Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Malo smo se ponovili...
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Malo smo se ponovili...

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 49>
Korisnik
Poruka
Arwen View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 1192
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Arwen Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2007 u 23:39
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

to sam danas kupila u pevecu.A sad cijena......vjerovali ili ne,dracena je 10kn!!!!! no nije baš velika pa ok,ALI...monstera je....15kn!!!!!!!
ova palma,poooooveća....15kn!!!!!


ajme! doće mi slabo! brzo, brzo....vode smile39

nevjerojatno! koja sretnica! neće mene da strefi takav POPUST! smile42

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2007 u 23:43
 Morat cu ja sutra do peveca...
Na vrh
Arwen View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 1192
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Arwen Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2007 u 23:47
sumnjam da u splitskom pevecu imaju takav popust.....
a ja nemam kad ovih dana do tamo da provjerim za svaki slučaj, šmrc

Na vrh
aurora2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 22 Lipanj 2007
Lokacija: Switzerland
Status: Offline
Bodovi: 2880
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aurora2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2007 u 23:48
ajde ekipa, svi smile98 u pevec ... 
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2007 u 23:50
 Ja cu svakako sutra probati pa ti javim, ako u ZD ima popusta moglo bi i u ST...
Na vrh
maso View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Studeni 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1048
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maso Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2007 u 13:10
..ja sma se ponovila danas sa dva mala crvena Anthuriuma smile83...odem po kalice za palme i vidim oni na nekoj ludoj rasprodaji, 2 komada u kalicu za 9 kuna smile126...i djeluju zdravi, naravno cvijeta nemaju...eto cuvajte fige da mi narastu i procvjetaju ....bas sam happyBig%20smile

Ažurirao maso - 21 Studeni 2007 u 13:10
Na vrh
aurora2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 22 Lipanj 2007
Lokacija: Switzerland
Status: Offline
Bodovi: 2880
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aurora2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2007 u 13:12
bravo maso .... a slicica?smile187 (a jesmo razmazeni...ako nema slike odma zavrcemo nosom) LOL
Na vrh
voki View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Ožujak 2007
Lokacija: Novi Sad
Status: Offline
Bodovi: 4264
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje voki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2007 u 13:16
Originalno poslano od člana aglaja aglaja napisao:

Voki, jesi li ti studirao na Poljoprivrednom ili na Biologiji?

I ja sam tu nekad kupovala cvece.

Studirao sam na poljoprivrednom fakultetu, a u onim staklarama gde je danas Plantlend sam imao ogled za diplomski, tada su još te staklare bile u sastavu fakulteta.
život je bajka koju sami pišemo...
Na vrh
voki View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Ožujak 2007
Lokacija: Novi Sad
Status: Offline
Bodovi: 4264
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje voki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2007 u 13:21
Ja sam ljubičicu platio 120 dinara (1,5 eura), dracenu 130 dinara, asparagus 280 dinara (3,5 eura), a jagorčevine su 100 dinara (1,25 eura).
život je bajka koju sami pišemo...
Na vrh
maso View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Studeni 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1048
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maso Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2007 u 13:28
...slika ce biti sigurno , nisam ponjela fotic na posao danasWink
Na vrh
aurora2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 22 Lipanj 2007
Lokacija: Switzerland
Status: Offline
Bodovi: 2880
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aurora2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2007 u 13:29
ok, opravdano smile187
Na vrh
voki View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Ožujak 2007
Lokacija: Novi Sad
Status: Offline
Bodovi: 4264
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje voki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2007 u 15:10

Ostao sam bez ljubičice i asparagusa...
Jednoj koleginici iz našeg Instituta baš danas rođendan, ja joj poklonio čokoladu i ljubičicu, a njoj se sviđa i asparagus...
Sutra moram opet u kupovinu
život je bajka koju sami pišemo...
Na vrh
Arwen View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 1192
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Arwen Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2007 u 23:02
kupih sebi danas 3 maćuhice, dvije bordo boje i jednu narančastu, svaka za 4kn, te 3 lukovice zumbula za 15kn
jesam happy!
( iako sam posli naišla na 5 lukovica zumbula za 20kn smile42 )

Na vrh
aurora2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 22 Lipanj 2007
Lokacija: Switzerland
Status: Offline
Bodovi: 2880
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aurora2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2007 u 23:54
ja bi bila kupila i tih 5...pogotovo ako nisu iste boje kao one 3  smile188
Na vrh
Arwen View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 1192
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Arwen Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2007 u 00:43
e da je imat to di smistit
ali ne smin pretjerivat
iman u planu još neke biljke kupit pa da ne bankrotiram do tada, a i da iman di stavit

Na vrh
maso View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Studeni 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1048
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maso Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2007 u 10:12
....evo slikica Flamingovog cvijeta kojim sam se ponovila juce. Nije lose, a? meni djeluju zdravi mada poneki listic je malo zuckast....ali nije to
veliki bed, oporavit ce se!
 
 
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2007 u 21:11
Evo i ja se iz Peveca vratila sa novom biljčicom...neka vrsta KROTONA mislim...
bio sa skupinom "zeleni mix"...sad je već presađen...


Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2007 u 21:18
a mene doma čeka nova orhideja!!!!! Ne znam kakva jer sam na poslu....jedva čekam da dojdem doma...krasne su vam biljkice inače
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2007 u 21:27
Pa mislim Hana , tebi orhideje samo tako same dolaze kući????

Daj im moju adresu neka krenu i meni smile78
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2007 u 21:35
to mi je MM kupil ali ja to još,navodno,ne znam.To mi nasljednik dojavio....nemre on tak nekaj prešutit,zlato mamino.. Navodno je neka šarena bijelo-rozo-žućkasta...Nemam pojma kakva bi to mogla biti......
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 49>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.