Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - monna-1 - decoupage
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


monna-1 - decoupage

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 141516
Korisnik
Poruka
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2010 u 22:24
Hvala svima! smile78
@Gogs, frosti je kupljen u zlatnoj boji
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
mumica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 897
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mumica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Prosinac 2010 u 12:31
monna, monna, slatka ko bombona, a takvi su ti i radovi, gdje samo nađe tako lijepu salvetu (  onu na boci) ili je too možda papir?
Na vrh
gerberi1 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 588
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gerberi1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2011 u 22:53
              smile220ma ja cu se ubit....svaki put me glava zaboli od vasih prekrasnih radova,ali tvoje case su me oborile s nogu....smile42ode popit koji aspirin da dodjem do sebe.....majstorice,smile58
"ako Ti predstavljas raj,hoces li me povesti tamo"
Na vrh
aleksandra m View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 45
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aleksandra m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2011 u 10:13
aaaaa, pa da li je moguce, ti si moja cvetna vila, koja mi je poklonila malu princezu...da se bavis dekupazom nisam ni pretpostavila...i to kakav dekupaz....sve cestitke
http://aleks-pogledkrozmojuprizmu.blogspot.com/
Na vrh
Križevci View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 22 Listopad 2021
Lokacija: Križevci
Status: Offline
Bodovi: 4
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Križevci Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2021 u 20:05
LP moj broj je 0955057622 ja bi naručila jednu takvu oslikanu čašu baš su prekrasne.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 141516
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,180 sekundi.