Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Rainovi vrtni prijatelji
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Rainovi vrtni prijatelji

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3536373839>
Korisnik
Poruka
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2010 u 19:29
Kad god svratim uvijek se nanovo iznenadim što sve ima u tvom vrtu, koliko različitih predivnih biljki. Vraćala sam se puno puta, jer jednostavno takvu ljepotu zbilja rijetko viđam.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2010 u 19:33
Ovaj tvoj post sa slikama sam nekako preskočila..............dobro da sam danas nabasala na njega! Fotke prekrasne..............toliko ljepote u jednom postu odavno nisam vidjela!
Moj naklon majstorice!smile227
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2011 u 00:03
Rain pa gdje si nam ti?
Ustajemo zakinute za lijepe sličice i u ovom periodu..
Sjetila sam se ovoga i ponovo podižem sliku! Nešto prekrasno ( pored svega što si nam pokazala)!
 
 
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2011 u 11:39
Uživala sam u šetnji tvojim ljetnim sličicama. Najviše me se dojmio dio sa ciglama za sjedaću garnituru i prekrasan kamenjar u pozadini slikice!!! Prekrasno mjesto za druženje okruženo prekrasnim rascvjetanim biljkama!!!!  Prekrasna slika mi je ona u sjeni s velikim panjem .LOLSvo cvijeće koje viđam po svim vrtovima, kod tebe je očito našlo pravo mjesto!!!  Svaka biljčica prekrasna, moram reći još jednom, jako sam uživala u razgledavanju!!!  Velike pohvale za raznolikost bilja a posebno za marljive rukice!!!   Smile
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2011 u 03:06
Originalno poslano od člana Mira K Mira K napisao:

Rain pa gdje si nam ti?
Ustajemo zakinute za lijepe sličice i u ovom periodu..
Sjetila sam se ovoga i ponovo podižem sliku! Nešto prekrasno ( pored svega što si nam pokazala)!
 
 
 
 
Noćas sam prošetala tvojim vrtom i vidijela sliku ovih papiga što je Mira citirala.Reci mi molim te što je to , jeli to neka tikva ili stablo, stvarno je prekrasno, prave papige...Nisam to još vidijela ni u živo ni na slici....
sutra je novi dan
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2011 u 05:19
Tvoje kasno ljetne slike zbilja su mi uljepšale ovo rano jutro! Zapele su mi za oko one stidljive ciklame ispod živice, sirijski hibiscus (prelijep jeeee!) , ma sve zapravo! Smile
Time is something you can never get back..
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2011 u 20:59
Zaista sam uživala gledajući ove prelijepe biljke. Znam da ništa novo neću reći što već ovdje nije rečeno ali sve je predivno. Najviše sam oduševljena što kod svake slike piše naziv biljke i tako sam vidjela nazive nekih biljaka koje nisam znala. Vidjela sam lijepu casiu pa me zanima da li prezimi vani, da li se mora zamotati ili ju vadite iz zemlje pred zimu.Lagerstroemiju imam i ja ali moja je u loncu još se nisam usudila usaditi u vrtu.Da li ste ju uspjeli razmnožiti iz sjemena ili reznica?  Da li možda skupljate sjeme od achimenesa i clematisa.? Ako imate, da li ste razmišljali da malo prodate?
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2011 u 21:52
Thumbs%20Up Thumbs%20Up Thumbs%20Up
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2011 u 09:59
papige žedneThumbs%20Up
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2011 u 06:54
Time is something you can never get back..
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2011 u 07:48
smile169
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2011 u 15:11
Rain do drugih tema još navratiš, ali ova tvoja tema već te duuugo čeka sa slikicama! I mi te čekamo sa slikicama.
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
rain View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 09 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 953
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rain Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2011 u 00:45
Evo malo sličkica

jedna zanimljiva Esheveria-E:Runyoni



i ostale



Salix Boydii



heuchere













klemači



















mahovnjak













cušpajz





























jubaf moja



pozdrav!
Kuća bez cvijeća i dlaka nije dom!
Na vrh
rain View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 09 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 953
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rain Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2011 u 00:54
Još malecko











tipčina koji raste 2cm na godinu-mini-mini japanski javor








Kuća bez cvijeća i dlaka nije dom!
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2011 u 06:28
Konačno si se sjetila i nas koji rado zavire u tvoj vrtni raj! U tvom prelijepom vrtu za oko mi je zapeo ovaj detalj - "grubo" izrađena klupica u sjeni drveta i ovaj panj iza nje. Čudesno!
 
Time is something you can never get back..
Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2011 u 06:42

Ne znam što bih izdvojila: čušpajz, mahovnjak ili nešto treće. Bravo! Clap

Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2011 u 07:07
Ovo je posebno lijep vrtsmile71
Na vrh
Baka Bea View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 19 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2451
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Baka Bea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2011 u 07:13
Clap kakav izboooor... prelijepo.  
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2011 u 07:47
smile68 , zadivljena, ali ne i iznenađena. Navikla sam na ovako lijepe slike iz tvog vrta.
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2011 u 08:46
Prvo sam šetala sa Ooooo kao ovaj smajlićsmile64
 a onda na kraju šetnje   od divljenja smile39Thumbs%20Up
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3536373839>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,391 sekundi.