiže katalog pred vrata od firme kojoj sam vjerni kupac od 1995. Kad vidim kak su ljudi poslovni i pažljivi, kak mogu ništa ne naručiti. Upravo se guštam uljepšati si ovaj tmurni dan, da bar malo zaboravim groznu stvarnost koju gledamo na TV, ranjenu djecu i očajne ljude s jedne strane i rusku bezobraštinu kak se smiju u lice cijelom svijetu. Ali ako veće i pametnije glave koji su za to plaćene ne mogu to riješiti, kako ću ja. Uljepšati ću svijet onako kako mogu i znam, idem napraviti novi popis, bit će bolje. Shasha jesi li još uvijek zainteresirana za onu Acyphilu aureu?
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2009 u 15:22
Baka Bea vidim ja da ćemo se mi dvije jako družiti.
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2009 u 15:58
Baka Bea ne mogu pratiti na svim temama što sve imaš, što sve voliš... Ajde otvori svoju temu, molim te!
Malo sličica i ovi tvoji predivni kometari ... smile143
Tvoje iskustvo bi mnogima od nas pomoglo!
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2009 u 16:04

Ova mi tema već danima osvježava dan. Nitko ne bi kupovao, ali svi kupuju, ja prva. Netko voli trajnice, netko, one druge, ima i onih koji vole samo paradajz , samo ne znam dali sijati, saditi ili papati. smile96osobno obožavam paradajz na sve načine. Idemo u šoping, ali završavamo u rasadnicima, kupujemo kao fol nešto, a puna kolica sjemenja, cvijeća, lukovica, pa tako neki sakupe preko 85 vrsta, podvrsta ili slično.

Vjerovali ili ne srce mi je ovolikosmile86kad se samo priča o cvijeću, i ne samo o cvijeću, vesele me i voćke i stabla i povrća, čak i najobičnija trava kad iz nje izviruju tratinčice. Ne dvojim svaki je hobi za onog tko se s njim bavi najljepši, ali ljudi koji vole cvijeće i njime se bave ipak su nekako posebni.

RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2009 u 10:48
Originalno poslano od člana Baka Bea Baka Bea napisao:

A drage moje, ovo naše dopisivanje mi je uljepšalo dan, od srca sam se nasmijala. I mene muče iste brige. Baš sam objasnila Tiji. Odlučim ove godine ništa novo, onda mislim 'samo malo', i uz silne limite završim na 85 novih vrsta i x podvrsta. Kako bi tek bilo da se nisam suzdržavala. Sve načičkano kutijicama, teglicama, a da stvar bude još gora, stiže katalog pred vrata od firme kojoj sam vjerni kupac od 1995. Kad vidim kak su ljudi poslovni i pažljivi, kak mogu ništa ne naručiti. Upravo se guštam uljepšati si ovaj tmurni dan, da bar malo zaboravim groznu stvarnost koju gledamo na TV, ranjenu djecu i očajne ljude s jedne strane i rusku bezobraštinu kak se smiju u lice cijelom svijetu. Ali ako veće i pametnije glave koji su za to plaćene ne mogu to riješiti, kako ću ja. Uljepšati ću svijet onako kako mogu i znam, idem napraviti novi popis, bit će bolje. Shasha jesi li još uvijek zainteresirana za onu Acyphilu aureu?
 
Baka bea ja jednostavno moram ovo prokomentirati...85 novih vrsta!!!smile93Šta se vi kupili zemljište do vas??? Pa ti si stvarno posebna, ali stvarno takav se čovjek treba roditi da tako živi za cvijeće...
I Bogu hvala da si s nama i dijeliš nam to bogati iskustvo.
Eh da sjetila sam se da te moram nešto pitati...ona koraljna zvončika ....da li bi se ona mogla smrznuti...stoji mi u tegli na terasi zajedno sa vrijeskom. Vrijesak izgleda super a ona tako jadno, čini mi se da se smrzlaCry
Na vrh
Baka Bea View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 19 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2451
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Baka Bea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2009 u 11:59
E da mi je veće zemljište? Ovako su neke biljčice 11 km od mene, pa što preživi, preživi, kad namolim MM on me vozi. Prije 8 godina smilila se jednim našim prijeteljima (onome koji voli paradajz i njegovoj mladoj vrijednoj ženici), jer sam svima 'uši probila' da sam ja 'Ivan bez zemllje' i ako vide jednu ludu ženu da sadi biljke po savskom nasipu da ću to biti ja, pa su kupili veliku oranicu i dali da se 'razbahatim po njoj'. I oni vole biljke pa nam je to i društveni život. Eto, naučila sam nešto. Kako ono piše i Bibliji: "Kucaj, otvorit će ti se." Uvijek ima negdje neka dobra dušica.
Za koraljne zvončike se ne moraš bojati, one se smrznu, malo se objese, ali čim se otope već se dignu. U proljeće će potjerati novo lišće, onda samo trebaju malo kozmetike, otrgniti suhe listove, a ako zaboraviš onda niti to. Poz..
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2009 u 12:55
Originalno poslano od člana Baka Bea Baka Bea napisao:

E da mi je veće zemljište? Ovako su neke biljčice 11 km od mene, pa što preživi, preživi, kad namolim MM on me vozi. Prije 8 godina smilila se jednim našim prijeteljima (onome koji voli paradajz i njegovoj mladoj vrijednoj ženici), jer sam svima 'uši probila' da sam ja 'Ivan bez zemllje' i ako vide jednu ludu ženu da sadi biljke po savskom nasipu da ću to biti ja, pa su kupili veliku oranicu i dali da se 'razbahatim po njoj'. I oni vole biljke pa nam je to i društveni život. Eto, naučila sam nešto. Kako ono piše i Bibliji: "Kucaj, otvorit će ti se." Uvijek ima negdje neka dobra dušica.
Za koraljne zvončike se ne moraš bojati, one se smrznu, malo se objese, ali čim se otope već se dignu. U proljeće će potjerati novo lišće, onda samo trebaju malo kozmetike, otrgniti suhe listove, a ako zaboraviš onda niti to. Poz..
Sjetila sam se poslije da si spominjala neko zemljište i negdje...dobro da još uvijek ima dobrih ljudi. A za zvončiku si me utješila...gledam je svaki dan i tako mi je bilo žao...ali dobro da nije uvenula... a što se tiče kozmetike to se ništa ne brini to je najmanje što mogu za nju učiniti kada je tako zahvalan cvijet.Tongue
Hvala na odgovoru
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2009 u 13:59

Joj sad sam se nečega sjetila. smile96

Prije par godina MM, MPK i MPS su me htjeli iznenaditi s onim što ja dugo želim, a nemam.  Na rođendan su mi kupili 4 željezna stupića i 2 – 3 m plastificirane žice za kompostanu.

Kad su prijatelji to čuli popadali su od smijeha. smile96Oni kupuju parfeme, cvijeće, ali to – smile135

Bilo je i meni smješno jer mi je bilo jasno da to ne govori o njima – nego o meni.smile158 Oni znaju što ja volim.

Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2009 u 14:45
Zato je tebi bila najbolja pšenica kad imaš svoj kompost, ajde ti to slikaj pa da patentiramo.
život je more
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2009 u 15:30
http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=2178&KW=kompo&PN=3 
 
 
Moš' mislit patenta Wink
 
Je tako da je lijepi poklonsmile96
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Baka Bea View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 19 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2451
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Baka Bea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2009 u 18:46
Hoya, ja dobila od MM lampu za biljke u stakleniku, sretna ko
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2009 u 18:50
a sad tak sretna stavi popis biljaka koje imaš Baka Bea Wink
Na vrh
josipa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Prosinac 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 992
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje josipa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2009 u 19:01
meni su božuri na prvom mjestu a onda ruže.
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2009 u 19:04
Originalno poslano od člana Baka Bea Baka Bea napisao:

Hoya, ja dobila od MM lampu za biljke u stakleniku, sretna ko
 
Eto, nas male stvari čine sretnima.smile58
Kupimo mi je i kosilicu..., ali ipak on s njom kosi više nego ja. Ying%20Yang 
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2009 u 19:05
Originalno poslano od člana hana hana napisao:

a sad tak sretna stavi popis biljaka koje imaš Baka Bea Wink
 
Ajde Baka Bea, ajde ...
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 43>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.