Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - monna-1 - decoupage
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


monna-1 - decoupage

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1213141516>
Korisnik
Poruka
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2010 u 15:03
Hvala svima!smile79
@ kami, to  su moje tapete :) (imaju takvu teksturu)
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2010 u 15:14
1.Zlatna afrika
 
 
 
 
2. Proljetna boca
 
 
 
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
sanjam View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanjam Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2010 u 15:27
Koje lijepe cica-mace, a tek boce!!! Ovo raspucavanje izgleda super, to još nisam pokušala, tek trebam uzeti famozni 2K, to je to? Pa evo, može tvoja preporuka, kažu da ima različitih vrsta, hoće se raspucati, pa neće, manje i veće pukotine...što je najbolje iz tvog iskustva? 
Na vrh
danci-ka View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 18 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 199
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje danci-ka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2010 u 15:28
Boce i mace su prekrasne.smile141
Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2010 u 16:07
monna,to si slikala!?!?jel da???Lijepo ,lijepo ,prelijepo!!!
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2010 u 16:14
Ajmeeee monna, mace kao da su bile nježni uvod u ono što slijedi...smile181
Ova zlatna afrika mi je nigdje nisam slično vidjela i duuugo mi nije nešto tako pozitivan dojam ostavilo...
Moja mama se prije grozila narančasto-rozo-crvenih kombinacija, ali to tako ide skupa u ovakvim izvedbama...
Mene inače opčinjava spoj simetrije i asimetrije, tj. ornamenata s pravilnim geometrijskim linijama
i spoj čistih boja sa metallic bojama tako da mi je ovo neopisivo dobro smile227
Osvojila si me ovim, ovi leptirići, a što je tek ovo na dnu? nešto si strukturno lijepila? kao sjajna grubo samljevena zrna kave...mmm

A ova druga boca mi je odličan spoj tvog slikanja (?) sa 2k,
baš je nekako vilinska, a svima nam sigurno pomalo fale tvoji vilinski trenuci Embarrassed
Na vrh
Dorina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 834
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2010 u 16:45
Monna ove boce su ti prelude smile141
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2010 u 18:28
mona lijepo je da si se vratila........nedostajali su mi tvoji radovi......uvijek romantični i malo drugačiji od drugih......prva boca mi je predobra,zapravo savršena.........ioko to nisu moje boje krajnji rezultat je wow.....ova druga je baš onako nekako u tvom stilu,nježna i romantična ali ne i sladunjavasmile75
vidjelka sam i mace......volim mačke i super ti je slikaThumbs%20Up
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2010 u 19:49
Drage cure, hvala vam puno! smile79
@ sanjam, pukotine na boci sam radila sa Crackle mediumom od Stamperie, u kompletu su 2 bočice, prvo se nanosi ona označena brojem 1, pa onda druga. Ja sam jako zadovoljna ovim crackleom.
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2010 u 20:01
opet krasni radovi Monna, posebno mi je ona prva boca zapela za oko!
ANĐELKA
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2010 u 22:09
Predivni radovi,obožavam ove mace i upravo sam nedavdno dobila seriju salveta s njenim macam ali još nisam smislila što ću s njima,ti si ih tako dobro ukombinirala sa onim okvirom od das mase a ove boce su predivne,jednostavno ostavljaš me bez daha svaki put kad povirim u tvoju galeriju!
Na vrh
prila View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 551
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje prila Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2010 u 22:38
boce su divne,a mace obožaaaavamsmile93!!!
Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2010 u 12:42
ja sam oduševljena posebno sa ovom cvijetnom bocom,tako mi je nježna i romantična,još ako si je ti oslikala ,svaka čast smile211
Na vrh
mima051 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mima051 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2010 u 12:43
Ne znam kad ću uspijeti ispregledati sve  galerije,kad ujuto sjednem za comp.ja sam izgubljena"pojede"mi svo vrijeme.Nije mi krivo za danas,tvoji su radovi redom prekrasni i specifični.Zanimljiva mi je poveznica koja nas svih  spaja ,a još me više iznova oduševi različitost  afiniteta i stvaranje osebujnih stilova .Ti si veoma svestrana i u svemu jednako dobra.Ja ti čestitam.Osobe poput tebe obogaćuju  naše živote.ClapClapClapClap
Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2010 u 23:40
I na tvojoj trečoj galeriji očekivane predivne stvari , mislim sada na boce koje su mi jako lijepe , a nisam sve stigla ni pogledati, kad sve to stigneš , spavaš li ikad.
Na vrh
Biljana 59 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Biljana 59 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2010 u 12:48
Boce su ti tako elegantne, otmjene, smile141
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2010 u 16:00
Meni su obe odlične, ne znam koja mi je bolja: proljetna je odlično izvedena, nježna, a afrika mi se sviđa zbog ...a zbog svega što si ukomponirala na tu bocu
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2010 u 01:21
Proljetna boca je umjetničko djelo.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2010 u 10:29
Ma kako su mi uspjele promaknuti ovo dvije tvoje posljednje boce... dodje mi da vristim zbog propusta toliko su prekrasne... africka mi je prelijepa ali ova proljetna mi se cini kao san smile211
Love rescue me, come fort and speak to me... rise me up and don't let me fall. No man is my enemy, my own hands imprisson me. Love rescue me.
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2010 u 15:34
Prelijepe boce evo vraćam se već nekoliko puta i ne mogu se odlučiti koja mi je ljepša.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1213141516>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.