Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Rainovi vrtni prijatelji
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Rainovi vrtni prijatelji

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2526272829 39>
Korisnik
Poruka
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2010 u 15:10

ma koliko ti je star sarenolisni jap.javor kad cvjeta?moj jos nije poceo sa cvjetanjem.
na ovoj stranici sve me odusevilo
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
rain View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 09 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 953
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rain Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2010 u 15:42
Hoya,to ti je sve još mlađahno,friško kupljeno,visine 0,5m do 1m,još se ni ne primijete u vrtu,moram čekati.
Gioia,vjerojatno misliš na Cornuse,ovaj šareni još sigurno 2 godine ne bu cvjetal,a taj kaj cvjeta je cornus controversa,baš me iznenadil,mislila sam da bu se posvetil ukorjenjivanju.
pozz!
Kuća bez cvijeća i dlaka nije dom!
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2010 u 16:55
Rain naša draga, i ja radosna uvijek zapamtim i naučim imena kod tebe i svašta lijepoga vidim!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
springy View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 05 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 447
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje springy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2010 u 20:35
E da flora traje još koji dan... Napravila bi si šalabahter i besramno prepisivala...Winksmile78
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2010 u 21:58
OOOO Đozefin, lalallalalala, jesi lijepa i krasna smile83prava misica!!!! Bome je i Rouge Cardinal divan, a ubod sa flore mrak isto....vidim ja da se varijegirane vrste nekontrolirano množe u tvom vrteku. Baš superWink!!! Pusaaaaaaaaa smile202
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2010 u 23:38
Koliko novih biljčica!!
Na vrh
rain View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 09 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 953
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rain Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2010 u 23:59
noć...









lijepo sanjajte!!
Kuća bez cvijeća i dlaka nije dom!
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2010 u 00:56
Hvala ti Rain na ilustriranoj klematisoidnoj priči za laku noć! Baš mi je to trebalo da odem u krpice WinkBig%20smile....i ja želim tebi i četveronošcima laku noćicu smile91
....noćne fotke....mrak mrakova Clap
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2010 u 01:04
Prekrasan vrt i slikicesmile106. Laku noć
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2010 u 05:21
Evo i mene, sreća da je svanulo Wink, ja se bojim mraka! Došla sam vidjeti ima li šarenolisnih sličica. U mraku - sve isto!
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2010 u 05:24
smile94predivne noćne fotke, a vrt savršen ništa neću izdvajati da nešto nebi zaboravila smile120
Na vrh
radosnica View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 183
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje radosnica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2010 u 09:17
U ovaj vrt dolazim i odlazim bez riječi...jer bih mogla nešto pokvariti.

 Svaki put kad pogledam što ima novog...... dođe mi da previše toga poželim i zato.....smile100 
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2010 u 09:44
Nakon ovih noćnih slika ja ću budna sanjati, prelijepoooo!
Na vrh
rain View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 09 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 953
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rain Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2010 u 20:09
Prvi i najprviji cvijet u životu mog Blue light klematisa.Može on i bolje,samo da odraste





I multi blue je počeo cvatnju


Flavia,u pomoć,ne znam kak se ovaj zove





Neki ih zovu i lastavičji rep





A ovak moja prijateljica vidi moj vrt









































































pozdrav!



Kuća bez cvijeća i dlaka nije dom!
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2010 u 20:12
Koliko tu ljepote imaClap
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2010 u 20:18
svidjelo mi se i kako ga prijateljica vidi
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2010 u 20:24
Glp, glp, kaj tu svega imaaaa, prava gospočija!!!! ClapClapClap smile39smile39smile39....ma zove ti se taj klem Warsaw Nike, nego pusti sad to, nego di si ubola Blue Light-eta? ...je dobar....bezobrazno dobar smile71
...sad sam htela stavit par današnjih slikica, mislim da bum odustala....sramota me pred ovima tvojima Embarrassed
Na vrh
rain View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 09 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 953
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rain Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2010 u 20:35
Ovaj je došel iz Švice,prek puno ruku,mislila sam da ne bu uopće cval ove godine...al sam mu pjevala pa je ipak procval od užasa!
Stavljaj slike,čekam,već sam od ruža opala u nesvijest!
Kuća bez cvijeća i dlaka nije dom!
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2010 u 20:40
Super, ti su najbolji kaj dođu prek brda i dolina i iz sedme ruke Wink. Ak prežive put, opstaju garant. Imam i ja jednog Rebecca od bogtepita kud LOLLOLLOL, super se bori i od lani je narastao do vrha penjalice, jedino kaj mu boja nije onakva kakvom su je reklamirali, ali je fora Wink. Želimo tvom krasnom Blue Lightiću dug i rascvjetani život, kao i prelijepom Rupeliću sa jedne od slikica iz zadnje runde.
Od silne ljepote svega gore friško zakeljenog na forum ja sam zaboravila reći kak je Rain pravi manekenić....super je ispal na slikici Big%20smileHeart
...evo idem stavit koju slikicu, mada nisu niš bogznakaj Embarrassed
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2010 u 20:55
Noćne slike su zanimljive, ali ove dnevne ....prekrasno, bujno, bogato, krasno iskombinirano, baš bi bilo lijepo popesti se uz ove stepenice
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2526272829 39>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.