Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Sukulenti i kaktusi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - kolekcionari kaktusa!!
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


kolekcionari kaktusa!!

 Odgovori Odgovori Stranica  123 12>
Korisnik
Poruka
turbinicarpus View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 06 Rujan 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 14
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje turbinicarpus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: kolekcionari kaktusa!!
    Objavljeno: 06 Rujan 2007 u 14:01
Ukoliko ste zainteresirani za razmjenjivanje klonova, sjemenja, ili razmjena/kupnju nekih posebnih vrsta zašto ne i na ovaj način. Malo je nezgodno kada se to dešava preko granice jer su potrebna posebna certificirana dopuštenja ali ovako ..zašto ne..? Kaktusima i sukulentima se bavim već 17 godina...ima svega..itd.. Zainteresirani javite se..Smile
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Rujan 2007 u 14:08
Eto nam još jednog stručnjakasmile55Možda nas i nešto nauči,ako bude imao volje.
U svakom slučaju ,dobro došaosmile75
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Rujan 2007 u 18:55
Dobro nam dosla
Voli vjeruj i daj ali pazi

koga ,kome i šta...
Na vrh
vule View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 401
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vule Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2007 u 23:02
Dobro došel/la
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2007 u 08:46
Dobro došli na cvijet.info!!!!
Na vrh
Ivan View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
Autor ljekovitog bilja

Pridružen: 24 Travanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1213
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ivan Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2007 u 11:30
Originalno poslano od člana turbinicarpus turbinicarpus napisao:

Ukoliko ste zainteresirani za razmjenjivanje klonova, sjemenja, ili razmjena/kupnju nekih posebnih vrsta zašto ne i na ovaj način. Malo je nezgodno kada se to dešava preko granice jer su potrebna posebna certificirana dopuštenja ali ovako ..zašto ne..? Kaktusima i sukulentima se bavim već 17 godina...ima svega..itd.. Zainteresirani javite se..Smile
Na vrh
turbinicarpus View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 06 Rujan 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 14
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje turbinicarpus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2007 u 13:50
Ivan se bavi kaktusima ..nakalemljen turbinicatpus..lipo!
ostalima pozdrav i hvala na dobrodošlici..
Na vrh
Ivan View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
Autor ljekovitog bilja

Pridružen: 24 Travanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1213
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ivan Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2007 u 13:55
Ne bavim se. ali volim kaktuse, nažalost  imam malo prostora za uzgoj, ali ih volim.   A moj mali boxer ih voli.. ne kužim koja mu je slast u iglicama osim ako ne izigrava fakira smile116

Ažurirao Ivan - 17 Rujan 2007 u 12:20
Na vrh
nicole View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 01 Studeni 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nicole Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Studeni 2007 u 11:31
TonguePozdrav svim zaljubljenicima u kaktuse! Ja ih obožavam!

Ažurirao nicole - 01 Studeni 2007 u 11:33
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Studeni 2007 u 18:32
pozdrav nicole
Voli vjeruj i daj ali pazi

koga ,kome i šta...
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Studeni 2007 u 19:54
pozdrav i dobro nam došla.
Na vrh
aurora2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 22 Lipanj 2007
Lokacija: Switzerland
Status: Offline
Bodovi: 2880
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aurora2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Studeni 2007 u 21:54
Pozdrav novim clanovima! smile73
Na vrh
nicole View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 01 Studeni 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nicole Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2007 u 13:39
Bok! Ja vam uzgajam kaktuse već dobrih 10 godina i imam stvarno lijepe primjerke.Svi moji kaktusi redovito i prekrasno cvatu.Preko ljeta ih imam vani na terasi, dok su mi preko zime u staklenom vrtu (imam solarnu kuću i taj stakleni vrt) i tu im jako odgovara jer je unutra uvijek toplo i ima uvijek sunca.Redovito kupujem nove primjerke ( uglavnom u pevecu i baumaxu ) i sve što posadim, kod mene  jako lijepo raste.Baš sam zadovoljna!Big%20smile Gdje se može kupiti sjeme kaktusa? Tražila sam u baumaxu ali nema...Confused



Ažurirao nicole - 04 Studeni 2007 u 13:56
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2007 u 16:52
Nicole,što ne pokupiš sjeme kad ti kaktus ocvate?Ne vjerujem da ćeš naću u takvim trgovinama sjeme,mislim da bi za tako nešto ipak trebala pogledati negdje di se razumiju u kaktuse.Ima u Hr nekoliko uzgajivača kaktusa i kad bi nešto htjela znati ili neki lijep kaktus kupiti kupim kod nekog od njih.Što se savjeta i nabavke tiče uvijek su spremni pomoći.Možda najednostavnije,kad je neka izložba cvijeća daodeš do nekog i raspitaš se.
P.S.Hoćeš li nas počastiti slikama svoje kolekcije da se malo divimoWink
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2007 u 20:20
cekamo slikice Nicole

i dobro nam dosla
Voli vjeruj i daj ali pazi

koga ,kome i šta...
Na vrh
vule View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 401
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vule Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2007 u 22:44
Pozdrav!Kak se kaktusi kalemeCry?

Ažurirao vule - 04 Studeni 2007 u 22:45
Na vrh
nicole View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 01 Studeni 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nicole Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2007 u 20:58
imam pitanje:slike nemam na digitalnom, nego su mi skenirane i pohranjene u kompjuteru.ne znam kako da ih ubacim u poruku- dal se to uopće može?
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2007 u 21:13
Originalno poslano od člana nicole nicole napisao:

imam pitanje:slike nemam na digitalnom, nego su mi skenirane i pohranjene u kompjuteru.ne znam kako da ih ubacim u poruku- dal se to uopće može?


Da, može se ubaciti sve slike, bile sa digitalca, bile skenirane. Evo ti link na tu temu!!!! Wink
http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=87
Na vrh
sempervivum View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Lokacija: Slovenia
Status: Offline
Bodovi: 4
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sempervivum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2008 u 08:26
Zainteresirana sem za razmjenu kaktusa i drugih sukulenti. Javite se.

Na vrh
kornjace View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 13 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 18
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kornjace Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2008 u 16:26
bok diana ja sam poceo uzgajati kaktuse pa ih imam tek tri neznam bas mnogo o kaktusima ali napredujem dali bi meni mogla poslati koji kaktus, mozda neces pristati, evo daj mi bilo koji po tvojoj zelji koji mislis da je za pocetnika neznam bas ni mnogo vrsta ja imam opunciju i zivi kamen pa ako pristanes mi posalji
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 12>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.