Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - monna-1 - decoupage
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


monna-1 - decoupage

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 16>
Korisnik
Poruka
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2009 u 13:19
smile79Hvala Stefkaja, lula.!!!!!
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
brani View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 19 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 242
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje brani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2009 u 19:33
monna, šta reći, oduševila si  me  zimskim bocama.Čestitam!!!!!!
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Listopad 2009 u 11:50
Hvala ti, brani!smile78
 
Još jedna blagdanska boca, sa zlatnim frostijem i romantičnim slikicama (sa svake strane je drugačija slika)....
 
 
 
 
 
 
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
Božica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 565
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Listopad 2009 u 12:31
jako lijepa boca..prekrasna..i ova pozadina...sve u blagdanskom duhu..smile141
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Listopad 2009 u 13:01
Prekrasna boca, gdje si kupila zlatni  frosti?
ANĐELKA
Na vrh
ancii View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 28 Kolovoz 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 76
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ancii Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Listopad 2009 u 13:26
Prekrasna blagdnaska boca!
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Listopad 2009 u 14:48

Boca je prekrasna!!!

Da li je to print ili salveta?
 
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Listopad 2009 u 14:50
Hvala i puse svima smile79
 
@anđelka, mislim da je frosty iz chemaca, poslala mi kolegica.
@ proljeće, to je print.
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
prila View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 551
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje prila Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Listopad 2009 u 19:13

prekrasna boca,tako romantična kao i sve drugo,a u bocu bi dobro došao čokoladni liker.čim sam je vidjela odmah sam pomislila na čokoladu!

Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Listopad 2009 u 23:24
boce su posebne, ali sam na nekom drugom mjestu vidjela koje mi se još više sviđaju, sutra ću ih potražiti na drugoj tvojoj galeriji, sada više nemam vremena ,ali ću drugi put napisati koje su.laku noć
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2009 u 00:15
...mmmmmm, kako je romantična  i baš kao da priziva neki punč ili čokoladni liker i tanjur vanili kifleka ...šalu na stranu, predivna je boca, a ovi printevi doista bude nostalgiju...neću pisati o izvedbi, jer je savršena kao i kod svih tvojih radova smile141
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2009 u 13:53
Predivna boca.Kakvu ti imaš maštu smile211,Svaki tvoj rad me oduševljava
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2009 u 14:45
nisam te stigla ni pozdraviti u ovoj galeriji... ma tko bi tebe uostalom polovio s tolikom količinom kreative energije i mašte i spretnih prstića s kojima sve to realiziraš. čega god se uhvatiš radiš to kao da si se rodila s tim. i jesi! to se ne može naučiti, ili imaš ili nemaš! a ti definitivno imaš.
zato mi je uvijek neizmjeran gušt pregledati tvoje radove!
nisam nešto luda za blagdanima ali ove tvoje boce su tak lijepe da se zapitam zašto!?  
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2009 u 17:25
Hvala drage cure!!smile79
@ mare-n. izgleda da ima nešto u tim slavonskim vjetrovima kad zapušu, pa te lupi inspiracijaWink
 
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2009 u 17:34
Morat ću češće u Slavonijusmile98
Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2009 u 17:36
Izzy ode u Slavoniju pa je lupi inspiracija, Mare u Slavoniji pa je inspiracija lupa svaki cas... a koliko sam skuzila i ti si u Slavoniji i bome ti inspiracija ne prestaje nadolaziti... kao Slavonka, od setoljeca sedmog, osjecam se bome malo zakinuta... bar u posljednje vrijeme... u koji red da stanem... ili gdje da se preselim???Confused
Love rescue me, come fort and speak to me... rise me up and don't let me fall. No man is my enemy, my own hands imprisson me. Love rescue me.
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2009 u 17:55

A da mi jednom organiziramo kavicu negdje u Slavoniji?Pa da nas kolektivno lupi inspiracija....

Na vrh
Božica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 565
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2009 u 21:43
Originalno poslano od člana lluvia lluvia napisao:

Izzy ode u Slavoniju pa je lupi inspiracija, Mare u Slavoniji pa je inspiracija lupa svaki cas... a koliko sam skuzila i ti si u Slavoniji i bome ti inspiracija ne prestaje nadolaziti... kao Slavonka, od setoljeca sedmog, osjecam se bome malo zakinuta... bar u posljednje vrijeme... u koji red da stanem... ili gdje da se preselim???Confused



eee i ja slavonka....samo ne znam sta da me lupi...inspiracija.....smile42hahahahha
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2009 u 10:51
kako primavera kaže...baš mami da se napuni nekim punčem ili recimo dobro rashlađenim čokoladnim likerom... obožavam igru konturnom pastom.. to mi je fantazija, a kako si sigurno i sama kod mene primejtila, volim se igrati točkicama, savršeno se mogu iskombinirati i jako lijep efekt stvaraju... još kada se ovako spoje kao kod tebe sa zlatnim frostijem... milina...
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
piramidal View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 29 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 287
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramidal Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2009 u 17:14
Slažem se sa curama,ova boca mi baš izgleda kao boca za čokoladni liker.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 16>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.