Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Malo smo se ponovili...
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Malo smo se ponovili...

 Odgovori Odgovori Stranica  123 49>
Korisnik
Poruka
voki View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Ožujak 2007
Lokacija: Novi Sad
Status: Offline
Bodovi: 4264
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje voki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Malo smo se ponovili...
    Objavljeno: 02 Listopad 2007 u 08:50

Prinova lukovica
život je bajka koju sami pišemo...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2007 u 20:06
smile56
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2007 u 21:18
Baš mi se sviđa ova slika sa 1 paketića s lijeve strane!!!
Sad mi i napiši što piše na njemu s detaljima kad cvjetava i slično!!!
Sutra sam malo u šopingu pa da se nađe za svaki slučaj!!!!! Wink
Na vrh
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2007 u 22:24
Pošto Voki nije tu ....andrea to je ukrasna djetelina...ima negdje post...
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2007 u 22:34
Originalno poslano od člana Donata Donata napisao:

Pošto Voki nije tu ....andrea to je ukrasna djetelina...ima negdje post...

Sad si me podsjetila da ju je stavio na toj temi!!! Thanks!!! Wink
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Listopad 2007 u 19:52


Evo i ja se malo ponovila!!!
Na vrh
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Listopad 2007 u 20:21
Lijepa kolekcija....andreasmile94ova krizantema je fantastična...šatirana... 
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Listopad 2007 u 20:55
Originalno poslano od člana Donata Donata napisao:

Lijepa kolekcija....andreasmile94ova krizantema je fantastična...šatirana... 

Uh, koji je bio izbor, niske žute sa crnim okom u sredini... ali ova je bila posljednja i tako mi se svidjela da je "morala biti moja"!!! Wink
A i ovaj aster koji se slabije vidi je skroz niska vrsta... malo različit ali visoki već imam tako da... nisam odoljela!!! Cry


Ažurirao andrea01 - 04 Listopad 2007 u 20:56
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Listopad 2007 u 21:39
crveno i bijelo su erike?Strašna je ova čupava krizantemasmile79
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Listopad 2007 u 21:56
Da, stvarno je krizantema posebna... malo ostala zbunjena jel je bila i jako slična biljka na kojoj je pisalo "caluna" ili tako nešto slično!!! Wink 
Ćak sam ostala zatećena, toliko se trudila, a nisam mogla onako na brzinu potrošiti 100 kn!!! smile96
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Listopad 2007 u 22:37
te callune su jako slične erici,iskreno i ja ih mješamLOL
Na vrh
voki View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Ožujak 2007
Lokacija: Novi Sad
Status: Offline
Bodovi: 4264
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje voki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2007 u 08:28
Kako je odlično ukombinovano jedno sa drugim!
Ne znam koja je biljčica lepša, ali ovako zajedno deluju fenomenalno.
život je bajka koju sami pišemo...
Na vrh
aurora2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 22 Lipanj 2007
Lokacija: Switzerland
Status: Offline
Bodovi: 2880
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aurora2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2007 u 09:45
A ja jucer krenula po begonije ali nisam nasla ono sta sam htjela pa sam kupila dva amarilisa....jos nikad ih nisam imala, pa rekoh vrijeme je da pocnem. Necu slikat pakiranja ali samo da se zna da su i oni tu. LOL
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2007 u 11:43
Originalno poslano od člana voki voki napisao:

Kako je odlično ukombinovano jedno sa drugim!
Ne znam koja je biljčica lepša, ali ovako zajedno deluju fenomenalno.
Inače kad dođem u rasadnik sa obilnijom ponudom zgubim se jer mi se puno toga sviđa, tako da je to bilo samo onako nabrzinu da se što prije prestanem "mučiti"!!! smile96 I na kraju kad sam ih slikala onako poredane sva sam bila na ponosna što je moja "muka" tako lijepo ispala!!! LOL
Na vrh
aurora2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 22 Lipanj 2007
Lokacija: Switzerland
Status: Offline
Bodovi: 2880
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aurora2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2007 u 12:35
Originalno poslano od člana voki voki napisao:

Kakve si amarilise nabavila???


Voki, evo da ti ovdje odgovorim: jedan narancasti i jedan bijeli prosaran crvenkasto....a ako nastavim citati ovo sta ti pises o amarilisima, odoh i po jedan crveni (nigdje ne vidim one zute koje si negdje spominjao....bio je samo jedan koji je vise nekako zelenkast...oko njega sam se dvoumila...)
Na vrh
aurora2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 22 Lipanj 2007
Lokacija: Switzerland
Status: Offline
Bodovi: 2880
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aurora2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2007 u 12:36
Originalno poslano od člana andrea01 andrea01 napisao:

Originalno poslano od člana voki voki napisao:

Kako je odlično ukombinovano jedno sa drugim!
Ne znam koja je biljčica lepša, ali ovako zajedno deluju fenomenalno.
Inače kad dođem u rasadnik sa obilnijom ponudom zgubim se jer mi se puno toga sviđa, tako da je to bilo samo onako nabrzinu da se što prije prestanem "mučiti"!!! smile96 I na kraju kad sam ih slikala onako poredane sva sam bila na ponosna što je moja "muka" tako lijepo ispala!!! LOL


A meni je MM jos duzan jednu biljcicu za rodjendan....a saznala sam za jedan rasadnik tu blizu, ali nikako da odem do tamo...Confused
Na vrh
Arwen View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 1192
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Arwen Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2007 u 18:54
i ja bila jutros u shopingu!
kupila sam sjeme pelargonije, jaglaca, vodenike, bosiljka, mažurana. i lukovice šafrana i lukovicu ciklame. baš sam smile213
sad idem tražit informacije šta da radim s lukovicama, a sjeme će čekati proljeće......


Ažurirao Arwen - 18 Listopad 2007 u 09:53
Na vrh
Arwen View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 1192
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Arwen Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2007 u 20:09
i ružmarin za na balkon!
Wink
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Listopad 2007 u 00:49
Kako nas "male" stvari vesele!!! Wink
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Listopad 2007 u 23:14
evo i ja nabavio nekidan par ukrasnih trava da usarenim malo vrt....
 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 49>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.