Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Sukulenti i kaktusi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - kolekcionari kaktusa!!
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


kolekcionari kaktusa!!

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 9101112>
Korisnik
Poruka
Miss M. View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Svibanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 603
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Miss M. Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2013 u 14:17
Bravo Glikice pa samo ti imaš  dovoljno kapitalaca za izložbu.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2013 u 14:34
Ja nemam tako velikih kaktusa kao Glikica ali ovo su moji













a ovo mi je jučer uskočilo u kolicaWink






Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2013 u 14:37
Hvala Miss M, stvarno ih imam, ali to znači i da imam 100 godina, dok su takvi i toliki LOL.

Ajde i ti svoje postroji i pokaži, znam da ih imaš.......Osim toga, znam da je i tvoja želja da imamo temu kolekcija, ali samo naših kolekcija. 
A ima ovdje naroda sa krasnim kolekcijama, pa s toga pozivam sve da se pokažu i da se divimo, komentiramo, pitamo.....what ever....
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2013 u 14:37
Ma bravo MK, možda nisu tako veliki, ali ih imaššššššššššš......
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
Miss M. View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Svibanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 603
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Miss M. Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2013 u 15:28
Na vrh
tekel View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 15 Kolovoz 2013
Lokacija: Zg
Status: Offline
Bodovi: 112
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tekel Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2013 u 16:42
evo i mojih
http://s1003.photobucket.com/user/tekel_photo/media/kaktusi/DSC06814.jpg. -
Na vrh
ivana000 View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 03 Srpanj 2013
Lokacija: Virovitica
Status: Offline
Bodovi: 60
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivana000 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2013 u 21:47
auuu Tekel, svaka čast! divno ih je vidjeti ovako sve na okupu Smile
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2013 u 11:53
moja kolekcija se pojačala za ovo:


Uploaded with ImageShack.us
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2013 u 13:06
Lijepo si se ponovilaTongue
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2013 u 13:16
Međimurci, hahahaaaa !
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2013 u 13:18
Originalno poslano od člana Glikica Glikica napisao:

Međimurci, hahahaaaa !


Zato ja imam SlavonceWinkLOL
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
macan View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 08 Listopad 2013
Lokacija: Pula
Status: Offline
Bodovi: 9
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macan Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2013 u 11:41
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2013 u 11:47
Macane,dobro došao u naše bockavo društvosmile183
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
macan View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 08 Listopad 2013
Lokacija: Pula
Status: Offline
Bodovi: 9
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macan Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2013 u 12:02

Da vas ukratko upoznam i sa svojom kolekcijom. imam ih nešto i po dvorištu ali to drugom prilikom.

</a>
http://s754.photobucket.com/user/lmacan1/media/DSC02351.jpg. - </a>
http://s754.photobucket.com/user/lmacan1/media/bd90653f-107d-45db-806a-dd0eddfe09fb.jpg. - </a>
http://s754.photobucket.com/user/lmacan1/media/DSC02354.jpg. - </a>
Pozdrav i tebi mali kaktus, naravno i ostalima.
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2013 u 13:51
Macane, dobro došao u naše društvo. Bome imaš dobru kolekciju. Jel to neki staklenik imaš ?
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
macan View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 08 Listopad 2013
Lokacija: Pula
Status: Offline
Bodovi: 9
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macan Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2013 u 22:34
 Glikica hvala na dobrodošlici, a ovo možemo nazvati i staklenik, nekih deset kvadrata od ove zime bit će prenaseljen jer ovo kaktus ludilo se užasno brzo širi.
U izradi je nešto malo veći  ja se nadam i ljepši ali završetak ovisi o proračunu.
http://s754.photobucket.com/user/lmacan1/media/25de1773-1641-404f-b57c-c6d9cb3a14f1.jpg. -
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2013 u 08:13
Svaka čast !
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2013 u 13:08
Originalno poslano od člana Glikica Glikica napisao:

moja kolekcija se pojačala za ovo:


Uploaded with ImageShack.us


Svaka čast !!  Je si to ti bila kod čika Janka ??
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2013 u 13:12
Macan, dobro nam došao !!  Predivnu kolekciju imaš, za staklenik .....smile211, skidam kapu i držim fige da sjedne financijska konstrukcija na pravo mjesto !!  A za "kaktus ludilo" , prava istina, širi se i drži, gore nego ptičja gripa ! I hvala bogu kaj za ovo ludilo ima lijeka !!  Još više kaktusa !!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2013 u 13:19
Originalno poslano od člana Pinus Pinus napisao:




Slikano prošli tjedan prilikom posjete kod jednog malo starijeg uzgajivača kaktusa. Kaže da je prve kaktuse posadio 1960. Ovo su njegovi sijanci.
Pinus, tvoja kolekcija, a kaj reči, o njoj je sve već rečeno, bravo za pravog majstora, al ova sličica me je oduševila !!


Inventura !  Javiš saldo? Ovo mi još nije palo na pamet, ali jednog dana, tko zna, bit će jako zanimljivo !!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 9101112>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 1,578 sekundi.