Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Malo smo se ponovili...
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Malo smo se ponovili...

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2829303132 49>
Korisnik
Poruka
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2009 u 19:48
Prvi red,plava i bijela su fressie duple,treća je gloriosa rotschildiana(e za nju prvi puta čujem)
Drugi red je Tricyrtus blue wonder ,do nje gladiola i bijeli hymenocallis
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2009 u 19:53
Baš zgodno, dupla frezija - nikad vidjela, a niti ostalo - biti će to prava fešta od lukovica.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2009 u 20:03
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

Prvi red,plava i bijela su fressie duple,treća je gloriosa rotschildiana(e za nju prvi puta čujem)
Drugi red je Tricyrtus blue wonder ,do nje gladiola i bijeli hymenocallis



Shasha,sve su prelijepe ali bih izdvojila Tricyrtus blue wonder... i ja sam danas gledala neko sjeme ali sam se na kraju ipak odlucila za tri,vec odrasle biljke!

Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2009 u 20:10
Mislila sam da će ti se sviđati ove plave nijanse,Triša.joj jednu gladiolu sam vidjela i odma se tebe sjetila.Svijetlo plava je a iznutra je bijela.
Džomba,i ja sam mislila neku lončanicu uzeti no neki jadan izbor je bio,a kako kod nas baš nema četo ovakvih biljaka za kupiti,to mi je super ispalo.
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2009 u 20:24
Joooohooj Shasha, pa gdje si to nabavila, u baumaxu? Koja je cijena gloriose, pikiram si ju već duže vrijemeBig%20smile?
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2009 u 20:54
Nekih 40kn,ne znam točno,ako je ostao račun javim ti.mislim da sam vidjela i nekaj za tebe.Mak,dupli(ni ne liči na mak kak je ogroman)i mislim(e to stvarno nisam sigurna.Izgubila sam se u vrstama i bojama)da je bio plavi.
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2009 u 09:42
Mene jučer muž htio razvedriti pa smo išli u vrtni centar. Veli ak me kakva lukovica ili sjeme ne povrati neće ništa.
I zamislite čuda: ničega. Jaki vrtni centar. Ni tulipana ni narcisa što bar nekad znaju imati, a o ovakvim čudesima ko što je Shasha nakupovala da ne govorim.
I šta da ja sad radim? Kad ozdravim za Varaždin. To budu mi jeftine lukoviceLOLLOLLOL.
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2009 u 10:03
Originalno poslano od člana Horti Horti napisao:

Mene jučer muž htio razvedriti pa smo išli u vrtni centar. Veli ak me kakva lukovica ili sjeme ne povrati neće ništa.
I zamislite čuda: ničega. Jaki vrtni centar. Ni tulipana ni narcisa što bar nekad znaju imati, a o ovakvim čudesima ko što je Shasha nakupovala da ne govorim.
I šta da ja sad radim? Kad ozdravim za Varaždin. To budu mi jeftine lukoviceLOLLOLLOL.
 
Onda ti dođeš pa organiziramo kavicu pa razgledavanje Čakovca, Varaždina i okolice pa ti to dođe kao izlet i na kraju svi zadovoljni.
Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2009 u 10:34

Shasha imaš ovdje detaljno o  gloriosi (plameni ljiljan)

http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=1365

 

Na vrh
Baka Bea View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 19 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2451
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Baka Bea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2009 u 10:42

Hoćete i mene na kavici. Nosim knjige, popis i kolače, ako me vozi MM stiže i rožata.


Horti tulipane i narcise je trebalo saditi na jesen, zato ih nema. Sad će naručivati one lukovice koje se sade u proljeće i cvatu ljeti, a ujesen ih se vadi iz zemlje.
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2009 u 10:55
Baka Bea ko lud  bi Vas odbio, u proljeće planiram druženje kod mene na dvorišću i svaka dobra duša je dobro došla.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2009 u 11:56
Shasha hvala što gledaš plavo za mene. Kod nas baš nema nekih lukovica još, ali vjerujem da ću to naći kad počmu.
Dobila sam ja sjemenke plave gladiole od nekog, ali sad ne znam dali od tebe ili Silvek, ali te će cvjetati tek nagodinu, ipak već su u zemlji.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2009 u 14:20
shasha - nije mi to u prirodi, ali kad vidim one tvoje lukovice malčice ti zavidim (naravno prvenstveno se veselim što će tvoje dvorišče biti još ljepše).
Kod nas nema toliko atraktivnih i novih vrsta. Sve uobičejeno već viđeno! Možda još stignu napuniti police!
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2009 u 21:46
Triša,od mene nisi dobila gladiolu nego anemone plave.Ako nisi sad ih u tegle posadi,ili malo kasnije,u vrt.Hoya,znam i meni tako zna biti.Nije to ona loša ljubomora i zavist,nego,što toga nema u mojoj blizini.WinkMa stignu još dobiti,ovo je sad nedavno i kod nas došlo,nadam se da bude i kod vas.Ako ne,a ništ,budeš "morala"tu dolaziti u kupovinuBig%20smile
Horti,draga,uvijek si dobrodošlaHugNaravno i sve ostale(Baka B.ne moraš čak ni kolače nostiti,samo pokoju knjigicu,a ni to nije bitno,samo da se pojavišTongue)
Lana2,već sam to prostudirala.htjela sam ja nju i prije kupiti no nisam znala hoće li opstati.Onda sam ono od Vokija vidjela pa se odlučila pokušati  jednu posaditi.
 
Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2009 u 07:57
bravo cure, jedva čekam da vam sve naraste i procvjeta, kakva će to biti "rapsodija boja"Tongue
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2009 u 09:37
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

Triša,od mene nisi dobila gladiolu nego anemone plave.Ako nisi sad ih u tegle posadi,ili malo kasnije,u vrt.Hoya,znam i meni tako zna biti.Nije to ona loša ljubomora i zavist,nego,što toga nema u mojoj blizini.WinkMa stignu još dobiti,ovo je sad nedavno i kod nas došlo,nadam se da bude i kod vas.Ako ne,a ništ,budeš "morala"tu dolaziti u kupovinuBig%20smile
 
 
 
 
 
Da Shasha znam za anemone, već su posađene u jednu široku posudu, nadam se nadam plavim cvjetovima još ove godine
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
SLAVONKA View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SLAVONKA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2009 u 17:00
novi maleni Amaryllis
čovjek uči dok je živ
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2009 u 20:44
kako je medenismile71 Uslikaj ga kad se skroz rascvate.
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2009 u 22:35

Sad se hvalim, od mm sam dobila orhideju za 500-tku

Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2009 u 17:03
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

Prvi red,plava i bijela su fressie duple,treća je gloriosa rotschildiana(e za nju prvi puta čujem)
Drugi red je Tricyrtus blue wonder ,do nje gladiola i bijeli hymenocallis
Joj shasha ovo je divno i kao što reče Hoya zavidim ti, također samo zato što toga nema kod nas Cry.
gloriosa rotschildiana - ljiljan slave Tongue.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2829303132 49>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.